argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Относно обучението в задочна форма...  (Прочетена 994 пъти)

hintt

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59

Здравейте, студентка съм в първи курс, специалност Биология (редовно), но обмислям варианта да мина задочно, тъй като специалността има и такава форма на обучение. Интересува ме как става преминаването от редовно в задочно, какви са условията и кога може да стане прехвърлянето. Бяха ми дали информация, че мога още след първия семестър, но ми се струва по-логично да е след първи курс. Моля, ако някои има информация или знае нещо по въпроса да пише. Ще бъда безкрайно благодарна на отзовалите се. Предполагам, че и инспекторката в учебен отдел би ми дала някаква информация, но не ми се чака с часове. А и друго нещо, заплаща ли с е някаква такса при преминаване от една форма на обучение в друга? Извинявам се, ако темата ми не в точния раздел.
Активен

korifeys

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Относно обучението в задочна форма...
« Отговор #1 -: 19.12.2012, 01:54:23 »

Пускаш молба при инспеекторката само. Нищо не се изисква и става лесно, стига декана ти да удобри и там да има места или тяхни си бюрократични неща. Лесно е особено от редовно в задочно, по трудно е обратното мисля.
Активен

hintt

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Относно обучението в задочна форма...
« Отговор #2 -: 19.12.2012, 23:31:40 »

ясно, благодаря :) А възможно ли е преместването по принцип да стане след първия семестър?
Активен

korifeys

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Относно обучението в задочна форма...
« Отговор #3 -: 14.01.2013, 03:25:19 »

нямам идея, аз се преместих след първата година чак и мисля, че има някакво такова изискване, но все пак трябва да попиташ инспекторката си за по точна информация :-)
Активен

korifeys

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Относно обучението в задочна форма...
« Отговор #4 -: 14.01.2013, 03:26:09 »

такси няма
Активен