argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Въпроси за предстоящите извънредни изпити?  (Прочетена 755 пъти)

rad21

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте.искам да попитам дали някой може да ми каже,за извънредния изпит по Матем.анализ 2 трябва ли да имам курсова работа.до сега не съм се явявал нито един път на този изпит,но вече завършвам и трябва да го взема.ако може горе долу да ми се разсяснят самите изисквания.благодаря предварително.
И същото за изпита по Компютърните архитектури-все още ли са толкова много въпросите,и пак изискванията за момента.
Благодаря! :-)

П.П Току що прочетох и за записването в по горен курс.как крайната дата е 28септември,като от другата седмица има още 10 извънредни изпита-последния е на 1-ви октомври.не може да се запишеш с 3 изпита,пък трябва да е до 28-ми,а изпита ми е на 30септ.какво става???от инспекторките в момента едва ли обяснение може да вземеш-понеже е лудница при тях в момента.
« Последна редакция: 04.11.2010, 21:08:33 от Светослав Енков »
Активен

xyz--

  • Гост

https://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?topic=13518.0 - Тук може да прочетеш за МА. Не вярвам да е по-различно, не ти трябва курсова.
А защо при инспекторките да е лудница? Какво точно има по това време? Тъкмо мислех да ходя да се записвам, а явно не е удобен момент.
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

По малко изключение ще се записват и студенти, взели си някой от извънредните изпити на 29-ти и 30-ти септември. веднага след като си вземат изпита - в Учебен отдел. Сега бях до Учебен отдел да взема протоколите по Курсов Проект 1 за 23-ти и я попитах за казуса. Не е точно гъмжак, но си има хора. Ми записват си се хората, какво да има - нали е до 28-ми срока. Има и записване за държавен изпит, което беше до 20-ти срока.

А за Избираемите за задочното - хубави са дисциплините, записването е при секретарките в каб. 330 до 24-ти петък вкл. - а самите избираеми са събота и неделя 25-26-ти.

За конспектите и въпросниците за извънредните изпити - няма специален конспект или въпроси за тях, просто няма изискване за курсови задачи, домашни, точки за присъствие и другите бонуси - каквито знания покажете - такава оценка имате. Стига сте се надявали на чудеса - големи сте вече за приказки и за феи.
« Последна редакция: 20.09.2010, 14:43:48 от Светослав Енков »
Активен