argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Какво ви е мнението за МИО?  (Прочетена 3294 пъти)

Svetlozara

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Какво ви е мнението за МИО?
« -: 09.06.2010, 19:02:06 »

Здравейте!Бих искала да се обърна към всички студенти, които учат или са завършили МИО в ПУ-то. Какво ви е мнението за тази специалност?Доволни ли сте?
Активен

bambina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re:Какво ви е мнението за МИО?
« Отговор #1 -: 12.06.2010, 20:27:13 »

Здравей! Аз съм 2 курс МИО! Да ти кажа честно обучението в ПУ е на ниво! Доволна съм и от специалността, а колегите са страхотни! Така 4е давай смело! Няма да съжаляваш!
Активен

Svetlozara

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Какво ви е мнението за МИО?
« Отговор #2 -: 16.06.2010, 23:16:36 »

Благодаря много за отговора. С голямо нетърпение го очаквах. Притесненията ми са свързани главно с това, че много от пазнатите ми подценяват ПУ-то и когато кажа, че искам да уча там само се чумерят. Избрала съм си МИО, просто исках да се уверя, че не съм сбъркала.
Активен

StrG8611

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Какво ви е мнението за МИО?
« Отговор #3 -: 20.06.2010, 18:02:04 »

Здравей, завърших МИО миналата година и мога да те посъветвам ако си решила да научиш нещо то се ориентирай към СУ. МИО звучи добре, но нивото на преподаване в ПУ е мн ниско като мога да ти гарантирам, че от 7-8 дисциплини на семестър максимум 2 се преподават сравнително приемливо. Всичко друго е отбиване на номера. Изпити се вземат по всевъзможен начин, така че не се притеснявай и да не знаеш български пак ще завършиш  :-). Дано съм ти бил полезен и успех  :-)
Активен

bambina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re:Какво ви е мнението за МИО?
« Отговор #4 -: 26.06.2010, 19:34:29 »

МИО наистина си заслужава! От лични наблюдения смятам, че образованието в София не е кой знае колко по-добро от това в Пловдив! Човек, когато има желание, винаги ще намери начин да учи! Така че давай смело!
Активен

chaushev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re:Какво ви е мнението за МИО?
« Отговор #5 -: 15.08.2010, 22:02:18 »

Аз тази година съм приет МИО.Влезнах с изпит по Български език и Английски език.Да си призная,проблеми в училище съм имал само с математиката - дали защото не съм учил достатъчно(изобщо) или просто не ми върви не зная,но за момента се притеснявам дали това ще ми представлява проблеми за напред.По принцип от началото исках МИО или Маркетинг.Поздрави  :wink:
Активен

illimite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Какво ви е мнението за МИО?
« Отговор #6 -: 16.08.2010, 22:54:54 »

Здравейте бъдещи колеги!

Аз ще съм студент МИО тази година. Влезнах с български и английски! И аз, както може би и някои от вас, се притеснявам от тая математика ( никога не ми е вървяла ). Можете ли да дадете малко инфо за това как горе-долу минава обучението по математика? Тежко ли е? Добре е да знам какво ме очаква, за да не остана неприятно изненадан!  :-P

До скоро и мерси предварително!  :rock: :-)
Активен

StrG8611

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Какво ви е мнението за МИО?
« Отговор #7 -: 17.08.2010, 21:22:10 »

Здравейте бъдещи колеги!

Аз ще съм студент МИО тази година. Влезнах с български и английски! И аз, както може би и някои от вас, се притеснявам от тая математика ( никога не ми е вървяла ). Можете ли да дадете малко инфо за това как горе-долу минава обучението по математика? Тежко ли е? Добре е да знам какво ме очаква, за да не остана неприятно изненадан!  :-P

До скоро и мерси предварително!  :rock: :-)

Ako si pri Kapitanova u4i qko, ima visoki iziskvaniq no pak se nau4avat mn ne6ta o6te po vreme na lekciite. Az ve4e sam zavar6il a kato kandidatstvah be6e s matematika i angliiski i moje bi zatova nikoga ne sam se qvqval na izpit po matematika a se osvobojdavah ot nego 4rez 2 teku6ti kontrola po vreme na semestara ;). Moje bi i zatova mi be6e i lesno, no taka ili ina4e pri Kapitanova se iska u4ene i nqma da ima6 problem :)
Активен

illimite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Какво ви е мнението за МИО?
« Отговор #8 -: 19.08.2010, 23:11:33 »

Здравейте бъдещи колеги!

