argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Финансов мениджмънт - хайде да се преброим  (Прочетена 20827 пъти)

finansist

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

 :D Здравейте и аз съм ФМ- 4 семестъра!
Честита ви програмка, успешен старт и преминаване на  финалната линия от мен на всички финансисти! :-)
Активен

stasynka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • Луда глава

 Ура :D  :#1::D ,вече си имаме програмка и в събота живот и здраве ще пием кафенце :#6: , как само ще се разпознаем съфорумците не знам  :roll:
Активен
Който учи той ще сполучи!  :-)

Peyton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Здравейте колеги 8-) Нека и аз да се отебележа. Първо честита ни програма и дано ни върви всичко по вода. Интересува ме някой дали е ходил лично до университета и дали е наясно кога ще си получим книжките, защото ме съмнява да ни ги донесат на първата лекция в събота, а и в началото говореха за някакво си откриване на 15-ти. Ще се радвам някой, който е по-запознат да ни просветли малко;)
Активен

Peyton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Покрай думите на stasynka ми хрумна една идея, ако се навиете. Може всеки да даде по една снимка да си видим муцунките  8-) и дори да си организираме срещичка преди лекцията в събота и после да ходим заедно всички. Ако има навити пишете :rock:
Аз поемам щафетата със снимка към профила ми. Ваш ред е.... :sun:
Активен

pepito_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Аз нямам снимка в момента  :-( , и в събота няма да мога да стигна до университета. Но в неделя задължително ще отида, някой да знае къде е аулата в Техническия където в неделя са лекциите за ФМ 2 семестъра. Чакам някой колега да сподели
Активен

elen_a

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

pepito_, мисля си за тая аула... то може и да е само една, щото трябва да събере комай не по-малко от триста човека, щото само ФМ 2 семестъра сме 160 души, плюс третия семестър на неикономистите от миналата година... абе не бой се, ше се намери...
Активен

stasynka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • Луда глава

Покрай думите на stasynka ми хрумна една идея, ако се навиете. Може всеки да даде по една снимка да си видим муцунките  8-) и дори да си организираме срещичка преди лекцията в събота и после да ходим заедно всички. Ако има навити пишете :rock:
Аз поемам щафетата със снимка към профила ми. Ваш ред е.... :sun:

  Eстествено аз съм съгласна и ако сте навити и вие направо да се чакаме примерно в 13,00 някъде

  А снимката ми е аватара в ляво  :-P
« Последна редакция: 15.11.2007, 14:47:11 от stasynka »
Активен
Който учи той ще сполучи!  :-)

An

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

.....Здравейте и от мен, аз съм за отностно кафенцето   :-P  много добро хрумване  :D...в момента нямам снимка  :-( .
Активен

Peyton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Правя нова тема да не разводняваме тази и всеки, който реши да идва да се отбележи:)
Активен

cassper06

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

:D :#1: Здравейте, колеги! И аз сам в вашата групичка. Ф. М неикономисти парва година(вече втори семестър :bravo:).Само толкова малко ли са се усмелили да се запишат за да разберем кои и колко сме от бадещите финансови мениджъри. От мен чао засега и до скоро.  :bow: :#1: :beer:
Активен

pinokio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

 финансов мениджмънт неикономисти 4 семестъра
Аз съм си любопитко, та да ви питам, какво ви харесва в специалността и какво ви притеснява, как се подготвяте за изпити.
Аз с голямо желание започнах, а сега съм малко разочарован от преподаването по някой предмети и подготовката.
 И една малка закачка от мен, конкурса за най-красива студентка мина, сега трябва да си изберем и най-красив студент.
Активен

anebi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Здравейте и от мен :)

Нека и аз се включа в тази групичка :) Аз съм в групата на неикономистите, само 4 семестъра :)
Активен

pinokio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Anebi, ти коя година си 1-ва или вторa?
« Последна редакция: 24.04.2008, 09:25:38 от Kelli_Mutu™ »
Активен

anebi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

pinokio: 1-ва съм  все още :)
Активен

tedy_jei

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Здравейте и от мен  :-D аз също съм в групата на ФМ  :-)
Активен

geri.sarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте и от мен!!! Малко късничко, но все пак и аз да се представя. Аз съм Гери от Пловдив, но живея в София. И аз съм вече 2ри курс Финансов Мениджмънт неикономисти. Не познавам все още никой, но се надявам скоро да се видим и да се запознаем :)
Активен

galaxa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Здравейте,
и аз съм ФМ, 4 семестъра. Много от нас работят, имат деца и е трудно да съчетават това заедно с ученето. Ето защо се надявам да си помагаме за изпитите и да празнуваме после успехите заедно. Предлагам като начало да уточним цялата информация дотук която имаме за предметите и изпитите. Мисля, че ще е полезно за всички. Поздравявам всички! Пишете!
Активен

somebody

  • Гост

Здравей и от мен колеги и колежки. Малко късно се присъединявам към вас, но по-добре късно от колкото никога.  :-D  Успех на всички, че като гледам и той няма да ни стигне  :hihi:
Активен

pinokio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Здравей колега!
Аз съм ф.м вече 2 г., а ти?
Активен

somebody

  • Гост

и аз съм втори курс, а някой знае ли със сигурност с колко изпита може да се запише 2 курс
Активен