argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: LAN Party  (Прочетена 4894 пъти)

dRiNKiN_pARk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • [dRiNKiN_pARk]™
    • текстове на български
LAN Party
« -: 13.12.2005, 14:13:50 »

Ъ... как стоят нещата с тоя вид активности?
провеждали ли са се до сега и има ли традиция за нещо такова.
А от страна на ПУ...?
Активен

Vladimir Temelkov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: LAN Party
« Отговор #1 -: 13.12.2005, 16:25:52 »

Ами имахме кратък разговор с ръководството по този въпрос и стана ясно, че ако ще се прави нещо то ще е след Нова година! Иначе ще е яко да се съберем повече хора и да направим нещо голямо, което ще е от ползва за всички!
Активен

dRiNKiN_pARk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • [dRiNKiN_pARk]™
    • текстове на български
Re: LAN Party
« Отговор #2 -: 13.12.2005, 17:01:40 »

то ясно, че ще е след Нова Година :) - все пак трябва да се организира първо. Въпроса е, тия като мен, как ш си донесат щайгите... както и да е - и за това ще се мисли, ама ми беше интересно до сега дали се е провеждало такова нещо и за вбъдеще дали студентите и, въобще цялото ръководство, имат желание за нещо подобно.
Активен

Valdorval

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87
Re: LAN Party
« Отговор #3 -: 13.12.2005, 17:04:41 »

Момчета както съм запознат при нас в ПУ не се е правило такова нещо, но за ТУ - Пловдив знам че беше преди няколко седмици и било много яко. Навит съм за да има тъкова нещо даже ще взема и участие с моята машина. :-)
Активен

TeeRexX

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 739
  • изпратете ми анонимно пари в плик :)
    • www.myspace.com/teerexx
Re: LAN Party
« Отговор #4 -: 13.12.2005, 22:44:58 »

Аз пък не мога да разбера в крайна сметка какво правят хората на такива прояви? Какъв е смисъла?
Активен

Valdorval

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87
Re: LAN Party
« Отговор #5 -: 13.12.2005, 23:39:06 »

 Ами на такива партита не става дума за напиване и натпиване с алкохол, а те се организират с цел да се съберът хора които се интересуват от информатика и това кой какво има да представи в тази област. От слухове на Lan партито някой представил фреоново охлаждане, други представил как му работи машината с еди какво си, ....... За това са тези партита а за друго незнам. И като за край на партито няма да е лошо да се одиграе нещо в мрежа нали няма да се приказва само за научни работи. Всепак сме хора  и трябва малко и да се позабъвляваме :wink:
Активен

TeeRexX

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 739
  • изпратете ми анонимно пари в плик :)
    • www.myspace.com/teerexx
Re: LAN Party
« Отговор #6 -: 14.12.2005, 00:05:28 »

И да понаучим малко правописа :)  :-D :mrgreen:
Мерси за информацията :)
Активен

Valdorval

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87
Re: LAN Party
« Отговор #7 -: 14.12.2005, 10:32:12 »

 Ами като вземеш че тези които са родени примерно да кажем в Англия,Германия па даже и в България не се справят добре с родната си граматика а не пък аз. Но да не се отдалечаваме от темата всепак сме за LAN парти или не сме? Всички да вдигнат ръцете!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: LAN Party
« Отговор #8 -: 15.12.2005, 18:33:04 »

мене ми се струва тъпо по добре секи за 30мин да изнесе лекция на избрана от него тема
примерно цял ден различни хора които иска за каквото иска свързано с програмиране игри хардуер или квото и да е друго да говори  поне е нещо полезно а не виж ква яка кутия сам си купил за 200 марки виж ми новата видио карта оле даи да пусна 3д студио макс
Активен

saint_jorjo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: LAN Party
« Отговор #9 -: 15.12.2005, 22:45:39 »

мене ми се струва тъпо по добре секи за 30мин да изнесе лекция на избрана от него тема
примерно цял ден различни хора които иска за каквото иска свързано с програмиране игри хардуер или квото и да е друго да говори  поне е нещо полезно а не виж ква яка кутия сам си купил за 200 марки виж ми новата видио карта оле даи да пусна 3д студио макс
joki obi4am te tvoi liubim systuden v momenta u4enik go6o
Активен

dRiNKiN_pARk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • [dRiNKiN_pARk]™
    • текстове на български
Re: LAN Party
« Отговор #10 -: 18.12.2005, 13:30:54 »

