argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 50   Надолу

Автор Тема: Английска Филология випуск 2012 г.  (Прочетена 172639 пъти)

Mr. Brightside

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121
  • Безделник
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #380 -: 16.02.2009, 18:54:15 »

При Павлов са преводи, а не диктовки.
Активен
Защо си губиш времето да четеш това?

valentinov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57
  • Mилионер
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #381 -: 17.02.2009, 00:06:27 »

ивоо утре ке се видим ли ,аз най вероятно ще дойда следобяд на часовете, нали беше мойта група бе
Активен
на куц вол , нивата му крива ....powered by PU

Imperturbable

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
  • Hesitate between two things and take a third...
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #382 -: 17.02.2009, 19:31:26 »

При Павлов са преводи, а не диктовки.

Аз к'во написах ?   
...
ИД:
-Павлов - ще се правят преводи
...

U'VE BEEN PUNK'D !  :-D

PS: За група C - в Понеделник Практическата фонетика вместо в 7.30 (понеже е много рано) ще я караме в 12.00 и ще приключим в 13.30, което пак не е късно   :wink:
« Последна редакция: 17.02.2009, 19:37:47 от Imperturbable »
Активен

Mr. Brightside

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121
  • Безделник
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #383 -: 17.02.2009, 19:50:46 »

При Павлов са преводи, а не диктовки.

Аз к'во написах ?   
...
ИД:
-Павлов - ще се правят преводи
...

U'VE BEEN PUNK'D !  :-D

PS: За група C - в Понеделник Практическата фонетика вместо в 7.30 (понеже е много рано) ще я караме в 12.00 и ще приключим в 13.30, което пак не е късно   :wink:
Аве не са прави... К'во като си редактирал поста.
И не е Screenplay, а Screenwriting.  :mooning:
Активен
Защо си губиш времето да четеш това?

isi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 147
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #384 -: 17.02.2009, 20:25:07 »

ае да спретнем протест срещу програмата  :-D до някоко седмици ще се превърнем в зомбита  :drunk:
Активен

Trepetli4ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #385 -: 17.02.2009, 23:55:21 »

Aм, оценките от последния изпит нема шанс да се появят на страницата на университета, или? :-D
Активен

Mr. Brightside

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121
  • Безделник
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #386 -: 19.02.2009, 21:26:31 »

"911. What's your emergency?"
- Yeah... Uhhhh my wife got attacked by a warthog and I need someone to come up with an ambulance and pick her up.
"Ok, sir. Can you give me your address?"
- Yeah... We're at 1825 Eucalyptus Drive.
"Ok. Can you spell that for me, sir?"
- Uhhh... I'm gonna drag her on over to Oak Street and you can pick her up there...
« Последна редакция: 19.02.2009, 21:29:40 от Mr. Brightside »
Активен
Защо си губиш времето да четеш това?

elinka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #387 -: 20.02.2009, 22:23:31 »

Абе к'во стана днес с физкОлтурата бе ?
Активен

valentinov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57
  • Mилионер
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #388 -: 20.02.2009, 23:56:02 »

стана...едно друго нещо стана  :-D иначе физкултурата е хикс , трябва да се присъства  :cry:
Активен
на куц вол , нивата му крива ....powered by PU

Mr. Brightside

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121
  • Безделник
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #389 -: 22.02.2009, 16:15:01 »

Някой бил ли е на факултатива при Хейз да кажа как е? Защото нещо тоя Дженкинс много му са големи домашните  :-D
Активен
Защо си губиш времето да четеш това?

Lady_in_Black

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
  • Just keep on laughing!
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #390 -: 22.02.2009, 16:19:22 »

Аз записах при Дженкинс, но разбрах, че при Хейз също е много интересно, нещо за журналистика. При Хейз има изпит.
Активен
Стреми се към звездите! Може и да не ги достигнеш, но ще се научиш да летиш!

Fanita4

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
  • ELF
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #391 -: 22.02.2009, 16:21:03 »

Какво ви дава за домашно?
Активен
Success is getting what you want, happiness is wanting what you get!

Mr. Brightside

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121
  • Безделник
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #392 -: 22.02.2009, 16:28:34 »

Ми някво есе да прочетем от 50 страници, после да си изберем една от задачките след него, да пишем там по нея... не знам си колко и така всяка седмица. И веднъж на месеца ще има по едно есе, което почва от 3-4 страници до 7-8 - последното.
« Последна редакция: 22.02.2009, 16:47:08 от Mr. Brightside »
Активен
Защо си губиш времето да четеш това?

isi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 147
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #393 -: 22.02.2009, 16:44:34 »

Колеги ,наистина ако някой е бил при Хейс да разкаже по-подробно как е минало...домашни контролни ,изпити .... нещо такова  :s:
Активен

BlackGuardian

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 307
  • Seek 'n' Strike
Активен

LADY DI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #395 -: 22.02.2009, 21:55:22 »

Колеги,аз ходих на факултатива при Хейс,който беше миналата седмица.Ами да ви кажа честно не е толкова инетересно,колкото си мислете.На мен лично ми беше малко скучничко.Да не говорим,че половината думи ги изяжда като чете или говори.Даде малко материали по първата тема и това беше.За изпити нищо не е говорил.Иначе и аз съм изправена пред голямата дилема при кого да се запиша.Истина е,че Дженкинс дава страшно много домашни,но поне всичко е ясно и точно при него,докато за Хейз нищо не знаем.Дайте някакъв съвет колеги,моля ви.
Активен

Orion

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #396 -: 22.02.2009, 22:34:59 »

