argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За общежития 2012  (Прочетена 16746 пъти)

PaulaH

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:За общежития 2012
« Отговор #40 -: 22.09.2012, 18:20:05 »

номерата  дето ни дават пред ректората и тези в списъка имат ли нещо общо?а коефициента има ли нещо общо с тях или сградата в която ще ни настанят?
Активен

cody22221

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
  • Специална Педагогика
Re:За общежития 2012
« Отговор #41 -: 23.09.2012, 10:03:48 »

номерата  дето ни дават пред ректората и тези в списъка имат ли нещо общо?а коефициента има ли нещо общо с тях или сградата в която ще ни настанят?
Никаква връзка нямат. Номерчетата от ректората са само за да има някакъв ред при раздаването на настанителните заповеди.
Активен
Не се бойте,че ще ви стъпчат. Отъпканата трева става пътека.

MissKarowa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:За общежития 2012
« Отговор #42 -: 23.09.2012, 11:39:32 »

Здравейте! Аз съм 2ри курс тази година, миналата бях в общежитията на Благоев, условията в някои стаи са доста добри, а в други не.. там е малко като на тото каква ще ти се падне, но пък е близо до Нова сграда, има добро перално помещение, 2 кухни с печки и микровълнови, помещение в което да си простираш дрехите, а и е доста по-малко и по спокойно от големите блокове, което за някои е предимство.. Искам да попитам следното.. понеже за сега съм се насочила към Чайка 3, искам да знам този блок дават ли го на ПУ и ако не какви са условията във 2ри, какви са условията в Марица 3 и Марица 5 и къде е по-доброто и като цяло кои са най-добрите общежития, както и в кои от тях има перални, тъй като това ми е определящо :hihi: Благодаря и успех с номерчетата в други ден  :-)
Активен

cody22221

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
  • Специална Педагогика
Re:За общежития 2012
« Отговор #43 -: 23.09.2012, 12:48:23 »

Здравейте! Аз съм 2ри курс тази година, миналата бях в общежитията на Благоев, условията в някои стаи са доста добри, а в други не.. там е малко като на тото каква ще ти се падне, но пък е близо до Нова сграда, има добро перално помещение, 2 кухни с печки и микровълнови, помещение в което да си простираш дрехите, а и е доста по-малко и по спокойно от големите блокове, което за някои е предимство.. Искам да попитам следното.. понеже за сега съм се насочила към Чайка 3, искам да знам този блок дават ли го на ПУ и ако не какви са условията във 2ри, какви са условията в Марица 3 и Марица 5 и къде е по-доброто и като цяло кои са най-добрите общежития, както и в кои от тях има перални, тъй като това ми е определящо :hihi: Благодаря и успех с номерчетата в други ден  :-)
За чайка 3 знам че е най-добре от трите блока. Чайка 1 и 2 са ... как да кажа по-деликатно не знам, но са зле. За мариците не знам, но ми казаха че единия блок е добре. Аз бях  в смирненски, ама тая година  не ми  се отвори парашута с класирането :D
Активен
Не се бойте,че ще ви стъпчат. Отъпканата трева става пътека.

Ianakin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:За общежития 2012
« Отговор #44 -: 23.09.2012, 12:57:27 »

cody22221 понеже ти си най-активен и изглежда най-добре осведомен ,  понеже ми се налага  да отсъствам на 25ти  фатално ли е на някой от по- следващите дни да си взема номерче ?
Активен

cody22221

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
  • Специална Педагогика
Re:За общежития 2012
« Отговор #45 -: 23.09.2012, 13:59:59 »

cody22221 понеже ти си най-активен и изглежда най-добре осведомен ,  понеже ми се налага  да отсъствам на 25ти  фатално ли е на някой от по- следващите дни да си взема номерче ?
Ами виж по-долу съм писал че в 7 сутринта взехме 250ти номер :D Принципно от рано взимат хубавите общежития.
Активен
Не се бойте,че ще ви стъпчат. Отъпканата трева става пътека.

Ianakin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:За общежития 2012
« Отговор #46 -: 23.09.2012, 14:27:07 »

cody22221 понеже ти си най-активен и изглежда най-добре осведомен ,  понеже ми се налага  да отсъствам на 25ти  фатално ли е на някой от по- следващите дни да си взема номерче ?
Ами виж по-долу съм писал че в 7 сутринта взехме 250ти номер :D Принципно от рано взимат хубавите общежития.
Разгледах всички коментари  добих представа  какво става  :-D , нали като съм приет  би трябвало да ми се намери 1 място  стига да си взема  взема номерче и заповедта в срока ? , а и не съм се насочил към хубавите общежития  :-D
Активен

cody22221

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
  • Специална Педагогика
Re:За общежития 2012
« Отговор #47 -: 23.09.2012, 14:42:31 »

cody22221 понеже ти си най-активен и изглежда най-добре осведомен ,  понеже ми се налага  да отсъствам на 25ти  фатално ли е на някой от по- следващите дни да си взема номерче ?
Ами виж по-долу съм писал че в 7 сутринта взехме 250ти номер :D Принципно от рано взимат хубавите общежития.
Разгледах всички коментари  добих представа  какво става  :-D , нали като съм приет  би трябвало да ми се намери 1 място  стига да си взема  взема номерче и заповедта в срока ? , а и не съм се насочил към хубавите общежития  :-D
Е да тогава няма какво да му мислиш :-)
Активен
Не се бойте,че ще ви стъпчат. Отъпканата трева става пътека.