ей, хора - забравете за миг (около 2-3 дена дълъг) това нещо лекции, образование, изпити и т.н.
Под ЛАН парти говоря да напрайм една супер яка мрежа. Това, че някой може да се похвали със някво охлаждане, което сам е направил е само между другото :) ... поне аз така мисля, защото за сега аз няаам с какво да се похваля за моя компютър, защото за "мод" доколкото знам се изискват доста финансови ресурства...
Активен

Valdorval

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87
Re: LAN Party
« Отговор #11 -: 19.12.2005, 13:28:23 »

 Ей Drinkin значайно е да подкрепим идеята не трябва да имаш кой знае каква машина ( чети: и моята не е койзнае какво  :-D )!! АЗ съм за и със сигурност ще взема участие само да разбера кога ще се провежда партито  :-)
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: LAN Party
« Отговор #12 -: 20.12.2005, 13:46:37 »

spored men Lan party e typa rauta :)
Активен

dRiNKiN_pARk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • [dRiNKiN_pARk]™
    • текстове на български
Re: LAN Party
« Отговор #13 -: 21.12.2005, 09:10:39 »

Ей Drinkin значайно е да подкрепим идеята не трябва да имаш кой знае каква машина ( чети: и моята не е койзнае какво  :-D )!! АЗ съм за и със сигурност ще взема участие само да разбера кога ще се провежда партито  :-)
ми да де, именно това беше и моята идеята - "не всеки може да се похвали със собствено изработена кутия, охлаждане, клавиатура....". Важно е самото мероприятие (и играта в мрежа естествено).....  :-D
Активен

Valdorval

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87
Re: LAN Party
« Отговор #14 -: 08.01.2006, 13:54:44 »

Ей момчета, къкво стана ще се проведе ли LAN партито или няма да се проведе? Ако има някъкви информации свободно пишете ми. :-)
Активен

Ники Вълчанов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 526
  • History is written by the victors
Re: LAN Party
« Отговор #15 -: 09.01.2006, 00:23:17 »

Ей момчета, къкво стана ще се проведе ли LAN партито или няма да се проведе? Ако има някъкви информации свободно пишете ми. :-)

Това ,което го говори Drinkin' Park няма да стане ... предполагам ,че на всички им стана ясно :) Ако не, защото повечето хора "предпочитат да карат мерцедес отколкото да цъкат CS :D" (Дражето RULZ!!!) то поне ,защото никой от ръководството няма да даде да се съберат PC-ta само ,защото на 10-15 човека им се играе в мрежа :)
Ако искате готин форум сега Жоро Соколов ще прави страхотен факултативен курс за PhP5. Ще се събираме всяка събота ... за повече инфо вижте http://www.fmi-plovdiv.org/bg%5Fver/edu/izb_a/171.htm :)
На печелившите - честито ;)
... а колкото до играта в мрежа и бирата ... с който се видим на курса ще обсъдим какво може да се направи по въпроса :P ... Където има желание има и начин ;)
Активен
"Now everything is reflection
as I make my way though this labyrinth.
And my sence of direction
is lost like the sound of my steps!!!"
                                                     Elisa - Labyrinth

Valdorval

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87
Re: LAN Party
« Отговор #16 -: 09.01.2006, 02:44:49 »

  NO COMMENT!!!!!!  :-D
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: LAN Party
« Отговор #17 -: 14.01.2006, 13:57:20 »

Нема лан парти щото близарските игри са добри само в баттленет не в лан :+) хаха
Активен

seemore

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: LAN Party
« Отговор #18 -: 23.01.2006, 20:41:06 »

1 идеята е доста добра за Lan парти познавам доста народ дето 6те се навие да доиде. А за да се навие да доиде ние требе да подхванем серизна инициатива с организирането му.
2 абе пич с името JoKe ами като не та кефи идята за6то въобще пишеш тука не мога да те разбера
Активен

Valdorval

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87
Re: LAN Party
« Отговор #19 -: 23.01.2006, 22:14:06 »

Seemore мисля че нема да стане работата щото всичко мина. Няма хора които да подржат това Party.Аз бях навит не само заради игрите, но и за това да се съберем и да покажем някои неща. В последния момент един от хората дето са понавътре в унито ми каза че тая работа с Party - то няма да стане .Управлението на универзитета било против тази работа. Много жалко догодина ще трябва да ходим в Технически там поне има какво да се види и разбере на Party - то. А това че някой хора си разбират че на тези събирания се играят само игри това си е тяхна работа.

                                                                                         Поздрави,
                                                                                         Valdorval
Активен