argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ  (Прочетена 2420 пъти)

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

Колеги, нека да подкрепим балгарското чудо "Белоградчишки скали " за да се пребори за челно място в класацията и после всички да се поздравим с резултата!
Можете да гласувате тук :

http://www.new7wonders.com/nature/en/vote_on_nominees/

Вярвам, че ще откликнете !
Активен

atom4e

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #1 -: 05.03.2009, 11:20:48 »

аз 2 гласа пуснах там.
Евала за темата  :bravo:
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #2 -: 14.03.2009, 14:53:20 »

Абе незнам защо ми се струва че на темата не и е тук мястото.Това е университетски форум  а не форум за чудесата на света.
Активен
Аплодисментите са за мен.

leli_zeli

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #3 -: 15.03.2009, 20:40:14 »

Напротив, за да успеем трябва да има гласност по всички форуми, за да стигне до по-широк кръг от хора.
Аз вече гласувах с всичките си мейли  :wink:
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #4 -: 15.03.2009, 23:42:12 »

Напротив, за да успеем трябва да има гласност по всички форуми, за да стигне до по-широк кръг от хора.
Аз вече гласувах с всичките си мейли  :wink:
Една жена като си науми че нещо не е така върви я убеждавай в обратното.Аз пък мисля така .
Активен
Аплодисментите са за мен.

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #5 -: 16.03.2009, 08:06:55 »

Не се учудвам, много хора са свикнали когато немогат нищо да кажат да намират косури и да оплюват, може би така се издигат в собствените си очи ....
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #6 -: 16.03.2009, 12:43:37 »

Не се учудвам, много хора са свикнали когато немогат нищо да кажат да намират косури и да оплюват, може би така се издигат в собствените си очи ....
Колежке,никого не съм оплювала,но ако вие се чувствате така това си е ваш собствен проблем.Просто изразих мнението си че според мен мястото на този пост не е тук.Явно не сте свинала да ви противоречат и когато някой изрази мнение различно от вашето,той го е направил защото няма какво друго да каже.Интересна логика която аз не разбирам и не приемам.Желая ви лек ден и не приемайте толкова лично нещата. :y:
Активен
Аплодисментите са за мен.

snaiper4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #7 -: 16.03.2009, 13:20:57 »

Здравейте колеги,
първо искам да кажа, че гласувах /и то с 2 гласа за Белоградчишките скали/, тъй като считам, че това би донесло не само морални, но и доста финансови постъпления за България.........НО....... има едно голямо НО. Не, че не харесвам Белоградчишките скали, и не, че не ги считам за един прекрасен природен феномен, напротив, но въпреки това смятам, че мястото им не е сред седемте чудеса на света, тъй като по мое мнение /поправете ме ако греша/ там се класират чудеса, сътворени от човека ( поне на мен до колкото ми е известно и пирамидите, и градините на Семирамида, и храмът на Артемида, всички те са дело на човешката ръка ).
Да, съгласна съм, че вече е крайно време и ние Българите да си покажем природните забележителности по подобаващ начин, но не и да имаме претенции за нещо, което всъщност не сме си направили сами.
Съжалявам, ако това мое мнение обижда някой, но не смятам, че Белоградчишките скали е нормално да стоят редом до Египетските пирамиди, например, които са свидетелство за културата и развитието на една цяла цивилизациия. За какво свидетелстват Белоградчишките скали!?!? - освен за това, че не умеем да ценим и пазим дори това, което ни е даденост!?!?
Активен

leli_zeli

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #8 -: 16.03.2009, 21:38:27 »

Нещата може да са много лесни и прости, но ние все се  :evil:

 :-D  Нищо лошо към никой- всеки си има мнение. Аз да си кажа моето  :blush:

Гласувайки за Белоградчишките скали ние няма да изберем само едно чудо - ние ще се докажем като народ, такъм какъвто не сме в последните- вече десетки години. Не говорим кое е хубаво или лошо - да не "търсим под вола теле" БЪЛГАРСКО Е - за това гласувам.

П.С Не съм фен на никоя полит. партия  :-D
 Черпя по една  :beer:

Лека вечер!
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #9 -: 17.03.2009, 09:23:52 »

Абсолютно вярно.  :y:
Аз бих допълнила, няма значение най-хубавото ли е или не, няма значение дали МУ Е ТУК МЯСТОТО ИЛИ НЕ, важното че е БЪЛГАРСКА ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНОСТ, а ние сме българи нека да подкрепим благородната кауза.
Активен

Zara_boys

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #10 -: 24.03.2009, 20:36:55 »

така е да подкрепим българското  :bow:
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #11 -: 24.03.2009, 23:01:57 »

Чакате само някой да ви даде тон и ставате големи патриоти.Браво на вас  :D големи патриоти сте,няма спор.
Активен
Аплодисментите са за мен.

leli_zeli

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #12 -: 24.03.2009, 23:42:00 »

Ти гласува ли Preslava?

Всичко се учи - дори и патриотизма. Ние има още много да се учим, но най-вече има да се учим на уважение  и "несъмнение".  Както казах - стига сме търсили "под вола теле"

За съжаление мисля, че сърбите ще спечелят, защото ние за пореден път няма да се организраме....
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #13 -: 08.07.2009, 19:11:31 »

Колеги, започна следващия етап от гласуването за чудесата на света, да не забравим отново да подкрепим нашите Белоградчишки скали !
Активен

pazdir

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #14 -: 14.07.2009, 21:40:31 »

Гласуването е стопирано. Ще продължи на 21-ви юли с финалистите.
Активен

BoFFo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re: Да гласуваме за БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ
« Отговор #15 -: 17.07.2009, 20:50:59 »

Цитат
Не, че не харесвам Белоградчишките скали, и не, че не ги считам за един прекрасен природен феномен, напротив, но въпреки това смятам, че мястото им не е сред седемте чудеса на света, тъй като по мое мнение /поправете ме ако греша/ там се класират чудеса, сътворени от човека ( поне на мен до колкото ми е известно и пирамидите, и градините на Семирамида, и храмът на Артемида, всички те са дело на човешката ръка ).

Грешиш , това гласуване е за Седемте природни чудеса на света , т.е. тези в които човек не е имал участие ... ;)
 Наскоро се върнах оттам , магическо е . Просто отидете и вижте ,оттам на нататък ще видите че думите са безсилни... :-)
Активен
fortuna favet fortibus