argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Възможно ли е да кандидатствам отново след 1-ви курс?  (Прочетена 4551 пъти)

Антония

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет

Ами какво да ти кажа познавам хора, които са 4 курс и още го влачат. Аз лично не виждам нищо страшно в езикознанието, стига изпита да не е устен ако сте при...Предполагам, че понеже на вас поправителната ви сесия е септември може и след нея да подадеш молба, но първо трябва да изчакаш да наближи лятото и в сайта на ФФ да се публикува информация за сроковете за подаване на молби. Ако срока е както беше тази година - Август месец, отиваш при  декана, обясняваш му как стоят нещата с поправката и го молиш ако може да подадеш молбата по-късно. Но не съм сигурна дали ще може. Може да пробваш да направиш и друго, ако става въпрос за езикознанието, да се явиш с индивидуален протокол, но на поправката за някоя от задочните специалности, която е Юни. За всеки случай както направиха мои познати, може да се подсигуриш като кандидатстваш пак.
« Последна редакция: 27.02.2009, 18:21:48 от Антония »
Активен

Изпепелена

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

здравей колежке ''бълг.език и новогръцки''аз съм 1-ви курс но имам невзети изпити(езикознание естествено) но искам да кандидатсвам отново,не съм доволна от специалността,а ти?
Активен

ok

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50

Какво да ти кажа,щом още първи курс не си доволна какво да говорим зь по-нататък.За мен е живо наказание тази специалност.А гръцки така не се учи така.
Активен

Изпепелена

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

по твое желание ли си тази специалност?
Активен

ok

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50

да,това ми беше първото желание,но уви за мен сега неподходящо
Активен

Изпепелена

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

май тази специалност се оказва непотходяща за всеки,много лошо.
Активен