argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Прехварляне  (Прочетена 1379 пъти)

ok

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Прехварляне
« -: 05.12.2007, 21:22:07 »

Някои може ли да ми каже как стои въпроса с прехвърлянето?Аз съм "Български и гръцки" и искам да се прехвърля "Българска филология"-задочно.Ако някой е вещ нека пише.Благодаря предварително!
Активен

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
Re: Прехварляне
« Отговор #1 -: 06.12.2007, 00:19:44 »

ok най-добре се обърни обърни към инспекторката си. Тя трябва да ти даде да попълниш молба до декана на факултета. Вече там ти я разглежда той и от него зависи прехвърлянето ти.
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Прехварляне
« Отговор #2 -: 20.12.2007, 01:38:02 »

колежке в правния  факултет  инспекторката   ми   каза  че   август  месец  ставало  прехвърлянето  от  една  форма  на  обучение  в  друга!  В    ФИ факултет  инспекторките  казаха  че  по  изключение  можело  и  февруари  месец ,в  други  не  съм  питал!!  но  условието е успех  5  за  редовно  и4  за  задочно  от   последните   два  семестъра!Трябва  да   питаш  в  канцеларията  на  вашия   факултет  и  по  принцип  с   молба   като  решаващо   е  резолюцията  на  Декана!  ако  искаш  смяна  на   факултета   тогава  е   необходимо   съгласието  на  двамата  Декани! :y:
Активен
Всичко е любов

mmegi_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Re: Прехварляне
« Отговор #3 -: 04.01.2008, 16:25:20 »

 Здравий, ОК!
 За да се прехвърлиш в българска филология от български и........, задължително трябва да
си държала кандидат- студентски изпит по езикова култура. Ако нямаш такъв, кандидатствай това лято и
след това подай молба за прехвърляне. Но също така трябва да знаеш, че ако ти пзволят преместването, ще трябва да държиш приравнителни изпити по предметите, които не са били включени в твоята програма, но за сметка на това, за включени в програмата на българска филология.
 Аз също съм български ез. и новогръцки, също се опитах да се прехвърля, но не успях, точно заради това, че не съм кандидатствала с езикова култура. Е, причини още, но няма да ги споменавам, за да не обидя някого.
  Успех!
Активен