argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Ах тези Майкрософт - Уиндоус 98 смелс фани :)  (Прочетена 6478 пъти)

TeeRexX

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 739
  • изпратете ми анонимно пари в плик :)
    • www.myspace.com/teerexx

OpenBSD обработваи музика с OpenBSD например  :+)
Успех! Изобщо не съм чувал някой от съвременните стандарти да е съвместим с тая операционна система :)
Не си чел достатъчно... То нали знаеш, че слуховете не са винаги верни.
А иначе ако ми трябва да обработвам графика и музика ще ползвам нещо FreeBSD based, като MacOS. Пак е по-малко бъгаво от Windows.
Проблемите, които съм имал (или мои познати са споделяли че са имали) относно подобна обработка не произтичат от Windows и съответно са налични и при MacOS (при тези стандарти които се поддържат и в двете системи, например VST). За съжаление при него не може човек да се възползва от възможностите на DirectX, но пък признавам си - има едно предимство - AU.

Както и да е, много се отклонихме... MacOS не знам колко общо има с FreeBSD, ама все пак не е много free доколкото знам
Активен

Райчо Мукелов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
  • I snuggle with subwoofers
    • HULTIG - Human Language Technlogy and Bioinformatics Interest Group

OpenBSD обработваи музика с OpenBSD например  :+)
Успех! Изобщо не съм чувал някой от съвременните стандарти да е съвместим с тая операционна система :)
Не си чел достатъчно... То нали знаеш, че слуховете не са винаги верни.
А иначе ако ми трябва да обработвам графика и музика ще ползвам нещо FreeBSD based, като MacOS. Пак е по-малко бъгаво от Windows.
MacOS не знам колко общо има с FreeBSD, ама все пак не е много free доколкото знам
MacOs е тунинговано BSD :)
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

imashe neshto ot roda
mac OS X e s Darawin Kernel koito e preraboten FreeBSD kernel
Активен

OpenBSD

  • Гост

Ами той си е направо FreeBSD. Просто Apple знаят към какво да се ориентират. Само с процесорите се изложиха, но има време да се поправят.
Активен