argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Финансов мениджмънт - "първа" среща 17.11.2007  (Прочетена 6431 пъти)

Peyton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Тъй като за моя радост успях да събудя някакъв интерес у вас за среща-запознанство, предлагам да изместим разговора тук и да обсъдим кога и къде ще е най-удобно да я направим.  Очаквам предложения за място, а що се отнася за часа 13 не е лошо даже може по-рано, ако решим да ходим на кафе 8-)
Активен

stasynka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • Луда глава

  :D :D :D :D

 Аз съм твърдо за срещата, само че по-рано от 13,00 няма да мога да дойда!
 Кажете къде ще е най-удобно да си направим срещата?
Активен
Който учи той ще сполучи!  :-)

pepito_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Дайте и една среща за 18-ти, защото може би ще има хора като мен които няма да дойдат в събота  :roll:
Активен

Peyton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Добре остава 1 часа, ако имаме късмета да не откараме до 6 можем след това да спретнем по-дълго кафе. Давайте идеи за място, където да може да се съберем повечко и най-вече да се познаем :blush:
Активен

An

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

........и аз съм твърдо "ЗА" :D.....часът ме устройва, по принцип не съм от Пловдив, но в 13 ще съм на линия където и да е ..... :-D......
Активен

chocolate

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • I LovE ChocolatE

съгласен съм и аз за 13:00 в неделя или сабота няма зна4ение :)
Активен

234

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Аз пак не съм разбрал,но ще питам....кой ще се събира сега-тези дето са 4 семестъра,тези дето са 2 или вси4ки?
Активен

Peyton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

234 ме подсети, че все пак трябва да се уточним кой колко семестъра е. И за да няма сърдити предлагам да се използва момента и двете групи да си направят среща. Нека всеки, който има желание да отбележи към коя група е и къде и кога има възможност да дойде.
Аз съм от групичката 2 семестъра и до сега остава 13 часа на 17-ти. Чакам предложения за място :roll:
Активен

234

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

освен да ти дам адреса у нас и да ми дойдеш на гости само 4е аз съм 4-ри семестъра и ще трябва да бягам от лекции!  :-D
Активен

Peyton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

234 така като ти гледам програмата може като свършиш в събота да дойдеш да ни видиш като имаш такъв мерак :roll:
Активен

stasynka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • Луда глава

 Аз съм 2 - семестъра, дайте предложение къде ще се срещнем та да се разпознаем  :-P
Активен
Който учи той ще сполучи!  :-)

stasynka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • Луда глава

съгласен съм и аз за 13:00 в неделя или сабота няма зна4ение :)

 Шоколадче, ти колко семестъра ще учиш  :-P
Активен
Който учи той ще сполучи!  :-)

Peyton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Еййй сладури пишете, че не остана време. Остана 13 часа утре предлагам един вариант да е до ДНА-то отдясно, за да може да се познаем. Който се сети за нещо друго да пише!
Активен

stasynka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • Луда глава

Еййй сладури пишете, че не остана време. Остана 13 часа утре предлагам един вариант да е до ДНА-то отдясно, за да може да се познаем. Който се сети за нещо друго да пише!

 Аз си мисля обаче, че ще има хора, които не са от Пловдив и не знам дали знаят къде е ДНА-то /Военният клуб/, затова предлагам да е някъде около ПУ-то, примерно пред стената където бяха разлепили резултатите от приема /като застанеш с лице пред ПУ-то стената в ляво/ мисля че всички го знаят  :wink: :-P
Активен
Който учи той ще сполучи!  :-)

Peyton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Не знам дали е много удачно там, защото смятай колко народ ще се мотае наоколо и трудно ще се познаем.
Активен

An

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

....аз съм 2 семестъра- не съм от Пловдив, но го познавам горе- долу  :wink: за часа 13 ме устройва    8-)
Активен

Peyton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Така предлагам всички да се чакаме, ако искате пред Венера и направо да ходим на кафе после или някъде другаде евентуално, тъй като явно сложно ще се намерим иначе. Предполагам, че дори и за хората извън Пловдив няма да е трудно да го намерят, защото е много близо до университета. Пишете вече окончателно кой ще идва, за да знаем.
Активен

stasynka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • Луда глава

Ок, 13 пред Венера, който не знае това е заведение до ПУ, намира се на 100 метра след спирката на ПУ посока Сточна гара, чакаме се там в 13.00

 От мен до утре!!!  :-P
Активен
Който учи той ще сполучи!  :-)

pepito_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

ЕЕ момичета и аз исках да дойда да се запознаем, но в неделя ще идвам на лекции чак. В неделя ще се видим, въпреки че незная как ще се познаем  :hihi:
Активен

Peyton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

pepito_ ако имаш желание да се запознаем ще си уредим една срещичка няма проблеми :y:
Активен