argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Такса, 2 семестър  (Прочетена 1400 пъти)

Tina_Tarnar

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 56
    • http://arto.bg/
Такса, 2 семестър
« -: 22.02.2011, 12:25:35 »

Ако се повтарям, моля ме извинете! Казаха ми, че срока за плащане на таксата за 2 семестър била 20 януари, а аз все още не съм платила? Какво става, ако закъснея и евентуално платя към 1 март? Възможно ли е на 1 март  да платя по банков път, а да заверя книжката си чак когато почнем занятия към 15 март? Ще ме скастрят ли?
Активен
http://arto.bg/ - Езиково обучение. Преводи и легализация

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Такса, 2 семестър
« Отговор #1 -: 22.02.2011, 14:51:47 »

Мисля че не е 20-януари, но за конкретната ти ситуация се обади на учебен отдел и питай Ненка/Диана.
Активен

Камелия

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 323
  • Love your life!
Re:Такса, 2 семестър
« Отговор #2 -: 22.02.2011, 15:17:38 »

На вратата на касата пише, че срокът за плащане на таксата е един месец след началото на семестъра. Имаш време да платиш до 31-ви март.  :-)
Активен

TroubleMaker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re:Такса, 2 семестър
« Отговор #3 -: 22.02.2011, 20:40:28 »

Аз съм 4ти курс задочно и още не съм платил таксата. Няма как през седмицата да ходя до ФМИ, а в събота Ненка не работи. Смятам да платя след началото на 3ти триместър. Миналата година платих тогава и нямаше проблеми.
Активен

lamerko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 211
    • Моят блог
Re:Такса, 2 семестър
« Отговор #4 -: 22.02.2011, 21:12:49 »

Аз съм 4ти курс задочно и още не съм платил таксата. Няма как през седмицата да ходя до ФМИ, а в събота Ненка не работи. Смятам да платя след началото на 3ти триместър. Миналата година платих тогава и нямаше проблеми.

И аз съм 4-ти задочно. Преди време се обаждах на Ненка да я питам за сроковете и тя ми обясни нещо неразбираемо, а накрая като дата ми каза СРЕДАТА на март. Мисля, че ставаше нещо на въпрос до края на изпитната сесия, но не съм много сигурен... затова си платих предварително :)
Активен