argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: 8-ми Декември  (Прочетена 1873 пъти)

mar4elka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
8-ми Декември
« -: 20.10.2008, 13:13:20 »

Колегиии, пускам темата с конкретно предложение . 8ми Декември в Пампорово, хотел "Орловец" 5*.. Засега се организираме МИО, но офертата важи за всички. А тя е - 2 нощувки със закуски, празнична вечеря и всички екстри на хотела (ползване на басейн, сауна, парна баня,фитнес...).Цената е 135лв.Ако има желаещи нека да се обърнат към мен или някой от колегите ми от МИО.До четвъртък се събира 68лв капаро.Ще се радвам ако има още желаещи, все пак да си го изкараме подбаващо  :haha: :#1: :drunk: :beer:
Активен

lioliaka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: 8-ми Декември
« Отговор #1 -: 20.10.2008, 13:44:54 »

Оле супер! 100% ще дойда!!! :) Дано се съберем повече хора  :drunk:
Активен

mar4elka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: 8-ми Декември
« Отговор #2 -: 20.10.2008, 14:04:21 »

хахах Живкоо, сигурна бях, че ще ме подкрепиш  :haha: :haha: :haha: :rock: :rock:
Активен

Xcept

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: 8-ми Декември
« Отговор #3 -: 21.10.2008, 14:40:37 »

Ем да ама с това капаро много рано .. :) Ма то отсега сигурно почва,тъй че няма как .. Явно ще търсим др. оферти :)
Активен

mar4elka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: 8-ми Декември
« Отговор #4 -: 21.10.2008, 14:57:55 »

Xcept, повечето хотели по хубавите курорти (имам предвид Пампорово, Боровец, Банско) са вече продадени, затова трябва да се събират толкова бързо парите.Освен това никой хотел не прави резервация без пари, така че нямаме избор... При желаещи може да се направи изключение, срокът да бъде удължен до Понеделник.Повече от това не мога да направя  ..  :s:
Активен

Xcept

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: 8-ми Декември
« Отговор #5 -: 21.10.2008, 21:54:58 »

Xcept, повечето хотели по хубавите курорти (имам предвид Пампорово, Боровец, Банско) са вече продадени, затова трябва да се събират толкова бързо парите.Освен това никой хотел не прави резервация без пари, така че нямаме избор... При желаещи може да се направи изключение, срокът да бъде удължен до Понеделник.Повече от това не мога да направя  ..  :s:

Няма нищо .. живот и здраве някъде другаде :)
Активен

ky4e

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re: 8-ми Декември
« Отговор #6 -: 22.10.2008, 12:40:26 »

На 8-ми декември всички сме в нас!  :rock:
Активен

koliovez

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re: 8-ми Декември
« Отговор #7 -: 23.10.2008, 18:29:08 »

http://bghotelite.com/hot-offers-bg.html
Весели студенти, заповядайте в хотел Беркут да отпразнувате по незабрави начин вашия празник.
Посочените цени (110 лв на човек в двойна стая, и 170 в апартамент) включват две нощувки и закуски, празнична вечеря на 08.12.2008, DJ, томбола,басейн, туристическа такса, застраховки. Очакваме Ви!!!
Активен
Say what you mean,mean what you say!!!