argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Посъветвайте ме за магистратура, please!  (Прочетена 2116 пъти)

thecoolnelly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1


Здравейте, завършила съм "Публична администрация", сега искам да запиша магистратура, но не мога да избера каква....мисля си за УЧР, Бизнес комуникации и ВО, Финансов мениджмънт, Дипломация и МИО...Ако някои мисли, че е достатъчно запознат с гореописаните специалност и може да ме посъветва, да заповяда, ще му бъда мн. признателна :wink: :-) :-)
Активен

AylinSK

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re: Посъветвайте ме за магистратура, please!
« Отговор #1 -: 03.09.2008, 18:05:36 »

Здравей! Аз също завърших Публична администрация и съм се ориентирала към УЧР. Нямам подробна информация за тази магистратура, но мисля, че ще бъде интересна. Прочетох във форума, че лекциите са събота и неделя и че са приятни, както и това, че се завършва с държавен изпит. Доколкото следя обявите за работа, виждам, че се търсят специалисти по УЧР и аз мисля, че е добро поприще за развитие.
А ти къде завърши ПА?  :-)
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re: Посъветвайте ме за магистратура, please!
« Отговор #2 -: 23.09.2008, 08:40:42 »

Здравейте, аз съм завършила "Стопанско управление " и подадох документи за магистратура " Счетоводство и анализ ". Поне аз където съм работила ТРЗ-то взема не повече от 600 лв., а счетоводителя 3 пъти повече !Поне според моите виждания !
Успех на всички !
Активен

hariti

  • Гост
Re: Посъветвайте ме за магистратура, please!
« Отговор #3 -: 01.11.2008, 11:29:08 »

Здравейте, аз съм завършила "Стопанско управление " и подадох документи за магистратура " Счетоводство и анализ ". Поне аз където съм работила ТРЗ-то взема не повече от 600 лв., а счетоводителя 3 пъти повече !Поне според моите виждания !
Успех на всички !
Просто при теб така се е случило. Във фирмата, в която работя ТРЗ-то взима колкото мен, а аз съм счетоводител. Обаче обработва документите и заплатите на доста народ. Но при всички случаи "Счетоводство и анализ" за мен е по-добрия вариант. Откъм законова гледна точка за изискванията за заверка на финансови отчети и квалификация за експерт-счетоводител, вещо лице в съда например и разни други такива.
Активен

GOOD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 189
    • Направи нужното.... не бъди послушен !!!
Re: Посъветвайте ме за магистратура, please!
« Отговор #4 -: 10.11.2008, 11:42:34 »

Е и какво избрахте последно...
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Посъветвайте ме за магистратура, please!
« Отговор #5 -: 11.11.2008, 01:14:42 »

Ако не  можете  да  си  изберете  магистратура  , срещу  10  лева  ще  Ви  гледам  на  Бобени  зърна  --много  познавам!
Активен
Всичко е любов

fory_slava

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 75
Re: Посъветвайте ме за магистратура, please!
« Отговор #6 -: 12.11.2008, 17:18:37 »

Това да не са нови гащи :wink: че да ги избираш :? тук въпросът опира до личните възможности... я marin2025 да ми хвърли едни бобени зърна, а??? :-P
Активен

GOOD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 189
    • Направи нужното.... не бъди послушен !!!
Re: Посъветвайте ме за магистратура, please!
« Отговор #7 -: 12.11.2008, 17:22:56 »

Това да не са нови гащи :wink: че да ги избираш :?
   
Ами нямам представа дали са гащи, но като гледам някои как си ги избират и как решават може и гащи да са...    :-D :-D :-D
тук въпросът опира до личните възможности... я marin2025 да ми хвърли едни бобени зърна, а??? :-P
И за мен да метне ама то вече мина ...
Активен

fory_slava

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 75
Re: Посъветвайте ме за магистратура, please!
« Отговор #8 -: 12.11.2008, 17:34:56 »

Мдааа, има нещо вярно... дано поне си ги избират по мярка :-P

И за мен да метне ама то вече мина ...

Аз така, по принцип, съмнявам се, че са ти трябвали гледачки с бобени зърна за да решиш коя магистратура най-ще ти "ходи" :roll:
Активен

GOOD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 189
    • Направи нужното.... не бъди послушен !!!
Re: Посъветвайте ме за магистратура, please!
« Отговор #9 -: 12.11.2008, 19:26:15 »

 :blush: :blush: :blush: :blush:
 Нали така, на хубавите хора всичко ни отива пък и  "Ти" ми се струва много хубаво и близко .
Активен