argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Консултативна или приложна психология?  (Прочетена 2694 пъти)

Gabriela

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Желая да запиша магистратура по психология.
Може ли да ми кажете вашето мнение кое да избера приложна или консултативна психология?
Каква е разликата между двете? Кое е по-престижно?
Благодаря предварително на всички!
Активен

kokinos

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Задочно обучение???
« Отговор #1 -: 01.02.2009, 17:32:25 »

Здравейте!! Бих искала да запиша магистратура приложна психология- задочно, но една приятелка ми каза, че задочното в ПУ било всеки уикенд лекции. Може ли да ме информирате, понеже не съм от Пловдив, вярно ли е това??? Колко време продължават тези лекции, тъй като на мен ще ми дойде доста скъпо да пътувам всяка седмица до Пловдив!!! Благодаря предварително!!
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

да така е !  но  защо не  дойдеш да  живееш в Пловдив?
Активен
Всичко е любов

kokinos

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Какво да правя в Пловдив цяла седмица, след като няма лекции?? А пък и човек не се ме сти да живее на друго място просто така! Колко седмици продължават тези лекции??
Активен

kokinos

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Психология задочно
« Отговор #4 -: 10.02.2009, 20:47:37 »

Бихте ли ми писали, колко седмици продължават лекциите по психология, магистърска степен - задочно???
Активен

doni972

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Лекциите са в зависимост от изучаваните предмети - колкото предмета -толкова уикенда :)   Ако семестъра е с продължителност около 3 месеца , то лекциите ще бъдат разпределени в тези месеца  и няма да си плътно всяка седмица на очни.....( т.е  5 предмета - 5 седмици си на очни за един семестър )
Активен