Аз ще съм студент МИО тази година. Влезнах с български и английски! И аз, както може би и някои от вас, се притеснявам от тая математика ( никога не ми е вървяла ). Можете ли да дадете малко инфо за това как горе-долу минава обучението по математика? Тежко ли е? Добре е да знам какво ме очаква, за да не остана неприятно изненадан!  :-P

До скоро и мерси предварително!  :rock: :-)

Ako si pri Kapitanova u4i qko, ima visoki iziskvaniq no pak se nau4avat mn ne6ta o6te po vreme na lekciite. Az ve4e sam zavar6il a kato kandidatstvah be6e s matematika i angliiski i moje bi zatova nikoga ne sam se qvqval na izpit po matematika a se osvobojdavah ot nego 4rez 2 teku6ti kontrola po vreme na semestara ;). Moje bi i zatova mi be6e i lesno, no taka ili ina4e pri Kapitanova se iska u4ene i nqma da ima6 problem :)

Благодаря ти много!  :y: Ще видим дали при нас ще има такива текущи контролни. Иначе при теб, за да се освободиш от изпит, каква оценка е трябвало да имаш? Става въпрос от 3 нагоре или само 5-те и 6-те са се освобождавали?

Май бая често ще се моля в църквата през първата година от обучението!   :-D
Активен

StrG8611

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Какво ви е мнението за МИО?
« Отговор #9 -: 20.08.2010, 23:04:48 »

Здравейте бъдещи колеги!

Аз ще съм студент МИО тази година. Влезнах с български и английски! И аз, както може би и някои от вас, се притеснявам от тая математика ( никога не ми е вървяла ). Можете ли да дадете малко инфо за това как горе-долу минава обучението по математика? Тежко ли е? Добре е да знам какво ме очаква, за да не остана неприятно изненадан!  :-P

До скоро и мерси предварително!  :rock: :-)

Ako si pri Kapitanova u4i qko, ima visoki iziskvaniq no pak se nau4avat mn ne6ta o6te po vreme na lekciite. Az ve4e sam zavar6il a kato kandidatstvah be6e s matematika i angliiski i moje bi zatova nikoga ne sam se qvqval na izpit po matematika a se osvobojdavah ot nego 4rez 2 teku6ti kontrola po vreme na semestara ;). Moje bi i zatova mi be6e i lesno, no taka ili ina4e pri Kapitanova se iska u4ene i nqma da ima6 problem :)

Благодаря ти много!  :y: Ще видим дали при нас ще има такива текущи контролни. Иначе при теб, за да се освободиш от изпит, каква оценка е трябвало да имаш? Става въпрос от 3 нагоре или само 5-те и 6-те са се освобождавали?

Май бая често ще се моля в църквата през първата година от обучението!   :-D

Ami trqbva6e da ima6 5 ili 6 :))))). No ne se pritesnqvai s malko u4ene se postiga. Zapomni 4e prez vseki semestar ima6 1-2 seriozni predmeta po koito trqbva da se u4i malko pove4ko, ostanalite sa samo palnej i se vzemat gore dolu samo s qvqvane na izpit. Prez parviq semestar primerno kakto e pri teb seriozniq ti izpit e mikroikonomika drugite se vzemat ne osobeno trudno, prez vtoriq semestar u4i po makroikonomika :)
Активен

illimite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Какво ви е мнението за МИО?
« Отговор #10 -: 01.09.2010, 12:38:35 »

Благодаря ти за информацията!  :-) :-) :-)
Активен

blessed

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Какво ви е мнението за МИО?
« Отговор #11 -: 15.09.2010, 23:53:14 »

Zdraveite,kolegi s MIO (ae) !Az su6to se pritesnqvam za izpitut po matematika i tozi po makroikonomika,za6toto 4etoh,4e pove4eto studenti imat problemi sus Zamfirova,no se nadqvam,4e s malko pove4e staranie ot na6a strana,vsi4ko 6te bude nared!
Активен

hariti

  • Гост
Re:Какво ви е мнението за МИО?
« Отговор #12 -: 17.09.2010, 09:53:11 »

Изпитите по математика в ПУ НЕ СА трудни. За да се вземат с прилична оценка обаче е хубаво човек да е ходил на лекциите и на упражненията и да не е спал там. На изпита се дават същите задачи, кавито са давани на упражненията, но с променени стойности.
Успех на всички нови колеги!
Активен

Tan4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Какво ви е мнението за МИО?
« Отговор #13 -: 22.09.2010, 21:27:29 »

Относно математиката, не се притеснявайте толкова :-) И аз в началото си мислех, че няма да се справя, но се оказа много по-лесно, отколкото предполагах ( а аз не съм от най-силните математици). Както каза един колега преди мен, важно е да се ходи на лекции, да се записва ВСИЧКО и да се ходи редовно на упражения. И не ядосвайте доц. Капитанова - има много неща, на които да ви научи. Успех, колеги :wink:
Активен

bambina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re:Какво ви е мнението за МИО?
« Отговор #14 -: 03.10.2010, 17:21:47 »

Колеги не се притеснявайте за математиката! доц. Капитанова ще ви стресне, но ако си учите редовно, всичко ще е наред! Аз също в училище имах проблеми с математиката, но в университета нямах! Научих много неща по математика от Капитанова! Така че горе главата! Ако някои иска да пита нещо, може да ми пише! Успех на всички! :)
Активен