argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: решени тестове по корпоративен анализ при Велков  (Прочетена 3981 пъти)

Del

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Някой има ли случайно някоя решена задача от вариантите по корпоративен анализ при Велков? Помагайте!
Активен

Svetlanka

  • Гост

Здравейте сладури, в безисходица съм  :-(, на ликвидация по Корпоративен анализ съм и бих искала да Ви помоля ако някой разполага с задачите по някой от Вариантите, нека ги препрати на svetllla_83@abv.bg, ще Ви бъда безкрайно благодарна ако и този път ми спадите дуп........ :-D
Активен

Del

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Задрасти, провери си мейла :), не е голяма помощ, но все пак се борим за 3-ки :)
Активен

Del

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Някой има ли сниман вариант 1 на теста, да ми го прати моля на delkam@abv.bg
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!

Здравейте колеги,много ви моля ,ако някой може да ми помогне с решен вариант по корпоративен анализ,дори и само една задача да е защото съм на ликвидация , а изпита ми е много труден,ще съм благодарна на всички отзовалисе -morfei08@abv.bg
Активен
Аплодисментите са за мен.

adrenalinka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте, аз също съм на ликвидация и даже няма да мога да се явя на държавен изпит ако не го взема изпита при Велков  :-(  Много ще съм благодарна ако ми изпратите на bogana_georgieva@abv.bg решени задачи и условията.

Някой има ли случайно някоя решена задача от вариантите по корпоративен анализ при Велков? Помагайте!
« Последна редакция: 05.10.2009, 09:53:50 от adrenalinka »
Активен

krasiva_lilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

Здравейте, колеги, може ли и на мен някой да изпрати решени тестове по корпоративен анализ на krasiva_lilia@abv.bg
Активен

krasiva_lilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

моля ви изпратете и на мен някой от вариантите на тестовете по корпоративен анализ и решените вариянти на krasiva_lilia@abv.bg
Активен

dealni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

и тук ще се пробвам, моля ви и на мен да пратите някой ако има нещо решено, vinety5@abv.bg  благодаря предварително
Активен

steap

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Здравейте колеги, искаше ми се да ви помогна, но освен двата тест-а дето ги даде на самия изпит друго нямам (без решенията).
Решения едва ли ще намерите, защото на лекциите ги решавахме по един начин (с много повече данни), а на самия изпит беше дал само един баланс и едно ОПР без допълнителните данни и не виждам как може да се реши първата задача. За другите 2 задачи можете да се помъчите сами малко.
Но доколкото знам на поправката и на ликвидацията е давал някакви съвсем други неща...
Активен

krasiva_lilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

Nqkoi moje li i na men da izprati testove i re6eni zada4i po korporativen analiz na krasiva_lilia@abv.bg
Активен

krasiva_lilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

molq te steap prati mi testovete po korporativen analiz na krasiva_lilia@abv.bg   
Predvaritelno ti blagodarq
Активен

damla

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

здравейте много съм отчаяна ако някой има решени задачи по корпоративен анализ при велков моля ви ако може да ми ги изпратите -gulsen_7@abv.bg
Активен

damla

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

МОЛЯ ПОНЕ ЕКО НЯКОЙ ИМА ПРИМЕРНИ ЗАДАЧИ КОИТО НЕ СА РЕШЕНИ ПО КОРПОРАТИВЕН АНАЛИЗ ДА МИ ГИ ИЗПРАТИ АКО МОЖЕ [gulsen_7@abv.bg]
Активен

m_k

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

здравейте, ако може и на мен да ми пратите примерни тестове, задачи m_k_85@abv.bg
Активен

mimence_y

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57

Ако някои има време нека и на мен ми изпрати каквито материали има за този изпит.Благодаря предварително.Това е майла ми mimence_y@abv.bg
Активен

kapriz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Колеги, ако може и на мен някой да ми изпрати тестовете, ще съм много благодарна!!! Мейла ми е:kapriz@abv.bg
Активен

The One

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Здравейте, колеги :-) Ще съм Ви много благодарна, ако и на мен изпратите някакви тестове по корпоративен анализ  :bow: Мейлът ми е edinstvena_22@mail.bg
Активен

steap

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15


Колеги, пращам линк към тестовете. Който иска може да си ги дръпне от там:

http://dox.bg/files/dw?a=aa86a604d2

Все пак, не разчитайте изобщо на това. Прочетете си хубаво учебника на Минко Велков "Оценка на фирменото финансово състояние". Там има няколко примера - помъчете се да ги разберете. Вижте си и лекциите. За съжаление този изпит наистина е кошмар.
Успех на всички, които ще се явяват на поправка по Корп. анализ!!!
Активен

The One

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Сърдечно благодаря за съдействието  :-) Хубаво е, че има такива отзивчиви колеги! :bow:
Активен