argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За отсъствията  (Прочетена 994 пъти)

hintt

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
За отсъствията
« -: 31.10.2012, 18:16:44 »

Здравейте, първо се извинявам, ако темата ми не е постната на правилното място, както и за може би глупавия въпрос според някои. Сега по същество, значи наложи ми се да отсъствам няколко дни от университета поради здравословен проблем, естествено точно през тези дни се падна така, че да имам само упражнения, които пропуснах така или иначе за жалост. Тъй като в самото начало ни разясниха колко е важно присъствието на упр. съм доста притеснена, а и съм в първи курс. Днес си взех и извинителна бележка от хирурга, та искам да попитам пред кого трябва да я представя(предполагам трябва  това да стане при инспекторката) и какво трябва да направя, за да няма "последици" от изтърваните упражнения. Моля, тези от вас, които са по-запознати да ми отговорят, ще ви бъда крайно благодарна, понеже съм поставена в много кофти положение и съм притеснена освен за здравето си, така и за учебния процес. Извинявам се за дългия пост, просто не  знам към кого да се обърна за инфо. Благодаря предварително на отзовалите се :)
Активен

cody22221

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
  • Специална Педагогика
Re:За отсъствията
« Отговор #1 -: 02.11.2012, 18:14:43 »

Ако сте на групи (което предполагам е така), просто отиваш с другата група.
Активен
Не се бойте,че ще ви стъпчат. Отъпканата трева става пътека.

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:За отсъствията
« Отговор #2 -: 03.11.2012, 14:14:08 »

Извинителни бележки няма на кого да представиш,просто или както каза cody22221 отиваш с другата група на изпуснатите упр. или говориш с преподавателя относно отсъствията (ако пишат отсъствия,има преподаватели които не го правят,разпитай). :wink:
Активен

hintt

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:За отсъствията
« Отговор #3 -: 03.11.2012, 21:47:12 »

ясно, благодаря ви :)
Активен