argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: АБСУРДНИЯТ ИЗПИТ ПО ИКОН.ТЕОРИИ НА 05.07.08  (Прочетена 3446 пъти)

desislavai

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Колеги, какво ще кажете за изпита по икономически теории на 05.07.08, който беше обявен за 14.00ч. а се оказа, че 10 аудитория не може да побере 150 студента? Който беше там видя какво последва - още едно доказателство, че българина носи овча душа - със съжаление го кавам, но не е ли така?
Активен

Icy_cold

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47

Колежке, аз бих казала нищо ново под слънцето. Същото беше положението и на изпита по Икономика на труда, а може би и на някои от другите. За тази ситуация от части и ние сме си виновни, защото трябваше като начало да си определим две дати или поне два часа за изпита, за да не сме и трите специалности на веднъж, от друга страна виновни са и тези, които определят стаите, в които ще се държи изпита. Не знам нямат информация ли и какво, ще не могат да преценят, че три специалности няма как да се съберат в която и да е аудитория, може би с изключение на 6-та. Но вече това са минали неща и няма защо да си хабим нервите за тях. Можем само да се поучим и в бъдеще да си опичаме работата от по-време, че както се вижда ако ние не мислим за нас да ни е по-удобно, няма кой друг!!!

Весело лято на всички!!!
Активен

valter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

колеги, разбирам че сте били на изпита по икономически теории при Кънев. Бихте ли ми дали някаква информация как протича този изпитче не се явих. Какви въпроси се падат, как се взема изпита. Доста е голям учебника му. Благодаря ви предварително.

Весело лято на всички.
« Последна редакция: 08.07.2008, 08:19:46 от Kelli_Mutu™ »
Активен

nasko67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 112

колеги, разбирам че сте били на изпита по икономически теории при Кънев. Бихте ли ми дали някаква информация как протича този изпитче не се явих. Какви въпроси се падат, как се взема изпита. Доста е голям учебника му. Благодаря ви предварително.

Весело лято на всички.
Колега става въпрос за изпита при проф. Стефка Коева



И все пак доволни ли сте от резултатите?
Активен

a.yankova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30

аз не можах да дойда, но мй не съм изпуснала  :blush:
ще има ли друга дата скоро ?!
защо не се актуализира този график за изпитите в сайта ... предстоят ли поправки по други дисциплини ?!? благодаря!
« Последна редакция: 08.07.2008, 10:25:02 от a.yankova »
Активен

elzzza

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Всички поправки са септември, така че не очаквай скоро дати :wink:
Активен

valter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Не при проф. Кънев. Финансов Мениджмънт. интересува ме изпита при него.
Активен

d_dzhagarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

Колега, при проф Кънев , изпита беше тест. Можеше да се използват и учебниците. Не зная как ще бъде на поправката.То всъщност е имало само един скъсан - поне такава информация имам аз.
Активен

valter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

bлагодаря за инфото. дали теста е обхващал целия материал от учебника? разбрах че конспекта е всъщност съдържанието на учебника му. струва ми се доста за едносеместриален курс.
Активен

d_dzhagarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

 Да ,обхващаше всичко.Даже на някои въпроси отговорите се съдържаха в конспекта - трябва да си доста наблюдателен.
 А ти имаш ли нещо по икономикс?


bлагодаря за инфото. дали теста е обхващал целия материал от учебника? разбрах че конспекта е всъщност съдържанието на учебника му. струва ми се доста за едносеместриален курс.
Активен

valter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: АБСУРДНИЯТ ИЗПИТ ПО ИКОН.ТЕОРИИ НА 05.07.08
« Отговор #10 -: 18.07.2008, 12:22:12 »

благодаря ти много за инфото. аз съм 4 семестър. икономикса го взех. нямам нищо. просто си четох. ако искате да намерите нещо свържете се хора от предните випуски. пишете във форума. намират се материали. :-) мога само да кажа, че тестовете на Замфирова са доста трудни. внимавайте как се разпределяте по групи.  :-) т.е. залата в която влизате. поне при нас беше така.
Активен

d_dzhagarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re: АБСУРДНИЯТ ИЗПИТ ПО ИКОН.ТЕОРИИ НА 05.07.08
« Отговор #11 -: 18.07.2008, 17:41:59 »

ОК. Благодаря ти все пак.Аз имам някакъв съкратен вариант на учебника на Кънев.Ако искаш мога да ти го пратя.

благодаря ти много за инфото. аз съм 4 семестър. икономикса го взех. нямам нищо. просто си четох. ако искате да намерите нещо свържете се хора от предните випуски. пишете във форума. намират се материали. :-) мога само да кажа, че тестовете на Замфирова са доста трудни. внимавайте как се разпределяте по групи.  :-) т.е. залата в която влизате. поне при нас беше така.
Активен

valter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: АБСУРДНИЯТ ИЗПИТ ПО ИКОН.ТЕОРИИ НА 05.07.08
« Отговор #12 -: 19.07.2008, 13:15:16 »

колежке, ще ти бъда безкрайно благодарен ако ми пратиш учебника, че аз още го нямам.
Активен

d_dzhagarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re: АБСУРДНИЯТ ИЗПИТ ПО ИКОН.ТЕОРИИ НА 05.07.08
« Отговор #13 -: 19.07.2008, 15:29:07 »

Ами кажи къде да ти го пратя.


колежке, ще ти бъда безкрайно благодарен ако ми пратиш учебника, че аз още го нямам.
Активен

valter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: АБСУРДНИЯТ ИЗПИТ ПО ИКОН.ТЕОРИИ НА 05.07.08
« Отговор #14 -: 19.07.2008, 21:52:18 »

valter_v@abv.bg
много благодаря!
Активен