argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Общежитие  (Прочетена 16533 пъти)

Zamunda

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Общежитие
« -: 29.08.2010, 16:08:46 »

Някой да ми каже нещо повече за общежитията на ПУ. Знам че самия университет няма свои и ползва чужди , но не това ме интересува сега. Интересуват ме цените и условията в самите общежития. Ако може да ми дадете и някакви снимки ще е много добре. Благодаря ви!  :-)
Активен

muhaha

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
  • Информатика I-курс | II-ра А група
    • Моят блог
Re:Общежитие
« Отговор #1 -: 31.08.2010, 20:32:12 »

И аз се интересувам по тези въпроси. Както и като се разпределят по общежития дали се гледа в кой факултет са студентите защото като съм във ФМИ и да ме проснат до аграрния някаде примерно не е хава  :?. Някой които има информация моля до сподели.
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Общежитие
« Отговор #2 -: 31.08.2010, 22:28:57 »

хи ха ха чувал ли си руска рулетка!добре дошъл в лайфа.
И аз се интересувам по тези въпроси. Както и като се разпределят по общежития дали се гледа в кой факултет са студентите защото като съм във ФМИ и да ме проснат до аграрния някаде примерно не е хава  :?. Някой които има информация моля до сподели.
Активен
Всичко е любов

essential

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 83
  • Only God can judge me ...
Re:Общежитие
« Отговор #3 -: 31.08.2010, 22:37:14 »

хи ха ха чувал ли си руска рулетка!добре дошъл в лайфа.
И аз се интересувам по тези въпроси. Както и като се разпределят по общежития дали се гледа в кой факултет са студентите защото като съм във ФМИ и да ме проснат до аграрния някаде примерно не е хава  :?. Някой които има информация моля до сподели.

marin2025 май доста му помогна с информацията, която даде  :-) :D
Активен
Never let the fear of striking out keep you from playing the game! ...

mimikz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re:Общежитие
« Отговор #4 -: 01.09.2010, 16:46:22 »

Здравейте сладури! Ами по този въпрос мога да ви кажа няколко неща.  Хората, които са от ФМИ или Педагогика са на Благоев, или евентуално в Мариците. Няма да ви  изпратят на Чайките или Медицините, спокойнооо:) Всички други специалности се разпределят по другите общежития. Така е през моите 3 години живот в общежития! Успех на всички, които са кандидатствали. Само се молете да не сте в Благоев!!! По другите общежития е що годе нормално:):):)
Активен

essential

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 83
  • Only God can judge me ...
Re:Общежитие
« Отговор #5 -: 01.09.2010, 17:07:50 »

Здравейте сладури! Ами по този въпрос мога да ви кажа няколко неща.  Хората, които са от ФМИ или Педагогика са на Благоев, или евентуално в Мариците. Няма да ви  изпратят на Чайките или Медицините, спокойнооо:) Всички други специалности се разпределят по другите общежития. Така е през моите 3 години живот в общежития! Успех на всички, които са кандидатствали. Само се молете да не сте в Благоев!!! По другите общежития е що годе нормално:):):)

Ах, тези общежития на Благоев ... доста съм чела за тях  :-D Аз ще съм първа година Българска филология... знаеш ли къде настаняват от тази специалност  :-) Ще съм ти благодарна, ако ми отговориш  :-) :-P
Активен
Never let the fear of striking out keep you from playing the game! ...

ant0n

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
  • Социална Педагогика,II-ри курс
Re:Общежитие
« Отговор #6 -: 01.09.2010, 19:04:32 »

Значи s моята спец. евентуално ще ме настанят на Благоев.. :))) (ако се класирам де)
Активен

chaushev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re:Общежитие
« Отговор #7 -: 01.09.2010, 19:26:04 »

Нека да попитам и аз,за да не остана по-назад.Приет съм първа година МИО с Английски език ....предположения къде ще ме сложат ...ако ме приемат естествено.А само едно класиране ли има ? Кога илизат резултатите ? Защо няма информация в сайта освен за документите.Някъде мога ли да видя снимки или евентуално да се посетят тези общежития.А ако ме приемат,позволено ли ми е да си "освежа" стаята ...разбира се нищо сериозно може би едно измазване... ??!?!
Активен

