argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Магистратура "Бизнес комуникации и PR"  (Прочетена 16085 пъти)

Dani_R

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

и сега да е за 1-ва година?  :-D
« Последна редакция: 25.02.2008, 21:31:57 от fisn_adm »
Активен

SveTuLka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Да, обаче не мога никаде да намеря програма и незнам въобще кога започваме, на 3-ти или на 10. Ти знаеш ли?
Активен

Dani_R

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

Първо приятно ми е да се запознаем... :-) :-) :-)Не нямам никаква представа кога започваме и програма няма, най-вероятно ще е от 10ти..така мисля!!!!
Активен

staiko_33

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Здравей.Приятно ми е да се запознаем.Аз съм Стайко.И аз съм приет тази специалност и съм първа година.Зная само,че започваме на 10 ноември и нищо повече.Ако някой има повече информация,нека да пише.Благодаря предварително. :-)
Активен

Dani_R

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

Радвам се и аз да се запознаем..... Ще се видим на 10-ти, значи.., ако някой разбере в колко часа да пише!?  :-D
Активен

staiko_33

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Да май това е най-големия проблем.Аз мисля да ида сутринта.Ти от къде си?Аз съм от Пазарджик.
Активен

Dani_R

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

Трябва да разберем в колко часа трябва да отидем, ти сигурен ли си, че на 10-ти ноември започват лекциите? Кой ти каза тази дата?
Активен

staiko_33

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Здравей отново.Когато се записвах попитах инспекторката и тя ми каза,че започваме на 10-ти,но програмите щяли да бъдат готови няколко дни преди тази дата.Каза да проверяваме за тях в книжарницата или в интернет.А след това дали е имало някакви измененя не знам.Но на 10-със сигурност ще отида заедно с още едно момче,с което сме в един курс.Ако искаш кажи някакав час и ще се съберем тогава.
Активен

staiko_33

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

И сега какво?Последно коя дата остава,някой знае ли?
Активен

Dani_R

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

Знаете ли нещо, кога започват лекциите? Моля ако някой си вземе програма от уни-то за Бизнес комуникации и PR  1-ви курс да ми каже , кога и къде да отида(час, с.з., или да се чакаме някъде да пием кафе преди лекции, да се запознаем), тъй като в петък съм на работа цял ден и нямам възможност да отида до уни-то! Благодаря предварително!
Активен

staiko_33

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Здравей.Аз поемам отговорността да те информирам  :-) стига да разбера нещо ново.А идеята за кафе преди лекциите никак не е лоша. :D
Активен

staiko_33

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Здравей.Сега видях в саита на факултета,че започваме лекции на 24-ти.Програма още няма.Сигурно ще я качат тия дни.Ако разбера още нещо ново ще пиша.Това е засега.Чао и до 24-ти. :)
Активен

Dani_R

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

Само аз и ти ли посещаваме този сайт, няма ли други от курса?
Активен

staiko_33

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Май само ние пишем тук  :-( Познавам още едно момче,мой много добър приятел,който също е в нашия курс.На 24-ти ще дойдем с него на лекции.Ще трябва да се разберем за някакъв час,но нека първо да качат програмите.
Активен

Dani_R

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Активен

staiko_33

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Ако има нещо ново,което научиш може да ми пишеш и на мейла,ако не съм он-лайн тук.Мейла ми го има в профила.Благодаря предварително.
Активен

Dani_R

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

на 33 години ли си, че майла ти е ...33???
Активен

staiko_33

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Не,не не съм на 33 години. :-) :-) :-) Всеки това ме пита като ми види адреса.На 24 години съм.Просто адреса на жилището ми е 33-ти номер и затова ми е така мейла,че като се регистрирах се почудих какво име да сложа и оттогава все така се пиша. :-) :-)
Активен

Dani_R

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

Ти, каква специалност ли бил преди, защото мисля , че те познавам?!
Активен

staiko_33

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Ами аз бях социална педагогика.Лекциите ми бяха в новата сграда.Завърших това лято.Сега остава и да се познаваме.Голямо съвпадение ще е. :-) А ти какво си учила?
Активен