argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За промоцията на випуск 2005  (Прочетена 9079 пъти)

VooDooMaN

  • Гост
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #20 -: 07.11.2005, 20:16:52 »

Абе яко беше като се замисля, супер си беше  :mrgreen:.
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #21 -: 07.11.2005, 20:57:45 »

OpenBSD : ne ve perfektna e knigata prosto konstatiram che ne e novi4ka no e strahotna skoro mai shte i fyrlq edin pogled.
VooDooMan : ako nqmashe nishto pak shteshe da si nedovolen :) sq pak si nedovolen ? koga shteshe da si dovolen ? haide stiga gluposti beshe si supel :>
a za chalgata DAMMMMMMM mnoooooogo mi lipsvashe chalgata.. i lovec sam i ribar sam
haha
Активен

Kas

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #22 -: 07.11.2005, 21:49:58 »

"Design Patterns" на Gang of Four е една страхотна книга! Само тези, които са прочели само корицата казват, че примерите вътре били на Small Talk:-) Българското издание е превод на оригинала от 1995. Въпреки, че е написана преди 10 години, тя е класика в жанра! Много ми е инересно кои са десетките книги по темата, които са по-добри :-) Не се излагаите като изказвате мнение за книга, която не сте прочели и още по-малко говорете такива неща на интервюта, че много ще ви се смеят :-D Относно тържеството - на мен много ми хараса и се радвам на подаръците, въпреки че вече имам част от книгите :-) Единствено водещата не беше на ниво, за съжаление нямаше дар слово и не пееше много добре. Но пък всичко останало беше страхотно.
Активен

OpenBSD

  • Гост
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #23 -: 08.11.2005, 09:47:39 »

JOKe,
1-во забележка за кирилица... На защитите на дипломните щяха да ни изядат за това, че не използвахме понятия на български... А сега по изказването ти: Незнам за теб, но напоследък не мога да попадна на някаква смислена и полезна съвременна литература или не и в БГ. За съжаление и никой не се хваща поне да ги преиздава. Е, добре, че има warez-и, че да си ди намеря на .pdf  :wink: Иначе напоследък литературата, която чета е руска и е издаване след 1985г и ми е адски полезна... Но това е друга тема на разговор.
Kas, това е добра идея, но да се направи запитване сред потребителите на форума, кои са според тях 10-те най-добри книги и защо  :-) Все пак ти даде идеята, за това оставям и ти да започнеш тази тема  :-P
« Последна редакция: 08.11.2005, 09:55:49 от OpenBSD »
Активен

VooDooMaN

  • Гост
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #24 -: 08.11.2005, 12:44:59 »

Всичко беше супер, много ми хареса, върхът е, не съм виждал по-хубаво нещо :)?
Да, ама съм виждал и затова си изказвам критиките.
Ако всичко е рози защо е тази тема :)?

@JOKe, не съм си украсил апартамента със плакати на поп-фолк изпълнители, просто голяма част от хората си падат по тази музика.

@Kas, OK казах по-горе че не съм я чел. Мерси за поученията.
Активен

TeeRexX

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 739
  • изпратете ми анонимно пари в плик :)
    • www.myspace.com/teerexx
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #25 -: 08.11.2005, 17:33:27 »

interesno mi e kade si vijdal
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #26 -: 08.11.2005, 22:57:42 »

Всичко беше супер, много ми хареса, върхът е, не съм виждал по-хубаво нещо :)?
Да, ама съм виждал и затова си изказвам критиките.
Ако всичко е рози защо е тази тема :)?

@JOKe, не съм си украсил апартамента със плакати на поп-фолк изпълнители, просто голяма част от хората си падат по тази музика.



q as si padam po tazi muzika :P
Активен

sgh

  • Гост
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #27 -: 16.11.2005, 11:58:04 »

Включвам се малко късно с отзив, но по-добре късно отколкото никога.
И така, пропуснах няколко години промоциите на ФМИ, но затова пък ходих на промоциите в 4 различни университета в САЩ, където бях впечатлена от фамозността им, от пищността им, но също така и от умението на американците да хвалят и дори да прехвалват почти незначителни успехи на своите възпитаници. А това определено на българина му лисва: не успехи (тях определено ги има, и дано да продължава да ги има), а умение да се поощрява. И връщайки сe отново тук, попаднах на нещо съвсем неочаквано-- промоцията на ФМИ. Мога да кажа само едно-- абсолвенти, вие определено може да сте горди, че се дипломирате във ФМИ. Такава промоция е наистина незабравима. Незабравима не заради тогите, а заради цялата организация на раздаването на дипломите, заради удоволствието на вашите близки да са съпричастни с вас в този момент, заради партито "за довиждане" и пр. 
За това, че още може да се направи,  за да бъде промоцията перфектна, няма да споменавам (за високоговорителите, за типа музика, за водещата и пр, и пр.). Просто съм убедена, че при сегашните тенденции във факултета, следващите абсолвенти ще имат още по-добра и отново незабравима промоция. Дай боже, живот и здраве на ръководството и на всички около тях, които им помагат.  И дано повече студенти им помагат.

