argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Финансови пазари и инфраструктура  (Прочетена 1229 пъти)

winter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Привет колеги,този месец ще държа въпросния изпит при Акад.Попчев,много се притеснявам за него и по-точно за курсовата работа "Фондови борси".Насочила съм целите си усилия към нея,но се притеснявам от избора на тема.Въпросът ми е дали някой има информация за акад.Попчев и негови предпочитания към теми или съответно дали не обича дадени теми.Ако някой има инфо,нека пише.
Благодаря мн!
Активен

atom4e

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re: Финансови пазари и инфраструктура
« Отговор #1 -: 06.02.2009, 10:34:54 »

колега, можеш да избереш някоя борса, която е по-малко известна за да му е интересна.
Защото за Лондон, Ню Йорк и Токио много често са срещани.
успех с изпита. :y:
Активен

winter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: Финансови пазари и инфраструктура
« Отговор #2 -: 06.02.2009, 11:34:41 »

Колежка съм  :mmm: и изключително много благодаря за съвета , мисля да се насоча към Истанбулска фондова борса! Благодаря колега!
Активен

tonince

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Финансови пазари и инфраструктура
« Отговор #3 -: 15.04.2009, 15:51:05 »

Колежка съм  :mmm: и изключително много благодаря за съвета , мисля да се насоча към Истанбулска фондова борса! Благодаря колега!
колега какво стана с истанбулската фондова борса. Колко имате на курсовата работа, защото и аз мислех да пиша за нея.
Активен

staska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Финансови пазари и инфраструктура
« Отговор #4 -: 05.06.2009, 20:48:23 »

Колеги, аз съм семестриално завършила, но имам няколко останали изпити за взимане, един от които е ФПИ. Мога ли да помоля някой, който има лекции по предмета, да ми ги изпрати на мейла stas_koleva@abv.bg
Предварително благодаря!
Активен