argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Руска Филология (задо4но)  (Прочетена 14514 пъти)

fair

  • Гост
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #20 -: 31.12.2006, 11:17:37 »

т.о. - текуща оценка
Активен

leli

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #21 -: 03.01.2007, 18:28:32 »

zdraveite,za mnogo godini,guardian_of-faith i flexfit i az sam parva godina ruska filologiq,koi ste vie,q se razkriite :-)
Активен

mares

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 71
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #22 -: 04.01.2007, 19:43:54 »

4.N.G.  : Flexi, gledaj i kreditite, che tova ti e dosta vajno :))
Audiovizualni i info. tehn , predi vreme beche AVITO - hubav predmet. Zapoznavate se kompiutyra , gramofon i lentov aparat ot "dqdo Adamovo vreme". Pone po moeto vreme beche taka, nadqvam se nechto da se e promenilo.Posle izpit mislq che imache po AVITO.

leli: mnogo pyk pitach! :)))

P.S>Flexi, kakvo napravo na Ezikoznanieto ?:)
Ili kakto beche kazal poeta " .. pyrvite padnaha v kyrvi ... "








Активен

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #23 -: 06.01.2007, 23:57:08 »

hehhee tova 6te e interesen predmet zna4iii da ni u4at na kompiutri malko xahxahaxh ;PP a izpita truden li e ili suvsem prosti4ko? A za 4obanov mai 6te se naloji na po golqmata 4ast ot kolegite da si opitame kusmeta nanovo;-}}}} ina4e izpita kato cqlo mn interesen.. :headbang: xahxah ei taka ;}}} Ami ti mares pri tebe kvo stava :P na kude si se orientiral q izdai malko na bude6tite filolozi nadqvam se ;-}}}} ?
Активен

mares

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 71
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #24 -: 08.01.2007, 16:37:51 »

Fleksi, az napravo s 2-ro vische sym se orientiral :)) Ej sega na prolet edna brigda moje bi chte napravq. i ej takiva raboti kraj mene
Активен

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #25 -: 09.01.2007, 22:29:25 »

mda ti beshe zagatnal za tezi si namereniq ;] nqma li da naminesh da piesh edno kafe s budeshtite filolozi :P skoro idvame i nie kum pld ;}  4e na prolet shte te izturvame mai brigada te 4aka ;-}}
Активен

mares

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 71
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #26 -: 17.01.2007, 08:31:03 »

mmmda dano da zamina, che da moga i angl. ezik da si poopravq... Drugata sedmica chte se vidime po nqkoe vreme ...
Активен

sister

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #27 -: 17.01.2007, 21:16:15 »

здрасти,
аз съм от специалност хибридка, както казва марес, нядявам се да се отнася с уважение към тази нелека специалност!!!
зачетох се в темата..тези изпити са ти най-малкия проблем....чобанов, мобанов-само се прави на интерсен.никой не е прекъсвал заради него!!!/маи, по добре да не казвам специалността си...като се замисля.
Руската катедра /както аз я наричам "БАРАКАТА" е това, от което трябва да имаш респект. там прекъсваш заради заверка, а не за невзет изпит.оттам престави си. а за руската л-ра на 19 в. класическата....не са толкова зле, както ти ги описват.
единственото нещо. което не разбирам, е как може да има филология-задочно???!!!???!!???!!!??!!???
пълна нелепица
Активен

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #28 -: 19.01.2007, 01:13:16 »

emi kak moje kakto moje i pravo da ima zado4no ;] o6te po golqma nelepica ne misli6 li ? :P bihme mogli da posporim za pravoto 4e ne biva da ima zado4no,no ne i filologiqta!Parvo za6toto ima malko izpiti za smetka na tova v na4aloto e malko trudno sled tova ima6 da 4ete6 ob6to vzeto literatura i ako ima6 i maluk interes kum tova koeto pravi6 6te ti se stori daje zabavno ne misli6 li ? Daje i po dobre na dva pati v godinata otiva6 i na porcii ti pulnqt glavata s informaciq raboti6 si svobodno vreme po izpiti i taka mislq 4e taka i po lesno 4ovek se nastroiva i za jivota nqma samo da raz4ita na mama i tati q ;] taka 4e nqma zna4enie kakvo 6te e zado4noto samo jelanie da ima vsi4ko se postiga s malko motivaciq :Ppp
Активен

mares

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 71
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #29 -: 19.01.2007, 08:47:47 »

sister: Моето мнением,че задочно обучение не трябва да има. ( пак казвам това е моето мнение) , но замисляйки се ако няма кой да те издържа, а имаш огромното желание да учиш какво правиш в случая? Избираш алтернативен начин  :wink:
Предимството за задочно обучение е, че можеш да работиш и сам да се издържаш, както и че си в съвсем друга среда която ти дава много много знания от живота - който сам по себе си е най-голятата школа за разлика от редовното обучение. Но разбира се ще се срешнат и мнения/ възгледи различни от моите с които ще се съглася напълно. Просто човек трябва да намери правилната пътека в живота си и да я следва.
Що се отнася до хибридките, да съгласен съм , че е тежка специалност, нямам нищо против.

