argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети  (Прочетена 6506 пъти)

illimite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #40 -: 01.10.2010, 20:32:17 »

Напиши си факултетния номер и ще ти кажа веднага ;) А, и там дето си влезнала при тая жена, тя е можела да ти каже, че 20 метра по-надолу по коридора има списък  с кой коя група е ...

Благодаря ти за помощта. Само, моля те, махни а-то от "влезнала"!  :-D Момче съм!

Иначе фак. ми номер е : 1008341032

Отново благодаря!  :-) :handshake:
Активен

illimite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #41 -: 01.10.2010, 20:33:42 »

Колеги, днес ви търсих и никого не намерих. Търсих и някой да ми даде инфо, но отново без успех. Доста глупаво беше това откриване днес.

Иначе не мога да разбера коя група съм. Ако някой знае как точно се разделяме по групи, моля да пише тук!

Аз съм малко над този номер : 1008341024

Значи 2-ра група ли съм?

P.S.
Бях до стаята на икон. и соц. науки в ректората и жената, която беше там, ми обясни, че в понеделник трябва да отидем всички сутринта в залата, в която са ни първите лекции ( залата по английски ) и там са щели да ни кажат кой в коя група е. Там също сме щели да получим и книжките си. Това ви го казвам за всеки случаи, ако не можем сега да се оправим с групите.

а тези ,които са с немски  - трябва да се разкарват сутринта да си вземат книжките ? и после чак от 15 на физическо ? малко нелогично

Прав си. Нелогично е... :s: :-X
Активен

kickass

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
  • Ruthless for life
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #42 -: 01.10.2010, 20:43:08 »

Моят фак. номер е 1008341056, това какво значи, някой има ли идея?
Би трябвало 3та група , защото в група има по 24-25 човека, и знам със сигурност, че 2ра група са от 1024 до 1047.
Активен

L0lly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #43 -: 01.10.2010, 20:45:20 »

Хора, не се притеснявайте. Във вторник имаме лекция Основи на управлението, когато трябва да сме всички. Според мен тогава ще дойде инспекторката, ще ни раздаде книжките и ще ни даде информация. Също май трябва да направим някакъв списък с факултативната дисциплина - кой каква иска. Вижте какво пише под програмата -  "Списъци с избраните факултативни дисциплини да се предадат в срок от 1 седмица в кабинет 106"  :-)
Активен
In a sky full of people, only some want to fly. Isn't that crazy?

kickass

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
  • Ruthless for life
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #44 -: 01.10.2010, 20:46:03 »

Напиши си факултетния номер и ще ти кажа веднага ;) А, и там дето си влезнала при тая жена, тя е можела да ти каже, че 20 метра по-надолу по коридора има списък  с кой коя група е ...

Благодаря ти за помощта. Само, моля те, махни а-то от "влезнала"!  :-D Момче съм!

Иначе фак. ми номер е : 1008341032

Отново благодаря!  :-) :handshake:
Еее, извинявай много, нещо съм се разсеял докато съм писал, иначе ако си Георги Георгиев със сигурност си 2ра група, имам сниман списъка с 2ра група, и го проверих ;)
Активен

illimite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #45 -: 01.10.2010, 20:58:06 »

Напиши си факултетния номер и ще ти кажа веднага ;) А, и там дето си влезнала при тая жена, тя е можела да ти каже, че 20 метра по-надолу по коридора има списък  с кой коя група е ...

Благодаря ти за помощта. Само, моля те, махни а-то от "влезнала"!  :-D Момче съм!

Иначе фак. ми номер е : 1008341032

Отново благодаря!  :-) :handshake:
Еее, извинявай много, нещо съм се разсеял докато съм писал, иначе ако си Георги Георгиев със сигурност си 2ра група, имам сниман списъка с 2ра група, и го проверих ;)

Бинго!  :wink: Същият съм!  :-)

Отново, благодаря ти за помощта, колега!  8-) Ти също ли си 2-ра група?