Един дългогодишен преподавател във ФМИ.
Активен

Petra

  • Гост
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #28 -: 16.11.2005, 19:44:02 »

Какво да ви кажа. Според мен беше пълно разочарование! Каква беше тази бабка дето пя и се прави на 15 годишна фльорца! Та аз не съм дошла да гледам как се натяга на декана! Ако исках да видя нещо от сорта щях да отида на детска дискотека - там поне ще е с основание и повече ще им прилича! И наистина - защо накрая така ни прецакаха - поне декана да ни беше уважил! Аз нямам 5.50 +, но заслужавам уважение!
Активен

Petro

  • Гост
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #29 -: 16.11.2005, 21:08:03 »

nishto novo pod slynceto (vinagi si ima nedovolni, kolkoto i hubavi neshta da se sluchvat pod slynceto...) koga li shte im pisne i na rykovodstvoto i shte ostavqt neshtata da si tekat prozaichno kato navsqkyde drugade...ako iskate da apelirame nishto da ne pravqt...pone shte izglevda v obshtata sivota normalno...

diskusiqta za promociqta minalata godina
http://forum.argon.acad.bg/index.php?topic=326.0

promociqta na fmi-sofiq minalata godina (dotogava si vzimali diplomite v koridora ot ucheben otdel)
http://www.fmi.uni-sofia.bg/alumni/index_html/view?searchterm=випуск 2004
http://store.fmi.uni-sofia.bg/absolventi/movies/diplomi200.wmv

promociqta na vipusk 2005 v naj-golemiq po broj studenti i specialnosti fakultet na PU- filologicheskiq
http://slovo.pu.acad.bg/10/promotia2005/default.htm

.................
Активен

TeeRexX

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 739
  • изпратете ми анонимно пари в плик :)
    • www.myspace.com/teerexx
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #30 -: 16.11.2005, 21:11:23 »

винаги има хора дето говорят без да знаят, тая петра е типичен пример
Активен

OpenBSD

  • Гост
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #32 -: 17.11.2005, 12:30:12 »

Ами най-лесния начин е само да плюеш... Но наистина това много ме разочарова, че водещата така и не си направи труда да запомни 3 простички неща: Университета, Факултета и Кой випуск сме. Моите уважения, но все пак й се плаща, а тя не си прави труда да си напъне малко мозъка.
Що се отнася до изказването на колежката за това, че Декана не ги уважил. Ами да бяхте положили повече усилие да учите през тези 4 години вместо да се размотавате по купони и в последните дни преди сесията да се чудете как да си направите "пищови" и да препишете. Нима това е достойно за уважение пред тези, които са отделяли време да учат и пак сме имали свободно време да купонясват???  :?
Що се отнася до организацията и идеята, всичко беше наистина страхотно.
Активен

abla

  • Гост
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #33 -: 28.11.2005, 19:18:53 »

Shte ima li CD ot promociata na Vipusk 2005?
Активен

пешо

  • Гост
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #34 -: 06.01.2006, 22:30:15 »

Shte ima li CD ot promociata na Vipusk 2005?

Има и може да се изтегли от http://www.fmi-plovdiv.org/bg_ver/promotion/FMI-2005-Promotion-a.avi
Активен

batpets

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #35 -: 10.02.2006, 16:50:04 »

Shte ima li CD ot promociata na Vipusk 2005?

Има и може да се изтегли от http://www.fmi-plovdiv.org/bg_ver/promotion/FMI-2005-Promotion-a.avi

А ще има ли продължение на въпросното СD щото това включва само първата част от връчването :?
Активен

kпп

  • Гост
Re: За промоцията на випуск 2005
« Отговор #36 -: 10.02.2006, 20:37:51 »

Ами иди при админите и ги питай - при тях са всички записи, помоли ги да си ги запишеш или им предложи помощта си за изготвяне на втора част...
Активен