PaulaH

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:За общежития 2012
« Отговор #48 -: 23.09.2012, 18:52:24 »

така възникнаха още въпроси  :-D кое трябва да взема първо настанителната заповед или уверението подпечатано от инспекторката? и документите които взимам от общежитието трябвали да ги нося в пу?
П.П.: благодаря ви за отговорите  :-)
Активен

cody22221

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
  • Специална Педагогика
Re:За общежития 2012
« Отговор #49 -: 23.09.2012, 19:00:57 »

така възникнаха още въпроси  :-D кое трябва да взема първо настанителната заповед или уверението подпечатано от инспекторката? и документите които взимам от общежитието трябвали да ги нося в пу?
П.П.: благодаря ви за отговорите  :-)
ами първо уверението да можеш за всеки случай да си го имаш в теб ако го искат там. а настанителната заповед я дават като си избереш общежитие. а от университета не искат документи от общежитието. :-)
Активен
Не се бойте,че ще ви стъпчат. Отъпканата трева става пътека.

milenagr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:За общежития 2012
« Отговор #50 -: 24.09.2012, 11:10:18 »

Здравейте, тъй като сам приета на първо класиране за общежитие и тази година ще съм първи курс и съм малко неориентирана. Предварително искам да се извиня ако въпроса ми го има в темата.
Първо трябва да си взема уверението и заповедта и тогава документите от общежитието ли или обратното.
И другият ми въпрос е адресната регистрация трябва да е след като разбера в кое общежитие съм или просто трябва адресна регистрация за пловдив.
Отново се извинявам ако въпросите ми са малко тъпички.
Благодаря предварително за информацията.
Активен

cody22221

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
  • Специална Педагогика
Re:За общежития 2012
« Отговор #51 -: 24.09.2012, 12:10:25 »

Здравейте, тъй като сам приета на първо класиране за общежитие и тази година ще съм първи курс и съм малко неориентирана. Предварително искам да се извиня ако въпроса ми го има в темата.
Първо трябва да си взема уверението и заповедта и тогава документите от общежитието ли или обратното.
И другият ми въпрос е адресната регистрация трябва да е след като разбера в кое общежитие съм или просто трябва адресна регистрация за пловдив.
Отново се извинявам ако въпросите ми са малко тъпички.
Благодаря предварително за информацията.
Всички документи си ги вземи, като ходиш да си избираш общежитие. Там като те записват ти дават май адресна регистрация.
Активен
Не се бойте,че ще ви стъпчат. Отъпканата трева става пътека.

Scatman

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re:За общежития 2012
« Отговор #52 -: 24.09.2012, 12:13:56 »

Трябва ли да се подава някакъв документ за второ класиране , понеже не съм приет в първо?
Активен

rooney_09

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:За общежития 2012
« Отговор #53 -: 24.09.2012, 14:31:36 »

Здравейте! Имам няколко въпросчета, на които бих помолил който е информиран да отговори.

1. Към коя дата ще излезе второто класиране?
2.
Трябва ли да се подава някакъв документ за второ класиране , понеже не съм приет в първо?
(Например молба или нещо такова, или просто трябва да го дочакаме..)
3. Тъй като един мой познат е приет от първо класиране, а аз не.. и съответно искаме двамата заедно да сме в едно общежитие (една стая). Та има ли накакъв шанс съответния приятел да ми запази място в стаята и ако ме приемат аз също да се настаня там ?

Мерси предварително!
Активен

cody22221

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
  • Специална Педагогика
Re:За общежития 2012
« Отговор #54 -: 24.09.2012, 14:44:28 »

Здравейте! Имам няколко въпросчета, на които бих помолил който е информиран да отговори.

1. Към коя дата ще излезе второто класиране?
2.
Трябва ли да се подава някакъв документ за второ класиране , понеже не съм приет в първо?
(Например молба или нещо такова, или просто трябва да го дочакаме..)
3. Тъй като един мой познат е приет от първо класиране, а аз не.. и съответно искаме двамата заедно да сме в едно общежитие (една стая). Та има ли накакъв шанс съответния приятел да ми запази място в стаята и ако ме приемат аз също да се настаня там ?

Мерси предварително!
На 10ти излиза второ класиране. Молба мисля че не се подава, а за третия въпрос- мисля че като се настаните в едно общежитие се подава молба за да сте в 1 стая, но само ако те приемат в същото не съм сигурен.
Активен
Не се бойте,че ще ви стъпчат. Отъпканата трева става пътека.

rooney_09

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:За общежития 2012
« Отговор #55 -: 24.09.2012, 15:00:39 »

Здравейте! Имам няколко въпросчета, на които бих помолил който е информиран да отговори.