Ами сега остана само езика да оправим...и той ли отговаря на групите, или е по-различно?

P.S.
Иначе вие какво сте решили да пишете като избираема дисциплина?
« Последна редакция: 01.10.2010, 21:06:39 от illimite »
Активен

g0g1nc370

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
  • Международни икономически отношения
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #46 -: 01.10.2010, 21:16:13 »

аз смятам Политология,защото обхваща по-голяма сфера
Активен

kickass

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
  • Ruthless for life
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #47 -: 01.10.2010, 21:19:13 »

Напиши си факултетния номер и ще ти кажа веднага ;) А, и там дето си влезнала при тая жена, тя е можела да ти каже, че 20 метра по-надолу по коридора има списък  с кой коя група е ...

Благодаря ти за помощта. Само, моля те, махни а-то от "влезнала"!  :-D Момче съм!

Иначе фак. ми номер е : 1008341032

Отново благодаря!  :-) :handshake:
Еее, извинявай много, нещо съм се разсеял докато съм писал, иначе ако си Георги Георгиев със сигурност си 2ра група, имам сниман списъка с 2ра група, и го проверих ;)

Бинго!  :wink: Същият съм!  :-)

Отново, благодаря ти за помощта, колега!  8-) Ти също ли си 2-ра група?

Ами сега остана само езика да оправим...и той ли отговаря на групите, или е по-различно?

P.S.
Иначе вие какво сте решили да пишете като избираема дисциплина?
И аз съм 2ра група, ама в нея има хора с всякакви езици, смесени сме, така е за всички групи.
Активен

Nikka_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #48 -: 02.10.2010, 02:03:44 »

Т.е. и тези с немски ли трябва да ходят на английски, прекалено объркано ми се струва нещо :) а ще може ли и на мен някой да ми каже коя група съм фак. номер 1057 съм Миглена Георгиева благодаря предварително.
И ако сме на 3 групи това значи ли че за езиците просто сме по странно разпределени и че всички независимо коя група сме трябва в понеделник да отидем на най-ранното упражнение по английски и да ни разпределят на място ?
Активен

g0g1nc370

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
  • Международни икономически отношения
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #49 -: 02.10.2010, 02:11:18 »

Т.е. и тези с немски ли трябва да ходят на английски, прекалено объркано ми се струва нещо :) а ще може ли и на мен някой да ми каже коя група съм фак. номер 1057 съм Миглена Георгиева благодаря предварително.
И ако сме на 3 групи това значи ли че за езиците просто сме по странно разпределени и че всички независимо коя група сме трябва в понеделник да отидем на най-ранното упражнение по английски и да ни разпределят на място ?

и аз съм с немски,но няма да ходя за английския,ако не ни ги дадът във вторник ,когато сме всички,ще отида до инспекторката да си я взема.Какъв е смисълът да се разкарваме...
Активен

Nikka_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #50 -: 02.10.2010, 02:32:39 »

Там е проблема че предпочитам да ходя на упражненията от колкото при инспекторката. Достатачно съм си патила и съм си чакала по тея кабинети и съм се нагледала на простотии че да не искам да стъпвам там освен ако не е наложително :)
А и аз съм с английски беше ми интересно и кога трябва да ходя на английски тъй като предполагам че няма да има разпределение по знания нали сме влезли с изпит по предмета все пак и като чета едните групи нямат обшо с другите.
Активен

g0g1nc370

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
  • Международни икономически отношения
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #51 -: 02.10.2010, 02:41:14 »

мхм,еми сигурно пак ще е по ред на записването за езика
« Последна редакция: 02.10.2010, 02:51:36 от g0g1nc370 »
Активен

Pampinea

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #52 -: 02.10.2010, 02:57:17 »

Честито на всички колеги и от мен! Аз съм МИО, но с френски. ФБ ми е Maria Yanakieva. Ще се радвам да се запознаем в понеделник лично!   :-)
Активен

illimite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #53 -: 02.10.2010, 10:16:33 »

Т.е. и тези с немски ли трябва да ходят на английски, прекалено объркано ми се струва нещо :) а ще може ли и на мен някой да ми каже коя група съм фак. номер 1057 съм Миглена Георгиева благодаря предварително.
И ако сме на 3 групи това значи ли че за езиците просто сме по странно разпределени и че всички независимо коя група сме трябва в понеделник да отидем на най-ранното упражнение по английски и да ни разпределят на място ?