Колеги, един съвет! Стойте настрана от Дженкинс, ако имате този избор. Навремето и ние имахме спец курс при него. Хората написаха 1000 есета, направиха си всичките assignments и накрая той им писа 3-ки, на всичките. По-принцип той пише ужасно ниски оценки, независимо дали сте се справили или не. Той самият се обърква в изискванията си и става манджа с грозде.
Активен

isi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 147
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #397 -: 22.02.2009, 23:49:11 »

Orion, благодаря за съвета.И аз съм в голяма дилема при кого да се запиша, но тези тонове домашна при Дженкинс наистина ме обезкуражават  :s:
« Последна редакция: 22.02.2009, 23:50:46 от isi »
Активен

Andon Semerdzhiev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 71
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #398 -: 25.02.2009, 17:28:20 »

Хами, аз съм си тук и сега. Събирам пари за черно мастило за принтери и спринцовки с много твърди игли за принтерни глави, ставам да си правя прическа, вие още български и подставка е от 4 морфеми, другите оценки, не им се лижете и не лъжете! Ще съм си напечатал монографните есета, ама пустото черно мастило, па и от най-твърдите игли за модерни принтерни глави, пфууе, еха , имам си чисто нова, Хюлет Паркър, и за снимки ще има, ама не ми закачайте онуй дето ми е под окосмяването, нет! :hug: :angry: :#1: :#2: :#6: :#5:
Активен

BlackGuardian

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 307
  • Seek 'n' Strike
Re: I курс Английска Филология
« Отговор #399 -: 25.02.2009, 18:26:11 »

I'm back B*****ZzZz  :-D

*Специално включване за Иво  :wink:*

Сър Джон играе покер всяка петък вечер в близкото до имението му градче. /Близко, близко - има- няма 15 мили/. Понеже, като всеки джентълмен се увлича в играта и играе до късно си пази едни 50 паунда за такси до имението.
Една петък вечер, обаче сър Джон толкова се увлича в играта /ей сега ше си избия загубите - мамка им и киртаци/ и пропилява и скътаните пари за такси. Излиза на пиацата,леко подпийнал, вънка духа вятър, припръсква - аха-аха да рукне дъжд. Слава богу, има едно такси на стоянката - сър Джон отива. Сяда и почва любезно да обяснява:
- Виж кво, значи приятелю! Аз съм лорда на областа, имението тука 15 мили на запад е мое. Обаче, да му се не види профуках в кънтриклуба и последния паунд на покер. Дали е възможно да ме закараш - ще ти платя двойно.
- Абсолютно изключено, сър - невъзмутим е шофьора. Разпоредбите на гилдията са непоклатими.Не мога да ги нарушавам. Трябва да сте платежоспособен...
Пуска сър Джон в ход цялата си убедителност, обещава двойни, тройни премии. Шофьора - невъзмутим. Накрая сър Джон опитва и последен ход.
- Виж кво приятел, това е ролекса на Джордж Буш. Личен подарък ми е от Хашим Тачи, докато бяхме заедно на едно сафари в Африка. Струва повече от шибаното ти такси.
Шофьорът леден:
- Вижте сър, наистина ме трогвате, но...Не мога. И то не заради мен. Заради колегите. Какво ще кажат колегите, ако наруша принципите!
Излиза от колата сър Джон и поема по шосето към имението. За да е пълно щастието му след 15 мин руква проливен дъжд.
Няколко седмици по-късно.
Сценката се повтаря. Сър Джон играе покер в кънтриклуба, профуква всичко, нооо...си пази ония 50 паунда.
Излиза на стоянката, тоя път пълно с таксита. Нашият човек - "Какво ще кажат колегите"е на края на редицата. Влиза сър Джон в първото такси - сяда, подава банкнотата и казва:
- Приятел, айде за тия пари да ме закараш до имението, а на края ше ми направиш и свирка.
Шофьорът бесен, почва да псува, изгонва сър Джон. Той се качва на второто такси и там сценката се повтаря. Трето, четвърто. Накрая сър Джон се качва при познайника от миналия път и казва:
- Карайте, ако обичате на запад към имението.
И малко след като са потеглили с мазна усмивка добавя:
- Айде сега да видим - какво ще си помислят колегите!


По социалистическо време група студенти се явават на изпит по политикономия. Излиза един- доволен, ухилен... Колегите му го питат:
-Какво стана, бе?
-Скъсаха ме.
-А защо си такъм доволен?
-Това нищо не е, Пешо направо го арестуваха.

Студент влиза в стола, а там всички столове заети. Сяда на една маса, на която седи един професор. Професорът намръщено казва:
- Свиня и птица не седят на една маса!
Студентът отговаря:
- Ами аз тогава отлитам...
Професорът се ядосал и решил да скъса студента на изпита. На изпита обаче младежът отговорил перфектно на всички въпроси.
- Добре, ще ти задам последен въпрос. Представи си, че вървиш по улицата и намираш две торби - едната с пари, а другата с акъл. Коя от двете ще избереш?
- Тая с парите!
- А аз щях да избера тази с акъла...
- Нормално! Кой, каквото няма, това си избира....
Професорът се ядосал още повече, взел книжката на студента и написал вътре - "Говедо".
Студентът, без да погледне, я взима и напуска стаята. След една минута надниква отново през вратата и казва:
- Господин професор, гледам тука, че сте се подписали, а оценка не сте ми сложили.



http://vbox7.com/play:1553e43a -18+- Хита на 2009 ! ! !

http://bgman.net/index.php?newsid=491 -Първите коли на Ненко преди да вземе книжка  :-D

http://vbox7.com/play:25a0ae78 - :-D


Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 50   Нагоре