1. Към коя дата ще излезе второто класиране?
2.
Трябва ли да се подава някакъв документ за второ класиране , понеже не съм приет в първо?
(Например молба или нещо такова, или просто трябва да го дочакаме..)
3. Тъй като един мой познат е приет от първо класиране, а аз не.. и съответно искаме двамата заедно да сме в едно общежитие (една стая). Та има ли накакъв шанс съответния приятел да ми запази място в стаята и ако ме приемат аз също да се настаня там ?

Мерси предварително!
На 10ти излиза второ класиране. Молба мисля че не се подава, а за третия въпрос- мисля че като се настаните в едно общежитие се подава молба за да сте в 1 стая, но само ако те приемат в същото не съм сигурен.

Мерси @cody22221 Велик си!
А, тък като не съм от Пловдив, случайно да знаеш кои са общежитията в града или по скоро някое по близичко до ФМИ и/или Ректората ?
Направо никаква идея си нямам къде се намират :X
Активен

cody22221

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
  • Специална Педагогика
Re:За общежития 2012
« Отговор #56 -: 24.09.2012, 15:26:35 »

Здравейте! Имам няколко въпросчета, на които бих помолил който е информиран да отговори.

1. Към коя дата ще излезе второто класиране?
2.
Трябва ли да се подава някакъв документ за второ класиране , понеже не съм приет в първо?
(Например молба или нещо такова, или просто трябва да го дочакаме..)
3. Тъй като един мой познат е приет от първо класиране, а аз не.. и съответно искаме двамата заедно да сме в едно общежитие (една стая). Та има ли накакъв шанс съответния приятел да ми запази място в стаята и ако ме приемат аз също да се настаня там ?

Мерси предварително!
На 10ти излиза второ класиране. Молба мисля че не се подава, а за третия въпрос- мисля че като се настаните в едно общежитие се подава молба за да сте в 1 стая, но само ако те приемат в същото не съм сигурен.

Мерси @cody22221 Велик си!
А, тък като не съм от Пловдив, случайно да знаеш кои са общежитията в града или по скоро някое по близичко до ФМИ и/или Ректората ?
Направо никаква идея си нямам къде се намират :X
Аз знам само в смирненски и димитър благоев къде са :-D Но мисля че чайките не са много далеч.
Активен
Не се бойте,че ще ви стъпчат. Отъпканата трева става пътека.

джобче с копче

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:За общежития 2012
« Отговор #57 -: 24.09.2012, 16:11:13 »

Ето малко информация кои автобусни и тролейбусни линии минават през съответните места :

Централна гара - 7, 12, 16, 20, 26, 29, 113, 116, 134, 222
Автогара ЮГ - 7, 18, 20, 26, 29
Ректорат (Сточна гара) - 1, 3, 4, 7, 9, 11, 20, 27, 37, 44, 99
Нова сграда - 4, 20, 44, 222
Биологически факултет (спирките преди и след Тунела) - 1, 3, 4, 7, 9,11, 20, 27, 37, 44, 99
Общежития „Марица" (близо до Университета по хранителни технологии (ВХВП) - 22, 37, 44, 99, 222
Общежития „Царевец" (Медицинските общежития) - 6, 24, 26, 29,37, 66, 222
Общежития „Чайка" (до Аграрния университет (ВСИ) - 4, 9, 29, 44,99, 134
Общежитие„Д. Благоев" (до ЕГ„Иван Вазов") - 4, 20, 44, 222
Активен

rooney_09

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:За общежития 2012
« Отговор #58 -: 24.09.2012, 17:24:33 »

Ето малко информация кои автобусни и тролейбусни линии минават през съответните места :

Централна гара - 7, 12, 16, 20, 26, 29, 113, 116, 134, 222
Автогара ЮГ - 7, 18, 20, 26, 29
Ректорат (Сточна гара) - 1, 3, 4, 7, 9, 11, 20, 27, 37, 44, 99
Нова сграда - 4, 20, 44, 222
Биологически факултет (спирките преди и след Тунела) - 1, 3, 4, 7, 9,11, 20, 27, 37, 44, 99
Общежития „Марица" (близо до Университета по хранителни технологии (ВХВП) - 22, 37, 44, 99, 222
Общежития „Царевец" (Медицинските общежития) - 6, 24, 26, 29,37, 66, 222
Общежития „Чайка" (до Аграрния университет (ВСИ) - 4, 9, 29, 44,99, 134
Общежитие„Д. Благоев" (до ЕГ„Иван Вазов") - 4, 20, 44, 222


Боже.. Едно голямо БЛАГОДАРЯ имаш от мен "джобче с копче"!!!
Това ще ми е от огромна полза! <3
Активен

gerry

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:За общежития 2012
« Отговор #59 -: 24.09.2012, 18:46:29 »

Искам да попитам някой знае ли дали от университета ти връщат документа от психодиспансера за общежитията,защото на мен ми го взеха..
Активен