argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Държавен изпит по български език и литература  (Прочетена 4557 пъти)

mm_georgieva_83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Някой да сподели впечатленията си от държавния изпит по БЕ, който беше на 5.07.07. Каква тема се падна? Кои бяха квесторите и има ли много скъсани? Благодаря предварително. :-)
« Последна редакция: 25.09.2007, 22:17:53 от Kelli_Mutu™ »
Активен

paralax

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37

Относно държавния изпит по БЕ, мога да ти помогна, но с информация за този , който беше преди два дена, в четвъртък. Ако смяташ, че ще ти помогне, пиши ми да ти обясня как мина! :-) :-)
Активен

mm_georgieva_83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Благодаря, аз също се явих на държавен на 27-ми. Впечатленията са ми добри, ако някой иска да споделим нещо, да пита :) Жече минахме и по този път.
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

Благодаря, аз също се явих на държавен на 27-ми. Впечатленията са ми добри, ако някой иска да споделим нещо, да пита :) Жече минахме и по този път.
ами аз бих искала да обясниш малко повече за държавния изпит че намен тепърва ми предстои а незнам какво точно ме очаква :-)
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

ееее никои ли няма да каже нещо повече за държавния изпит по Бел :cry:
много ви моля кажете малко повече ще съм ви много благодарна.  :-)
Активен

sweetnight

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Изпитът е писмен. Предварително избираш дали искаш да се явиш на Български език или на литература. Доколкото знам имаш право да си смениш желанието в последния момент. Пада се 1 тема и сядаш и пишеш. Има конспект и по български език и по литература. А някой знае ли кога е датата на изпита?
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

Изпитът е писмен. Предварително избираш дали искаш да се явиш на Български език или на литература. Доколкото знам имаш право да си смениш желанието в последния момент. Пада се 1 тема и сядаш и пишеш. Има конспект и по български език и по литература. А някой знае ли кога е датата на изпита?
благодаря ти много за инфото
в сайта на унито пише че изпита е Българска литература
 - 15 юли
 НАЧАЛО НА изпита 8:00 но с еиска поне половин час по рано да си там.
а някои знае ли каде може да се намери конспект по български и по литература.
Мерси предварително ако някои помогне  :-)
Активен

sweetnight

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Активен

3axap

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38

Никой не ме е питал на какво ще се явявам - на български език ли, на литература ли. Сядаш, теглят се две теми и си избираш по кое да пишеш...
Активен
На лов за захар! :)

pery

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Ние знаем че си избираш темата, но изпита един ден ли е или два, защото са дадени по две дати ???? За септември са посочени 25 и 26 мисля......
Активен

tonitab

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42

Дадени са две дати,тъй като на втората дата са защитите на дипломните работи на тези,които завършват магистратура.По въпроса за питането-то се подава молба до декана при съответната ви инспекторка и в тази молба се отбелязваше дали ще се явявате по БЕ,или по литература
Активен

Г-жа Петрова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Аз се явих на 3-ти юни.Изпита беше от 9 часа в 10 ауд.
Аз си бях избрала български език.
Падна се темата;Звукови закони и звукови промени в бълг.език.
Беше лесна,но незнайно защо имах слаб 2
Сега на 25.09 пак съм там  :hihi:
Активен