argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ДАТИ ЗА ИЗПИТИ - БЪЛГАРСКА ФИЛОЛОГИЯ -ЗАДОЧНО  (Прочетена 1186 пъти)

daisy05

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

ЗДРАВЕЙТЕ,
СИГУРНО "ЛЮБИМАТА" МИ ИНСПЕКТОРКА ПЕТЯ ЧАВДАРОВА ОТНОВО Е В ОТПУСК И НЯМА ОТКЪДЕ ДА СИ ВЗЕМА ИНФОРМАЦИЯ, ЗАТОВА МОЛЯ АКО НЯКОЙ РАЗПОЛАГА С ДАТИТЕ ЗА ИЗПИТИТЕ НА ВСИЧКИ КУРСОВЕ ЗА СПЕЦИАЛНОСТ "БЪЛГАРСКА ФИЛОЛОГИЯ", ДА  ГИ ЗАПИШЕ.
МАЙ ВЪПРОСНАТА ИНСПЕКТОРКА ОБИЧА ДА СИ ПОЧИВА, ТОЧНО КОГАТО НА СТУДЕНТИТЕ ИМ СТАНЕ НАПЕЧЕНО И КОГАТО ИМАТ НУЖДА ОТ ИНФОРМАЦИЯ И ПРОТОКОЛИ ЗА ИЗПИТИ ....... :angry:
Активен

Антония

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет

Имам информация само за част от изпитите,ходих до Пловдив, за да видя разпределението.Силно съм разочарована, че тази година са ни пропуснали съвсем. Имам датите за 3 курс - Морфология на СБЕ 18.10 от 10.00 часа в 4 ауд.
Диалектология на 8.11 от 11.00 часа в 8 ауд. Руска класическа литература на 20.12 от 13.00 часа няма зала.Това което си спомням от таблото за другите курсове е - езикова култура 7 и 8.11 от 10.30 часа в 8 ауд. и ДЮЛ на 18.10 от 10.00 часа в 9 ауд. Това е което видях и запомних.Дано е от полза на някой.
Активен

daisy05

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Благодаря , Антония!
Не само, че са ни пропуснали, направо са ни пренебрегнали като специалност!!!
Най- жалкото е, че инспекторката ще се появи, когато част от изпитите веече са минали......Питам се за какво са я назначили, като вместо да ни съдейства, повече ни обърква?
Както и да е, ако някой има още информация за останалите курсове, моля да публикува. Ще сме полезни на всички хора, които пътуват отдалеч.

Активен

every

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

За Морфология на СБЕ при доц. Зидарова ,няма ли две дати-18.10 и 21.11?
Активен

Антония

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет

Да.И на двете дати могат да се явяват всички.
Активен