argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Излезе ли вече справочник за кандидатстуденти за магистърски прогр?  (Прочетена 2509 пъти)

dimitrova_k84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34

Излезе ли вече справочник за кандидатстуденти за магистърски програми? Ако да, да ходя да го купувам.
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616

Излезе ли вече справочник за кандидатстуденти за магистърски програми? Ако да, да ходя да го купувам.
Не е.
Активен

slance_021

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Активен

dimitrova_k84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34

Благодаря, купих го справочника  :y:
Активен

sunbeam6

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Здравейте, някой може ли да ни каже по подробно какво пише в справочника, какви предмети изучават Бизнесадминистрацията и Бизнес  комуникации и връзки с обществеността ???

А класическите бакалаври не могат да записват Корпоративна икономика или Бизнес икономика, така ли да разбирам??? Т,е това са специалностти за студенти завършили колеж.

Нека който знае нещо повече да пише, защото не всеки може да си купи справочника, след като не е от Пловдив.

Благодаря , предварително!
Активен

pamela83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
  • Обичай по женски, отмъщавай по мъжки!

и мен ме интересува дали класическите бакалаври могат да запишат "Бизнес администрация" :-)
« Последна редакция: 03.09.2008, 15:15:56 от Kelli_Mutu™ »
Активен

sunbeam6

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

До колкото чета класическите бакалаври могат да запишат Бизнесадминистрация, но дали могат Корпоративна икономика и Бизнес икономика???
Активен

d

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

В справочника за магистърските програми за 08/09г. е упоменато, че магистърските програми "Корпоративна икономика" и "Бизнес икономика" са предназначени за завършилите образователно-квалификационна степен "професионален бакалавър".  :-)
Активен

AylinSK

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

Спешно ме интересува един въпрос! Достатъчно ли е уверение при записването за магистратура, ако дипломата все още не е издадена? Някой беше цитирал справочника и там пишеше "уверение", а не академична справка. Много моля,ако някой има информация, да пише! Ще ви бъда много благодарна!
Активен

slance_021

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

да може с уверение да се запише магистратура това го пише и в справочника
Активен

AylinSK

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

slance_021, много ти благодаря за отговора!!!  :y: :-)
Активен

DVK

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Може с уверение, но задължително на него да ти запишат оценката от държавен изпит/дипломна работа и общия успех от следването иначе ще те върнат.  :y:
Активен

AylinSK

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

 :y: Да, вече имам уверение с успеха и оценката от държавния изпит! Благодаря за информацията!
А някой подаде ли вече документи за магистратура?  :-)
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

Аз днес  подадох документи за магистърска специалност " Счетоводство и анализ ".
Приемат документи до 10 октомври, а първо класиране излиза на 16 октомври.
Искам да ви попитам дали някой знае като съм завършила "Стопанско управление "в ПУ-то, колко семестъра трябва да карам за тази магистърска програма - 2 или 4 семестъра !
Предварително благодаря !
Активен

dimitrova_k84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34

А аз подадох документи завчера за магистърска специалност "Счетоводство и анализ" и съм завършила "Маркетинг" в ПУ-то и мисля, че ще караме 2 семестъра, тъй като маркетинга и стопанското управление са икономически специалности.
Активен

mimence_y

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57

Здравейте искам и аз да питам нещо,тъй като смятам за записвам магистратура "счетоводство и анализ" някои знае ли сега само се подават документи или се и плаща цялата сума за семестара,т.е. 800 лева,и ако не сега кога след като излезе класирането ли?
Активен

dimitrova_k84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34

Сега се подават само документи и се плаща една такса за кандидатстване, която е 19 лв. А след като излезне класирането на 15 октомври, след това се плаща цялата сума за семестъра.
Активен

mimence_y

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57

Защото някои беше писал че тряябва сега да се плащаа и аз за това питам да съм сигурна че няма д ами поискат пари оше сега.
Активен

AylinSK

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

Аз онзи ден си подадох документите за магистратура. Бях за пръв път в Пловдивския университет и бях много изненадана от условията. Казах си, че макар и семестриалната такса да е толкова висока, поне ще уча в нормални условия (имало е случаи по време на лекции да очаквам всеки момент таванът да се стовари отгоре ми или подът да се продъни). Заявих желание за УЧР, така че на есен ще се видим с тези колеги, които са решили да изучават същото. Успех на всички!  :y:
Активен