Не, разбира се! Немският си е в сряда. Въпросът е там, че хората, които сме с английски, сме разделени на групи и не можем да разберем кой в коя група е по езика. Немският и френският сте съогветно в понеделник и сряда. Може би всички ще си получим книжките в понеделник, просто френският и английският ще ги получат по време на лекциите по езика, а немският - по време на спорта. Мисля, че това е най-логичното! А на когото не му се чака до спорта, просто да се обърне към инспекторката.
Активен

illimite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #54 -: 02.10.2010, 10:22:42 »

Честито на всички колеги и от мен! Аз съм МИО, но с френски. ФБ ми е Maria Yanakieva. Ще се радвам да се запознаем в понеделник лично!   :-)

Честито и на теб!  :-) Понеделник може да е малко трудно, защото сме в различни стаи, ама нали кафетата нас чакат!  :wink:
Активен

Nikka_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #55 -: 02.10.2010, 10:23:45 »

Няма кой да ни даде книжките на спорта или ще ни ги дадат по групи или във вторник на лекции когато сме всички.
И моя въпрос беше кога да ходя на английски в понеделник съжалявам че не съм се изразила както трябва. :)
Активен

jane91

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #56 -: 02.10.2010, 12:10:18 »

Сега бях до ректората и си проверих групата - 3та. Видях, че са общо 4-ри групи, а в програмата 4-та се споменава само на едно място. Също така не мога да разбера как се разпределяме при английския език, тъй като той е на 2 групи. След като аз съм 3-та, 1ва или 2ра английски трябва да съм?
Активен

L0lly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #57 -: 02.10.2010, 12:26:49 »

Абе хора, как да ви обясня, че КНИЖКИТЕ ЩЕ СЕ РАЗДАДАТ НА ПЪРВАТА ЛЕКЦИЯ, КОЯТО Е ВЪВ ВТОРНИК?? Стига сте се притеснявали  :-) А и как очаквате целият курс да се изсипе в понеделник на английския, като сме в семинарна зала ( т.е. има място за 20 човека) ???? Мислете малко!
Активен
In a sky full of people, only some want to fly. Isn't that crazy?

A-Ri

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #58 -: 02.10.2010, 16:20:48 »

Доколкото видях в списъците:
1 гр. до 24
2 гр. до 46
3 гр. до 70
4 гр. до 90
Тези групи важат изцяло само за физкултура. Иначе за лекции сме всички, а за упражнения сме 3 групи, като четвърта се разпределят по равно в другите три. На нас с английски ни е малко по-неясно, защото имаме още едно разделение на 2 групи за езика.
Да се включа и в друга дискусия, аз смятам да избера Политология за факултативна.
FB Боян Ангелов, с някои колеги вече се свързах. Търсете ме по общи приятели.
Активен

A-Ri

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:МИО - АНГЛИЙСКИ РЕДОВНО 2010/2011 новоприети
« Отговор #59 -: 02.10.2010, 16:27:31 »

Абе хора, как да ви обясня, че КНИЖКИТЕ ЩЕ СЕ РАЗДАДАТ НА ПЪРВАТА ЛЕКЦИЯ, КОЯТО Е ВЪВ ВТОРНИК?? Стига сте се притеснявали  :-) А и как очаквате целият курс да се изсипе в понеделник на английския, като сме в семинарна зала ( т.е. има място за 20 човека) ???? Мислете малко!
Всъщност е по-голяма. Но за 80 човека май няма да стигне. Аз бях в същата стая, 331, на изпит. Ако някой няма представа къде да я търси, влиза се от централния вход, на третия етаж е, в дясно от стълбите.
Активен