argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Икономически теории при проф. Михайлова  (Прочетена 1778 пъти)

Yves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Някой знае ли как точно е формулиран въпросният изпит? В смисъл пишат се теми както са в конспекта или примерно иска сравнение между представители на различни течения?
Активен

Elmaira

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64

Някой знае ли как точно е формулиран въпросният изпит? В смисъл пишат се теми както са в конспекта или примерно иска сравнение между представители на различни течения?
Здравей, :-)на мен проф.Михайлова ми е преподавала,когато бях втори курс.През целия семестър тя задаваше да пишем реферати върху избрани книги,общо бяха 10-11,и накрая тези които бяха оценени с 5 или 6 имаха възможност да се освободят.Другите въобще не бяха допуснати до изпит.Онези колеги,които отидоха на изпита казаха,че е дала 3 въпроса и ги е разделила на 2 групи.Въпросите са си били от учебника ,не е било сравнение.Но тя държи да е конкретизирано,точно, синтезирано,а не да се"разтягат локуми".Дано да съм ти помогнала :wink:
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

При нас изпитът протече по следния начин - дадоха ни един текст, на който трябваше да направим анализ. С една дума си направихме по един преразказ на текста и готово, без да вадим някакви заключения и изводи. Успех! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Yves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Дам, тая простотия с недопускането до изпит и при нас я има...аман от даскалски своеволия бих казал :D

Определено втория вариант е за предпочитане, ама така като гледам формата на изпита се мени и нищо чудно на нас да ни стоварят трети вариант :)

blackrussian, и ти ли за проф. Михайлова говориш, защото такава свободия при нея направо ми се вижда нелогична :D  (Много готин коктейл между другото)
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Дам, тая простотия с недопускането до изпит и при нас я има...аман от даскалски своеволия бих казал :D

Определено втория вариант е за предпочитане, ама така като гледам формата на изпита се мени и нищо чудно на нас да ни стоварят трети вариант :)

blackrussian, и ти ли за проф. Михайлова говориш, защото такава свободия при нея направо ми се вижда нелогична :D  (Много готин коктейл между другото)
Точно за проф. Михайлова говоря, която така или иначе се появи единствено на колоквиумите през семестъра и то даже не на всички. Асистентката изнесе целия курс. А за да те допусне до изпит се изискваше само да си предадеш работите и да идеш на колоквиумите, без значение какви оценки имаш на тях. Дано да ви даде текст на изпита, защото доста по-лесно ще минете. Успех!
П.С. Да, коктейла ми е любимият и наистина е много добър! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Nikkko5

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Чисто Чал с главата. Аз направо съм крайно демотивиран. Да бях ходил на лекции вместо на работа. Заебах цялата схема. :s: Сега ще ми сипат с големия черпак от 1891г. Втасахме я. Абе ще се борим пък каквото стане. Добре, а сега преди изпита мога ли да предам някакви реферати или греда ?!
Активен

Yves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Дам, тая простотия с недопускането до изпит и при нас я има...аман от даскалски своеволия бих казал :D

Определено втория вариант е за предпочитане, ама така като гледам формата на изпита се мени и нищо чудно на нас да ни стоварят трети вариант :)

blackrussian, и ти ли за проф. Михайлова говориш, защото такава свободия при нея направо ми се вижда нелогична :D  (Много готин коктейл между другото)
Точно за проф. Михайлова говоря, която така или иначе се появи единствено на колоквиумите през семестъра и то даже не на всички. Асистентката изнесе целия курс. А за да те допусне до изпит се изискваше само да си предадеш работите и да идеш на колоквиумите, без значение какви оценки имаш на тях. Дано да ви даде текст на изпита, защото доста по-лесно ще минете. Успех!
П.С. Да, коктейла ми е любимият и наистина е много добър! :)


Мерси за пожеланието и за информацията :) Успех и на теб на изпитите и наздраве (rock)
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Чисто Чал с главата. Аз направо съм крайно демотивиран. Да бях ходил на лекции вместо на работа. Заебах цялата схема. :s: Сега ще ми сипат с големия черпак от 1891г. Втасахме я. Абе ще се борим пък каквото стане. Добре, а сега преди изпита мога ли да предам някакви реферати или греда ?!
Ами мисля, че имаше такава опция да се предадт матералите накрая, за да те допусне до изпит. Трябва да идеш в нейния кабинет да питаш все пак. Успех!
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Дам, тая простотия с недопускането до изпит и при нас я има...аман от даскалски своеволия бих казал :D

Определено втория вариант е за предпочитане, ама така като гледам формата на изпита се мени и нищо чудно на нас да ни стоварят трети вариант :)

blackrussian, и ти ли за проф. Михайлова говориш, защото такава свободия при нея направо ми се вижда нелогична :D  (Много готин коктейл между другото)
Точно за проф. Михайлова говоря, която така или иначе се появи единствено на колоквиумите през семестъра и то даже не на всички. Асистентката изнесе целия курс. А за да те допусне до изпит се изискваше само да си предадеш работите и да идеш на колоквиумите, без значение какви оценки имаш на тях. Дано да ви даде текст на изпита, защото доста по-лесно ще минете. Успех!
П.С. Да, коктейла ми е любимият и наистина е много добър! :)


Мерси за пожеланието и за информацията :) Успех и на теб на изпитите и наздраве (rock)
И аз мерси за пожеланията, но сесията за мен приключи и мога да се похваля, че съм вече 4 курс! :) Така че, на теб успехът ще ти е по-нужен, пък после наздравиците са лесни! ;)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!