argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Отново въпрос за кандидатстване!  (Прочетена 1014 пъти)

TaRaNTyLa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Здравейте!
Пиша ви с подобен проблем, какъвто е описал и момичето по-горе :)
Та ... в момента съм студентка макроикономика в ПУ 2ри курс, задочно. Мечтата ми е право! Подготвям се усилено вече цяла година, едновременно с това ходя и по изпити и е лудница. Днес секретарката на правния факултет ми заяви изведнъж, че ако съм искала да уча право, то трябвало да се откажа от икономиката, да я прекъсна. Не искам да прекъсвам, защото предполагам, че знаете колко труд съм положила( и детенце си имам даже). Правото трябвало да ми бъде първа специалност. Сега ми казаха и за паралелно обучение в Благоевград. Приемът за него е на базата на успеха ми от икономиката и матурите, които съм държала по български и история през 2009г. Кажете ми, моля ви, как да постъпя. Чували ли сте за това паралелно обучение? И какви са тези глупави изисквания на ПУ? Направо ме забиха ....
Благодаря предварително!
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Отново въпрос за кандидатстване!
« Отговор #1 -: 25.03.2011, 23:35:47 »

така е за съжаление.прочети правилника.
Активен
Всичко е любов

the_master

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126
Re:Отново въпрос за кандидатстване!
« Отговор #2 -: 26.03.2011, 20:26:34 »

Мечтала за право, пък учи икономика...учила за инженер, пък работи в администрацията и т.н.
Добре, че за да работиш като адвокат се изисква юридическо образование, щото всички икономисти, фиолози и бла-бла щяха да работят като адвокати...
Активен

Lili_t

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Отново въпрос за кандидатстване!
« Отговор #3 -: 15.05.2011, 13:30:22 »

Какви са тези специалности "фиолози" и "бла-бла"?!
Аааа, ясно! "Фиолозите" вероятно са онези, които е трябвало в училище да Ви научат да пишете правилно, уважаеми master. Ама нещо не се сещам "бла-бла" кои са? И значи ли това Ваше изказване, че всеки, чието образование е различно от юридическо, е висшист в специалността "бла-бла"?
Активен

the_master

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126
Re:Отново въпрос за кандидатстване!
« Отговор #4 -: 18.05.2011, 10:18:41 »

Какви са тези специалности "фиолози" и "бла-бла"?!
Аааа, ясно! "Фиолозите" вероятно са онези, които е трябвало в училище да Ви научат да пишете правилно, уважаеми master. Ама нещо не се сещам "бла-бла" кои са? И значи ли това Ваше изказване, че всеки, чието образование е различно от юридическо, е висшист в специалността "бла-бла"?

Не само право, и медицина, останалото е БЛА-БЛА, ама отвсякъде!
Активен