argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Подготовка за кандидат-студентски изпити  (Прочетена 2077 пъти)

Viper92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Въпросът ми е към вече приетите и занимаващи се със специалността право студенти.Прочетох почти всички публикации в този форум ,но нищо не открих, за това реших и аз да поустна нещо. Знаете ли някой преподавател ,който да се занимава с подготовка на кандидат-студенти по история?И ако знаете може  ли да ми дадете някаква информация ? Благодаря предварително.  :bow:
Активен
Само слабите се стремят към порядък - силните владеят хаоса!

seaside

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 114

Във ФИФ (Философско-историческия факултет) организират курсове за кандидат-студенти. Там е и Катедрата по история в ПУ. Можете да се обадите на телефоните на ФИФ, ще Ви насочат. Неколкомесечният курс може и вече да е започнал, но моля, потърсете координати на сайта на ФИФ. Там ще Ви дадат инфо. Успех!
Активен

Viper92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Благодаря за информацията!Ако имате още идеи - давайте.Едва ли някой от четящите ще се противи  :-P .
Активен
Само слабите се стремят към порядък - силните владеят хаоса!

the_master

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126

Благодаря за информацията!Ако имате още идеи - давайте.Едва ли някой от четящите ще се противи  :-P .
Ние имаме идеи...а ти?
Основната идея е да седнеш и да научиш история за 11 клас.
Толкова ли е сложно да го разбере човек?
Ако очакваш нещата да се случат без яко четене си най-обикновен идиот!
Активен

Viper92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Съжалявам не исках да те дразня с вапроса си приятелю.Израстнах учейки история и за мен не е проблем да искарам 5.00 ,но ми трябва някой да ми разясни някои неща относно формулировката и кандидатстването.Това ще го четът и други хора може и на тях да се помогне ,ако са неинформирани. Все пак и това ,което каза е решение  :-D
Активен
Само слабите се стремят към порядък - силните владеят хаоса!

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264

Ми все пак всичко си зависи от вас.
Все пак все още няма човек, който да знае каква ще е формата на изпита по история в нашия университет през 2011.
Аз залагам, че темите ще отпаднат.
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

the_master

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126

Съжалявам не исках да те дразня с вапроса си приятелю.Израстнах учейки история и за мен не е проблем да искарам 5.00 ,но ми трябва някой да ми разясни някои неща относно формулировката и кандидатстването.Това ще го четът и други хора може и на тях да се помогне ,ако са неинформирани. Все пак и това ,което каза е решение  :-D
Ало младежа с акнето...
1.Не съм ти приятел;
2.Това което казах не е решение, а единственото решение.
А с тази 5-чка ще видиш правото през крив макарон...
Или както казва един приятел: В България има само едно право - право у гъзо...
Активен

Viper92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Съжалявам не исках да те дразня с вапроса си приятелю.Израстнах учейки история и за мен не е проблем да искарам 5.00 ,но ми трябва някой да ми разясни някои неща относно формулировката и кандидатстването.Това ще го четът и други хора може и на тях да се помогне ,ако са неинформирани. Все пак и това ,което каза е решение  :-D
Ало младежа с акнето...
1.Не съм ти приятел;
2.Това което казах не е решение, а единственото решение.
А с тази 5-чка ще видиш правото през крив макарон...
Или както казва един приятел: В България има само едно право - право у гъзо...
Добре. Понеже ,не искам да го гледам през крив макарон и най-малко целя да се заяждам из форумите, поставям тази тема с надеждата някой да даде странична информация.
Активен
Само слабите се стремят към порядък - силните владеят хаоса!

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет

...
Или както казва един приятел: В България има само едно право - право у гъзо...
:-D
the_master, много вулгарно наистина, ама вЕрно  :wink:
А колкото до младежа... третия пост ми говори, че ще трябват знания и по езикова култура... май, а? :wink:
Поздрави!
« Последна редакция: 10.11.2010, 07:33:02 от А. Петров »
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264

С две 5-ци е вътре човекът.Направете си труда да видите КСБ през последните 5 години.
Иначе ако се съди по езика на тези, които пишем във форума, не само че не е трудно да те приемат право, ама и да завършиш.
 :-D :-D :-D


Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

the_master

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126

С две 5-ци е вътре човекът.Направете си труда да видите КСБ през последните 5 години.
Иначе ако се съди по езика на тези, които пишем във форума, не само че не е трудно да те приемат право, ама и да завършиш.
 :-D :-D :-D



За завършването хич не си прав...
Виж за приемането не съм много сигурен...
Активен

Viper92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Чувал съм ,че е трудно - няма спор.Който се опитва да мине по ''тънката лайсна'' няма да успее.За това искам да се подсигуря някак. Мерси за помощта.Всеки ,който смята ,че може да помогне е добре дошъл.
П.С. Пиша като неграмотник ...скайп ме е отровил  :-D Ще се постарая за в бъдеще!
Активен
Само слабите се стремят към порядък - силните владеят хаоса!

the_master

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126

Чувал съм ,че е трудно - няма спор.Който се опитва да мине по ''тънката лайсна'' няма да успее.За това искам да се подсигуря някак. Мерси за помощта.Всеки ,който смята ,че може да помогне е добре дошъл.
П.С. Пиша като неграмотник ...скайп ме е отровил  :-D Ще се постарая за в бъдеще!
Слади,
в живота няма нищо сигурно, освен, че не можеш да се върнеш там от където си дошъл на белият свят...
Но щом си решил да се подсигуриш...ок...
Да беше прочел веднъж историята, вместо да драскаш по форумите с тайната надеждичка, някой да те светне как да излъжеш системата...
Да ама не...четене, четене и четене...
Ако случайно ме послушаш, в което дълбоко се съмняваш и възприемеш моят принцип:"Правилно, постепенно и постоянно" (не съм го измислил аз), тогава шансовете ти за успех значително ще се увеличат.
Ако обаче се надяваш на чудо...забрави...
Успех!!!
Активен

Viper92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Е няма как без история.Тя е в основата на всичко.За да не отварям нова тема - Има ли някой тук ,който да е по-запознат с курсовете по история на ФИФ?
Активен
Само слабите се стремят към порядък - силните владеят хаоса!