Успех на всички ви и "нека силата бъде с вас"
Активен

sister

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #30 -: 21.01.2007, 21:40:14 »

ami az sum zavurshile edna specialnost zadochno, i hibridkata mi e 2-ra, za shtastie i na neia i se vijda kraq na obuchenieto. blagodarenie na zado4nata uzpqh da zapisha i da izkaram filologiqta, v sushtoto vreme i raboteh. soven tova zavurshih na chastno i pravo/dori i nelegitimno zasega, beshe mnogo trudno da gi su4etaq. taka che ne e nujdo da me prosvetlqwate za mama i tati:). misulta mi beshe che na nas ni pravqt problemi za prisustvie, neshto ot roda na ako imate 2 minusa za celiq semestar nqma da poluchite zaverka i tqm podobni gluposti/. zavarshila sum ruskata gimnaziq, kudeto ucha ruski ot 1 klas / predposledna paralelka predi da zatvorqt nachalnoto v ruskata. Ne kazvam vsi4ko tova, za da se fukam, a za da dokaja kolko poro4na e sistemata. ta...kum misulta mi. V 1 kurs po4ti vsi4ki vijdaha za 1 pat ruskite bukvi, edva chetqha...i az trabvashe da slucham 1 chas kak srichat, zatova propuskah tezi chasove i nakraia povtarqh godinata, zashtoto ne mi dadoha zaverka. kato popitah "zashto ne sum li dostatu4no dobra za tova taka da go narechem 1 nivo?" i poluchih otgovor "Ami kato ne moga da te skusam na izpit, nqma da te dopusna do takuv" I zatova mi e chudno kak moje da uchish edin ezik Zado4no, osobeno ako ne si go uchil predi tova, i d mojesh posle da go prepodavash. Prosto mi beshe chudno...
Активен

mares

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 71
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #31 -: 23.01.2007, 11:56:32 »

I koj ti go e kazal tova " kato nemoga da te skysam na izpit, nqma da te dopusna na nego" interesno mi e da go znam, 4e zatova popitah.
Otnosno tova koeto si go izkarala kato spec. "Pravo" ne mislq, 4e nqkoga chte se vyzprieme s nqkakva tejest, no tova e moe mnenie koeto ne bih jelal da nalagam na kogoto i da bilo
Активен

sister

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #32 -: 25.01.2007, 18:41:50 »

KAZVA SE d. shkodrova.
a otnosno pravoto, na men lichno si mi varshi rabota, ne smqtam da rabotia kato iurist, no mi vurshi rabota kato prilojenie kym purvata mi specialnost "marketing", v suchetanie s REZE, i kogato podavam nqkude cv si ima makar i malka, no pak si e tejest, zashtoto predpolaga che imam pone snosna obshta kultura, ako ne drugo.
a shodrova predi 2 dena pak ia chuh da zloslovi po moi adres, zashtoto sluchaino me zaseche v barakite i ne propusna da izkomentira pred ostanalite prepodavateli, kogato izlqzoh ottam.
otkude znam che me komentirashe li? ami stoiah blizo do vratata i vsi4ko chuh.plueshel li plueshe kato niakoia zlobna svraka....zamalko i se razmina...ei takiva daskali ima v pu...sram!!! a inache ima i super to4ni i na mqstoto si, i na polojenieto si
Активен

mares

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 71
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #33 -: 26.01.2007, 19:51:14 »

Систер, незнам какво да ти кажа не ми е преподавала. :-( 
Активен

bobiii27

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #34 -: 27.01.2007, 20:44:40 »

Може ли някой да ми намери   преводите за ПРЕ за 5 курс - задочно. Ако някой ги прати ще съм му много благодарна.
Предварително ви благодаря!!! :-)
Активен

mares

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 71
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #35 -: 29.01.2007, 16:26:17 »

Може ли някой да ми намери   преводите за ПРЕ за 5 курс - задочно. Ако някой ги прати ще съм му много благодарна.
Предварително ви благодаря!!! :-)
[/q

няма от къде да ги намериш :-(
Активен

JOLI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #36 -: 30.01.2007, 15:31:26 »

Дано успея да си взема изпита по руски и мина в 5 курс ! Който се захваща сега с РФ да знае, че е много трудно  :s:
Активен

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #37 -: 13.02.2007, 16:43:31 »

Lesni ne6ta nqma JOLI :-)~~ ako ne e trudno nqma i da e interesno
Активен

mares

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 71
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #38 -: 14.02.2007, 16:34:38 »

kakvo napravihte na izpitite kolegi , minavat li?
Активен

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
Re: Руска Филология (задо4но)
« Отговор #39 -: 15.02.2007, 18:10:56 »

ei mares ;] taka i ne doide da se zapoznaem s tebe e pi4 :P ami koi minavat koi ne ;} a btw mares ti navremeto po СБЕ uprajneniqta predpolagam ima6e teku6ta ocenka na nas izpit ni nasro4iha moje6 li da si predstavi6...:P pri tebe kak vurvi vtoroto vis6e ?
Активен