argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Програми за редовно и задочно обучение, тук!  (Прочетена 9020 пъти)

posh_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

а какво се прави като разпределят по специалности ...
Активен

RoSeNcEtO

  • Гост

Това не е училище. След откриването, като отидете в нова сграда, ще ви поговорят 5-10 минути, ще ви раздадат едни книжки и ще ви отпратят по живо по здраво. И на другият ден на лекциики...Първите лекции са много интересни и забавни, особено Литературна теория при Козлуджов...Не се засягайте от думите, които ще ви каже...  :wink:
Активен

ivvetta

  • Гост

Колега, на мен ми дава някаква грешка този файл...има едно място, където пише учебни планове, а самият файл е повреден.. мн тъпо  :(  :?
Активен

iloni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • Бъди себе си има достатъчно други хора!

Има ли някъде програма  за Руска филология?  :?
Активен

ali4ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
  • Български и английски

Цитат
Колега, на мен ми дава някаква грешка този файл...има едно място, където пише учебни планове, а самият файл е повреден.. мн тъпо
Виж датата откога е  :-) Програмата още не е излезнала,но някои хора споменаха,че ще излезе на 25.Дано да е така! :-)
Активен

Angel_88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59

Колеги,не е ли излезнла вече програмата ? ако някой я намери да пише...
Активен
The best yet to come!!!

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130

Няма програма още,но най-вероятно до няколко дни ще я качат,иначе в книжарницата ми казаха,че ще я имат чак след понеделник :-)
Активен

flyaway

  • Гост

Има програма разлепена в коридора на централната сграда :wink:
Активен

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130

ами днес бях към 3 часа и не видях да аима програма,имаше за втори семестър за учебната 2008/09.Може по-късно да са сложили :-)
Активен

BlackGuardian

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 307
  • Seek 'n' Strike

Моля всички въпроси относно програмите за обучение да бъдат задавани в тази тема, а да не се прави нова за всеки нов въпрос свързан с програмта!
Активен

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130

Добре няма проблем,аз просто отговарям на зададения въпрос...Все пак всички искат да са информирани :-)
Активен

Лунатик

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

Колеги, ето линк към програмата http://slovo.uni-plovdiv.bg/
Активен

Mimsey

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
  • :)

Да, благодарим за програмата. Аз съм приложна лингвистика-английски с испански, и нищо не разбрах от програмата! Помощ от някой вещ в занятааааа!!!  :-X
Активен

Калоян Кирилов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • Мъдрият говори последен!
    • Българската пътна мрежа

Тая програма излиза на квадратчета, разместено и какво ли още не!
Активен

zaraliika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

На мен ми излиза нормално, но въпреки това нищо не разбрах  :-D
Активен

Mimsey

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
  • :)

Тя, че си е на квадратчета- на квадратчета си е... таблица, ама с тези групи, пък има лекции, които не са упоменати за кои груши се отнасят, защото например ние полски няма да учим и ... тъмна индия  :-D
Активен

zaraliika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Тя, че си е на квадратчета- на квадратчета си е... таблица, ама с тези групи, пък има лекции, които не са упоменати за кои груши се отнасят, защото например ние полски няма да учим и ... тъмна индия  :-D
Има лекции, където всички сме накуп, затова няма коя група е :wink:
Активен

Калоян Кирилов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • Мъдрият говори последен!
    • Българската пътна мрежа

А някой да я копира да я погледна, че както споменах, вместо букви имам квадратчета и всичко е разместено и омацано...
Активен

Mimsey

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
  • :)

Тя, че си е на квадратчета- на квадратчета си е... таблица, ама с тези групи, пък има лекции, които не са упоменати за кои груши се отнасят, защото например ние полски няма да учим и ... тъмна индия  :-D
Има лекции, където всички сме накуп, затова няма коя група е :wink:


Няма как да уча новогръцка граматика, която няма А, Б или Ц... Но няма как и тезси, дето учат славянска фил, да имат странознание-Англия... а също не е посочена буква... :)
Активен

aksiniq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

сега и аз видях програма и съм като в небрано лозе  :-D нищо не разбрах   някой може ли да помага, а тия групи как се определят? Благодаря предварително :-) става въпрос за програмата на Славянска филология 
Активен