argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: задочници - дати за лекции!!!  (Прочетена 1887 пъти)

Baby G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48

Хммм... нещо не мога да си открия темата, за това си правя нова със същото заглавие!!!!
До кога да чакаме?! - питам отново!!! Четвърти Януари е! Не ви ли е срам вече, бе хора!!! Изнесете графикааааааа!
И да ми изтриете темата, пак ще пиша! Писна ми от това да чакам да  ви дойде музата да ни осведомите с това, кога ще започнат лекциите... срамота си е да ви молим за такова нещо! :headbang:
Активен

MAC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #1 -: 04.01.2010, 12:41:34 »

Колкото и теми да отвориш-резултат няма да има.Ще изнесат графика,когато на тях им е кеф...боли ги дупенцето за нас.
Активен

Baby G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #2 -: 04.01.2010, 13:00:00 »

Да, боли ги тях... ама може и да ги засърби!
Но защо са ми изтрили предната тема, не разбирам.... Знам, че от истината боли, но чак пък толкова!!!
Активен

kalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #3 -: 04.01.2010, 15:31:29 »

Заради мен е изтрита темата  :hihi: , мога и да ти изпратя на лично какво комично "писмо" получих от администратора..... :-X  то да плачеш ли, да се смееш ли....  :wink:
Активен

Baby G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #4 -: 04.01.2010, 16:09:49 »

мхмм няма да е зле да го видя  :-D :bravo:
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #5 -: 04.01.2010, 17:32:35 »

айде да ви светна малко - програмата ще бъде както от миналата година. говоря за Правото, но по аналогия това важи и за икономиките и за точните науки.от 18 януари си стягайте задниците до 15 февруари,там някъде различните специалности плюс -минус няколко дни! :wink:
« Последна редакция: 04.01.2010, 17:42:57 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

MAC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #6 -: 04.01.2010, 18:15:57 »

Гений!!!Откри топлата вода....Това си го пише и в сайта,въпросът е точно за тия плюс минус няколко дни,защото за някои имат значение.Беше много полезен хахахаха
Активен

kalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #7 -: 04.01.2010, 18:37:50 »

Еййй добре, че си ти да помогнеш хахах. Има не малка, ами доста голяма разлика...плюс това като са едни и същи, защо ги махат всеки път? Или идеята е да сме в невидение до последно...защото друга логика не виждам...А промените на залите мен не ме засягат. Аз искам да си знам датите и то НА ВРЕМЕ.........
Активен

Baby G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #8 -: 04.01.2010, 19:33:32 »

Не не нееее  :headbang: не мога да мълча!!! та това лично съобщение ме разбиии!!!!
Пази Боже, сляпо да прогледа!!! -"Po tradicia razpisyt se publikuva v petyka predi starta na zaniqtiqta e v ponedelnik."
Ако ще пак да ми изтриете темата и да ми се наложи да си напиша нова, не мога да мълча!!! Идиоти ли сте? Нали точно това ни е целта - да знаем с точност датата, да убедим работодателите ни да ни пуснат от работа, да си стегнем дупцетата, да си подготвим пачките, с които да ви нахраним за тоя месец, в който трябва да се постараете да ни научите на нещо!!!
Това си е наглост!!!  Чак традицияяя!!! Оле-малее!!! Това е нещо което се прави всяка година,  В С Я К А!!! В последния момент ли се сяда да се мисли, в последния момент ли се търсят зали... а както написах в първата си тема - така или иначе ни карате да стоим на студа... ходим и се мъчим по бараките и на Костаки Пеев... а като минем през ПУ-то, всички зали са празни и свободни! И това си е срамота, писна ми заради вас и бъбреците да ме болят, щото 12 часа съм стояла на студа!!!
Нямам думи... направо ми писна!
Активен

kalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #9 -: 04.01.2010, 19:56:10 »

Те едни традиции, едно чудо....свят да ти се завие......Ако не е Костаки Пеев, ще са 1-ва и 2-ра аудитория в химическия...същата работа...и някой друг ден в Нова сграда...айде аз ви направих "великото" разпределение....чакам си датитееееееееееееееееееееееееее!!!!!!!!!!!!!
Активен

Baby G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #10 -: 04.01.2010, 20:35:38 »

Няма смисъл да ги чакам и да им се моля да ми кажат кога ще уча... то ако продължава така ще дойде ден, в който ще се молим въобще да ни преподават... вече на много важни се имат! :-D
А и да ти кажа, те са толкова заети с това мислене, че надали въобще ще влязат във форума и ще прочетат какво им пишем тук... не стига че ни бавят, ами и времето си губим с тях.
Активен

hariti

  • Гост
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #11 -: 05.01.2010, 12:43:58 »

Не знам кой отговаря за програмата и въобще влиза ли в този форум, но ако случайно стигне дотук е хубаво да се съобрази с Кодекса на труда:

    Ползване на отпуските от учащите се
    Чл. 171а. (Нов - ДВ, бр. 25 от 2001 г.) Отпуските на учащите се по този раздел се ползват във време, определено от работника или служителя в зависимост от организацията на учебния процес, след писмено уведомяване на работодателя най-малко 7 дни предварително.
Активен

Baby G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #12 -: 05.01.2010, 13:40:31 »

И да го видят, и да не го видят все им е тая - на чужд гръб и сто тояги са малко. Сякаш ги интересува какви усилия полагат задочниците, за да присъстват на лекциите - всички се правят на разбиращи и на съчувстващи за това, че задочниците едновременно работят и учат, но пък не се съобразяват с това, когато трябва. Не се интересуват, че трябва да предупреждаваме работодателите, че трябва да мислим колко дни да сме в неплатен и колко в платен отпукс /защото една нормална отпуска е 21 дни, а очните са поне 25, а работодателите не ги интересува ученическата отпуска, защото какво е общото между продавачка на понички и макроикономика?/...Закони, правила, капка човещина - това им е чуждо на всички...
Активен

hariti

  • Гост
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #13 -: 05.01.2010, 14:30:55 »

Графикът вече е публикуван.  :-)
Активен

Baby G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #14 -: 05.01.2010, 15:37:51 »

Йейй! Благодаря!
Активен

kalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #15 -: 05.01.2010, 17:06:41 »

Къде ееееееееее????........мен не ми отваря нищо
Активен

kalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #16 -: 05.01.2010, 17:17:48 »

A дааа, видях си датите :)  :bravo:
Активен

MAC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:задочници - дати за лекции!!!
« Отговор #17 -: 05.01.2010, 18:30:17 »

Аз още съм в търсене  :-D  ....а и аз го намерих  :D
« Последна редакция: 05.01.2010, 18:36:38 от MAC »
Активен