Пловдивски университет > Радио Неко

*** Искам да водя предаване по Радио Неко ***

<< < (2/15) > >>

btilov:

--- Цитат на: kalista в 26.03.2007, 18:52:00 ---Тема:впечатления,препоръки,забележки на различни студенти за програмата на специалността си,за преподавателските качества-положителни и отрицателни,както и парадигма от интересни въпроси,които да обогатят и общата култура на слушателя и събеседника да се изтъкне,колко е знаещ и да се почувства за един час по-малко анонимен студент на университета си-любим политик(с обосновка)посещавани заведения(за да се разчупи,ако се появи такъв,скучноватия дискурс на разговора),участия в мероприятия с цел поизпъкванв сред колегите и други такива.
Дата:трябва да се уговорим,но ме устроива почти всеки ден(за предпочитане вторник:)
Час:18-19,но мога и по-рано,зависи кои часове са вече заети.
Участници:знаещи студенти с достатчно самочувствие за он-лайн изяви и готови да се забаляват в ефир,като предварително ще са им известни въпросите,за да се подговят да представят ...просто себе си.
чакам препоръки.уча българска филология и туризъм в ПУ.3ти курс съм.Казвам се Траяна:)

--- Край на цитат ---

Много ми допада като идея и ако можеш да го организираш в 1 ч предаване ще е супер, лично ще дойда да си поговорим :)

Атанас Терзийски:
kalista, утре вторник по това време ми е ОК, ако си готова само потвърди и ми подай останалата информация, която се изисква. Мисля, че активно бих се включил в предаването, не само като водещ.

kalista:
ок:)а къде ти е удобно?щом искаш да си съ-водещ,супер,защото последно съм водила радио-предаване преди 8години и сега си е предизвикателсво :roll: .трябва да обсъдим характера на въпросите.трябва да ги структурирам и да се одобрят преди да изберем първия късметлия :-D .пиши кога и къде.към 15ч. утре имам изпит по руски език и след това съм свободна.

Атанас Терзийски:
обади ми се утре след изпита на тел. от http://atanas.uni-plovdiv.bg и ще се договорим.

(последните постове тук ще бъдат изтрити скоро след закриване на този случай)

kalista:
кsx,:)вече всичко е ок,да ти се похваля!имам гост,специалност екология,Лора Найденова,3ти курс е,имам и сценарий,само за заглавие още не съм сигурна.ако имате идеи с Тошко,слушам:)обаче явно няма да е в сряда,защото видях,че ще има друго предаване.за четвартък също ме устройва,само дано тя не е заета...прати ми,ако може некво е-майл-4е да ти споделя въпросите,ако ще водим двамата:)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия