argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: БЪЛГАРСКИ ФОЛКЛОР  (Прочетена 10203 пъти)

moreni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
БЪЛГАРСКИ ФОЛКЛОР
« -: 19.01.2007, 19:22:43 »

Някой да може да ми каже как изпитва гл.ас. Странджева.Скоро имам изпит при нея и ни е издиктувала лекции, но не знам дали те ще са достатъчни. Всяка информация за нея ще ми  полезна.:-)
« Последна редакция: 14.11.2008, 18:22:51 от Toni87 »
Активен

kastorp

  • Гост
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #1 -: 19.01.2007, 20:42:56 »

Общо взето гл.ас. Аделина Странджева е коректна изпитваща,но ако дъвчеш дъвка,спукана ти е работата :-DМисля,че лекциите ще са достатъчни.Не се притеснявай,толерантна е.Аз имам страхотни спомени от изпита при нея,така не съм се смял никога през живота си,и то на изпит :hihi:Миг преди да ме изпита избухнах в чудовищен смях,защото един колега й обясняваше,че змеят имал перки,крила,лапи,псевдоподи,лъжливи крачка,щипки и всякакви крайници,но само едно око,с което фиксирал момата и после я облъчвал :hihi:
Активен

moreni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #2 -: 19.01.2007, 22:26:02 »

blagodarq ti.radvam se,4e mi otgovori.i stiskai palci da vzema izpita 6te ima6 edna celuvka ot men. :-*
Активен

linkin_fan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #3 -: 26.01.2007, 20:44:55 »

6te ima6 2 spoko ne se pritesnqvai
ne go slu6ai nqama da ima6 problemi ako si slu6al na lekciite i pone malko si pro4el ot u4ebnika  :headbang: (samo deto go zabravih kak se kazva).
Активен
The corruption has taken over!

^Sick^Boy^

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • http://andraste.cyber.cz/temp/klaves.gif
    • http://andraste.cyber.cz/temp/klaves.gif
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #4 -: 27.01.2007, 16:29:02 »

научи много добре за свождането и всичко е 6  :#1:
Активен
Sponte sua numerous carmen veniebat ad aptos et quod tentabam dicere versus erat

m_mihailova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #5 -: 28.01.2007, 14:53:31 »

Ne mi e qsno kato vlqza v kabineta i kakvo sledva: po kolko du6i vlizame i kakvi vaprosi moje da mi se padnat? Zadaljitelno li trqbva da sme pro4eli knigata na Petar Dinekov? ako ne sme q pro4eli tq moje li da razbere po nqkakav na4in?
Активен

moreni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #6 -: 28.01.2007, 16:58:05 »

MI vlizat v kabineta nqkolko du6i.Vzima vi knijkite i vi kara da si izteglite vaprosi.sqdate i pi6ete,sled tova govorite.Ob6to vzeto e mnogo to4na i se otnasq dobre.na6iq kurs pusna vsi4ki s izkliu4enie na edno mom4e.A pak nqma da e fatalno,ako ne ste 4eli knigata.ako imate da govorite za folkloristika i specifika konkretiziraite bez da obob6tavate kato cqlo.uspehi!!!
Активен

Alisia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #7 -: 30.01.2007, 20:12:29 »

Аз не съм очарована от Адито Странджева :headbang: Прави се на печена,обаче много ме дразни отношението й към студентите.Хем иска да е остроумна,хем има едно такова пренебрежително отношение към нас.Определено дава шанс на изпита,не къса при първата грешка,която направиш,обаче с клизма ги дава тия изпити...мен лично ме държа 100 часа в кабинета и ме изнерви адски много,при положение,че видя че си знам материала,до последно ме тормози...
Активен

^Sick^Boy^

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • http://andraste.cyber.cz/temp/klaves.gif
    • http://andraste.cyber.cz/temp/klaves.gif
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #8 -: 02.02.2007, 01:26:35 »

биийй таа гад:)
Бочков е по-гъзар :mmm:
Активен
Sponte sua numerous carmen veniebat ad aptos et quod tentabam dicere versus erat

Noob-Skywalker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 122
  • "Life is too short to be little" - Cvetko Cvetkov
    • http://www.millaj.com
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #9 -: 12.02.2007, 13:32:11 »

1. Има ли някой с лекции по БГ Фолклор + скенер?
2. Знаете ли откъде мога да купя учебника на Динеков?
« Последна редакция: 12.02.2007, 18:36:49 от Noob-Skywalker »
Активен
Всеки може да намаже жена с ягоди и сметана. БЪДИ БЪЛГАРИН!!! Намажи я с боб-чорба и люта чушка!

SPOON

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #10 -: 29.08.2007, 14:30:31 »

Някой може ли да ми каже кога са поправката и ликвидацията по БГ-фолклор за 1-ви курс БГ филология?!
Активен
Skype: spooooooooon

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #11 -: 29.08.2007, 14:32:12 »

ами на 12 и 13 септември са поправките, дата за ликвидация няма все още, но да се надяваме до там да не се стига. :y:
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #12 -: 02.09.2007, 19:02:45 »

1. Има ли някой с лекции по БГ Фолклор + скенер?
2. Знаете ли откъде мога да купя учебника на Динеков?

Ууууу  :-o  не се прецаквай да си го купуваш - в библиотеката го има в промишлени количества
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

gerityyyyyy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
  • И антирекламата е реклама
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #13 -: 11.01.2008, 01:23:24 »

Значи изпитът се взима лесно, ако си чел лекциите.......... Ох, тогава ми стискайте палци за 21.01  :-D
« Последна редакция: 11.01.2008, 11:18:05 от Kelli_Mutu™ »
Активен
Фалшиви хора толкова,че те сами не могат да се познаят!!!!

gerityyyyyy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
  • И антирекламата е реклама
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #14 -: 21.01.2008, 23:51:52 »

Мога да ви кажа че Странджева е много кухо парче...макар че си взех изпита.Чесно тая много гадно нарежда  :-(
В общи линии Странджева за мен е  :no: :no:  :vomit: :vomit:  :finger: :mooning: :finger:
« Последна редакция: 22.01.2008, 16:16:46 от gerityyyyyy »
Активен
Фалшиви хора толкова,че те сами не могат да се познаят!!!!

Erelwind

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #15 -: 23.01.2008, 16:13:44 »

Щооо? Кво стана? Утре и аз имам при нея изпит  :s:
Ако си прочета по веднъж темите като приказка, ще взема ли изпита  :mmm: Досега това е всичко, което съм направила.. даже половината не съм ги прочела ама и техния ред ще дойде... :roll: датс иноф, райт?
« Последна редакция: 23.01.2008, 16:16:14 от Erelwind »
Активен

renceto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #16 -: 23.01.2008, 21:36:52 »

Така не е толкова стресиращо, колкото го описват колегите. Стряскащо е чакането. Трябва да прочетеш всичко, но най-много наблегни на епосите, приказна и неприказна проза, също и на календарно обредните. Ако си напишеш основните неща ще имаш сигурна оценка, без да има риск след това да те препитва на 4-ри очи в кабинета й. Не може да казваме, че очителя е лош, след като не сме седнали на дупетата преди това, да защитим знанията, на който каза, че ще държи а те бяхя ЛЕКЦИЙТЕ. Поне това където да те пипнат да знаеш.  Успех!!!!!  :-) :-) :-)
Активен

Erelwind

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #17 -: 24.01.2008, 20:02:48 »

Ае... аз бях шашната колко много скъсани има...
иначе жената не е с акъла си :) даде ни тема, която май е предавала само на Българска филология :) само дето ние не сме БФ :D поне си взех изпита... и аз не знам как стана
Активен

3axap

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #18 -: 24.01.2008, 21:20:44 »

Така не е толкова стресиращо, колкото го описват колегите. Стряскащо е чакането. Трябва да прочетеш всичко, но най-много наблегни на епосите, приказна и неприказна проза, също и на календарно обредните. Ако си напишеш основните неща ще имаш сигурна оценка, без да има риск след това да те препитва на 4-ри очи в кабинета й. Не може да казваме, че очителя е лош, след като не сме седнали на дупетата преди това, да защитим знанията, на който каза, че ще държи а те бяхя ЛЕКЦИЙТЕ. Поне това където да те пипнат да знаеш.  Успех!!!!!  :-) :-) :-)



на колко си оценяваш езиковата и писмената култура по скАлата от 1 до 10?  :angry: и не ми ги разправяйте, че сте във форум, така че може и да не се стараете. елементарна култура, колеги, филолози!
Активен
На лов за захар! :)

mi6lence

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re: BALGARSKI FOLKLOR
« Отговор #19 -: 24.01.2008, 21:57:58 »

 :D :D :D много добре казано.... и точно на място.... моите поздравления  :bow:
« Последна редакция: 24.01.2008, 22:31:38 от mi6lence »
Активен