S.Cvetkov

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"
Re:Общежитие
« Отговор #8 -: 01.09.2010, 20:20:57 »

Класирането ще излезе на 22 септември и в интернет. Всеки сам избира къде да бъде настанен, местата не се разпределят по факултети или специалности. Има 2 класирания. Всеки сам може да освежи стаята си както прецени за добре.
Активен
С. Цветков

ant0n

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
  • Социална Педагогика,II-ри курс
Re:Общежитие
« Отговор #9 -: 02.09.2010, 00:07:18 »

А вярно ли е,че вече няма места?? Преди малко едни познати ми казаха,че вече нямало места в общежитията? :-o (става въпрос за свободни места за студенти на  ПУ)
« Последна редакция: 02.09.2010, 00:08:51 от ant0n »
Активен

Камелия

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 323
  • Love your life!
Re:Общежитие
« Отговор #10 -: 02.09.2010, 00:10:49 »

А вярно ли е,че вече няма места?? Преди малко едни познати ми казаха,че вече нямало места в общежитията? :-o (става въпрос за свободни места за студенти на  ПУ)
Класирането още не е излязло.
Активен

Камелия

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 323
  • Love your life!
Re:Общежитие
« Отговор #11 -: 02.09.2010, 00:15:33 »

Класирането ще излезе на 22 септември и в интернет. Всеки сам избира къде да бъде настанен, местата не се разпределят по факултети или специалности. Има 2 класирания. Всеки сам може да освежи стаята си както прецени за добре.
Един въпрос - ако си освежиш стаята, каква е вероятността другата година да си в същата стая (разбира се, ако се класираш).
Активен

S.Cvetkov

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"
Re:Общежитие
« Отговор #12 -: 02.09.2010, 08:36:15 »

По принцип гледаме хората да си запазят стаите, ако са класирани и следващата година.
Активен
С. Цветков

chaushev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re:Общежитие
« Отговор #13 -: 02.09.2010, 22:29:32 »

@S.Cvetkov,
обръщам се най-вече към Вас, защото виждам ,че титлата Ви е "управител"...
Въпроса ми е: Понеже има вероятност да съм в чужбина покрай датите на класиранията,възможно ли е да издам пълномощно от нотаруис на роднина(майка ми) с което тя да ме предсталява пред университета в периода на класиранията за общежитие.Познати ми казаха, че са правили това в други университети и е напълно нормално.За да съм сигурен,
 и за да няма изненади, искам да се уверя, че въпросния документ пълномощно важи и тук.Мерси предварилтено !
Активен

S.Cvetkov

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"
Re:Общежитие
« Отговор #14 -: 02.09.2010, 22:40:17 »

Днес не пита ли същото?
Активен
С. Цветков

Zamunda

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Общежитие
« Отговор #15 -: 03.09.2010, 12:39:07 »

Добре де ... толкова ли е зле в това Благоев??? Какво става там , кажете ми.  :-)
Активен

chaushev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re:Общежитие
« Отговор #16 -: 03.09.2010, 13:14:59 »

Днес не пита ли същото?
Да,попитах.Явно Вие сте ми приели вчера документите.Странно ми стана като ми отговорихте  че не може, понеже аз съм питал и при нотариус и друдги приятели вече студенти който ми казват,че няма никакъв проблем.Исках да потърся допълнителна информация.Каква е причината въпросното пълномощно да не важи пред вас,след като е официален документ ?
Поздрави.
Активен

qwerty0

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Общежитие
« Отговор #17 -: 03.09.2010, 20:45:37 »

Здравейте колеги!
Някой имали информация дали някои  от общежитията предлагат нощувки?
Благодаря предварително!
Активен

S.Cvetkov

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"
Re:Общежитие
« Отговор #18 -: 03.09.2010, 20:49:36 »

В чайка 3 предлагат
Активен
С. Цветков

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Общежитие
« Отговор #19 -: 03.09.2010, 22:03:47 »

По принцип да -но в момента няма свободни места.Можеш да провериш на място.
Активен
Всичко е любов