argon bulletin board
Пловдивски университет => Пловдивски университет "Паисий Хилендарски" => Темата е започната от: VictoriaV в 19.11.2011, 20:37:00
-
Първият въпрос е кои дни точно ще почиваме около 8 декември (студетският празник) или само 8 декември ще почиваме. И вторият въпрос е за коледно-новогодишните празници, почивните дни почват от 24 декември (събота), но докога ще продължат, защото първоначално в сайта на ПУ беше качена картинка с академичният календар, в който пише, че ваканцията е до 1 януари включително, НО в сайта на правителството излезна решение за почивните дни през 2012 година и там пише, че 2 януари 2012 ще е почивен и ще се отработва на 21 януари 2012 година http://www.government.bg/cgi-bin/e-cms/vis/vis.pl?s=001&p=0212&n=1568&g= Та въпросът е дали това ще важи и за ПУ"Паисий Хилендарски" ?
И я не ми трийте въпроса, а ми отговорете!
-
За сега няма официална информация по въпроса ти.По принцип разписанието трябва да се спазва но ако има някаква промяна ,то трябва на вратата да сложат съобщение със заповедта на ректора.За сега такова нещо няма . :y: :#3: :#6:
-
И я не ми трийте въпроса, а ми отговорете!
Публикувай си въпроса където трябва и само веднъж и няма да го трия.
А за отговарянето никой не ти е длъжен, така че вземи се успокой малко. Или по-добре много.
-
В сайта много точно си е показано и наистина малко по спокойно
-
Много точно си било показано....Виждам! Но не мога да приема, че имаме коледно-новогодишна ваканция 1 седмица (ако броим съботите и неделите)! На нова година 31 срещу първи няма да си спал цяла нощ и после кога да се наспиш на първи, кога да си стягаш багажа, кога да идваш към Пловдив, та на втори сутринта да си на упражнения или лекции?!
-
Нали затова правителството официално отпуска и втори за неработен ден.
А иначе въпроса стои за всички, не само за студентите. Вие сте не лекции или упражнения, ама може и да не сте (ако програмата ви е по-хубава) или просто да не отидете (както много студенти правят по принцип). А някои хора са на работа от осем и половина на втори. Или щяха да са на работа, ако свети БББ не ни беше отпуснал и него ден за почивен.
-
Аз пък ставам в 5:30 сутринта, за да ида в 9:00 на упражнение, защото си пътувам всеки ден!!! И в крайна сметка ПУ ще почива ли на 2 януари 2012 ?!
-
Не съм говорител на ръковдството на ПУ. Просто казвам, че има решение на Министерски Съвет на национално ниво - 2ри Януари е неработен ден. Отработва се мисля на 21ви. Което вас не ви касае така или иначе. По-интересно е дали ще дадат 9ти Декември за неучебен (това си е местно решение и зависи от ректора), но такава заповед още няма (доколкото знам).
ПП Радвам се, че има такива отдадени студенти.
-
Те и 7-ми си го правят неработен и неучебен неофицилано, та камо ли 9-ти. Както и да е :)
-
Днес вече видях обявата на входа на Университета - официално 8ми и 9ти са неучебни и неработни дни. На печелившите - честито :-)