argon bulletin board

Факултети => Факултет по икономически и социални науки => Темата е започната от: danifv в 02.02.2011, 00:24:34

Титла: Д-р Радев
Публикувано от: danifv в 02.02.2011, 00:24:34
Някой има ли идея какъв ще бъде изпита по Маркетинг на потребителския пазар  при Д-р Радев?Строг ли е ,режи ли много ?
Титла: Re:Д-р Радев
Публикувано от: danifv в 05.02.2011, 04:06:41
Никой ли не е имал изпит при него ???
Титла: Re:Д-р Радев
Публикувано от: kaka_vi в 08.02.2011, 16:51:05
Не съм го чувала, ние бяхме при Петров /асистент от София/.
Титла: Re:Д-р Радев
Публикувано от: marketing_08 в 21.02.2011, 21:47:05
  Здравейте!!! Тази година имах лекции при въпросният д-р Радев! За съжаление останах много разочарована, както от предмета, така и от самия него. Лекциите протичаха бавно и монотонно, трудно се чуваше и разбираше какво точно диктува. Имахме за задача през семестъра да подготвим анализ на пазар, който анализ се оказа безсмслен... За самия изпит - нищо особено, тестови въпроси, НО с много пропуски и грешки.
  Не разбирам защо в нашия "скъп" университет продължават да наемат преподаватели, които очевидно нямат нито желание, нито метод на преподаване. Докога ще продължава безсмисленото ходене на лекции, от които  просто няма полза?!
  Пожелавам ви успех при д-р Радев, просто научете лекциите и не говорете на изпита, защото явно тези, които говорят получават намалена оценка, но не се притеснявайте- за преписващите няма санкции - ПУ :)