argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Търся щедър човек за инфо по латински език  (Прочетена 3711 пъти)

Таня

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Много  моля  някой  щедър  колега  или  колежка  да  ми  изпрати  лекции  или  изобщо  материали  по  латински   език :-) Прехвърлих  се  от Великотърновския  университет  и   трябва  да  държа   латинския  като  приравнителен  изпит  , тъй  като  там  този  предмет  го  нямахме   в програмата. И  понеже  нямам никаква   идея  нито  какво  представлява  изпита,  нито  какво  трябва  да правя,  единствената  помощ, на която  разчитам, е  колегиалната :-) Благодаря  предварително! Ако  разполагате  с нещичко,  колкото и  малко  да е  то,  e-maila  ми  е  taniagd@abv.bg
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos

Не мисля, че някой ще има лекциите по латински език в електронен формат. Аз моите ги подарих на един колега, който предполагам отдавна ги е запилял някъде, така че за съжаление не мога да ти помогна. Дано някой, който ги има да ти свърши работа. Успех!
Активен

Таня

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

 :wink:Здраве  да е, Кели :-)Може  пък все пак някой  да има... :s:
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет

Ако питаш мен най-добре си иди на лекциите и виж за какво става дума :wink:
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

Таня

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Де  да  можех, ама... :-(
Работя  в  един предизборен  щаб  и  няма  мърдане  оттук,  докато не  минат изборите. Даже  не  знам  изпитите  кога  ще  си  взема,  ако  са всичките  през ноември,  ще  закъсам яко :s: Та  затова  гледам оттук- оттам  да  посъбера  нещо  и   като  се върна от работа,  да  попрочитам това- онова...Пък  и  латинския  сигурно  изобщо  не е лесен. Дори  не  знам  какъв ще е изпита. Лупова   ми  каза  каквото и  да  ми е  нужно,  да го търся в интернет  и  аз, понеже  съм   добра и  послушна- ето на, търся си  :hihi:
Активен

Wesleyy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
  • Аз вярвам в справедливостта.

Здравей Таня, аз съм Весо.Разполагам със ксерокопиране лекции по Латински език, нямам ги отделен файл, ако те интересува ми се обади и кажи как ти е удобно да ти изпратя.
Активен

Таня

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

ЗДрасти, Весо, благодаря  ти  за отзивчивостта. Лекциите  по  латински  все  още  ме интересуват.  Видях,  че  си от Хасково.  Аз  също  съм от Хасково. Потърсих ти  в инфото    някакви  координати,  но  не открих. Ако  прочетеш  съобщението  ми,  пиши  ми на имейла- taniagd@abv.bg. Аз   имам   доста  разнообразни  други  материали  за  различни  курсове  на обучението,  мога  също  да ти предоставя  неща,  които   вероятно  ще  ти  трябват. Така  че,  ако  имаш време- пиши  ми,  за  да  си  разменим   телефоните или адресите. Благодаря  ти предварително! :-)
Активен

Пламен

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

някой може ли да помогне с малко материали по латински!помагам с матераили по други предмети ако някои се интересува!! :wink:
Активен

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127

Пламен , лекции ли ти трябват , учебник ????
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

Пламен

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

ако може лекции ще бъда много благодарен  :-)
Активен

alexander01

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравей Таня, ако си се справила с търсенето на лекции по латински моля за помоща ти.
Активен

AligatoR

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

moje li nqkoy da kaje kakva gore-dolu e programata na izpita i dali nqkoy ima lekcii i sentencii. blagodarq!!!!
Активен

vs_valio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84

ами изпита не е толкова сложен
имаще думи от латински на бг и от бг на латински и да обясниш няколко термина и имаше един допълнителен въпрос да добавиш липсващата латинска дума с което се получаваше съчетание
 УСПЕХ!!!
Активен
VS