argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Има ли желаещи за факултативна дисциплина: Увод в Oracle 9i: SQL (Практикум)  (Прочетена 4047 пъти)

Jack Johnson

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 704
  • Хора, пазете си здравето! То няма цена!

Извинете за глупавия въпрос, но трябва ли да съм се записал във определена факултативна дисциплина за да присъствам, тоест ще ми направят ли проблем, ако присъствам без да съм се записал?

Ако присъстваш без да си се записал най-вероятно ще те набият на кол и ще те оставят пред входа за назидание на другите!  :-D

Сериозно, повечето преподаватели нямат нищо против на лекциите и упржненията да присъстват чужди елементи, но от чисто морално-етично-човешка гледна точка е хубаво това присъствие да се съгласува със съответния преподавател. В противен случай може да се получи overflow (препълване) на залата и да се стигне до ситуация, в която е невъзможно да се преподава нормално.

Моят скромен опит и като студент и като даскал сочи, че няма да имаш проблеми да посещаваш която и да е дисциплина, стига учтиво да попиташ дали може да го правиш!

Поздрави!
Активен

aJ|eKc

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73

Какво стана с тая факултативна !?  :cry:
Активен
"Някой има ли 'Да мислим на Български' - на Джава."
To become a king, one first needs to be a man.

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

дам имаше май уш и някъв увод в java дето нещо изчезна ;)
Активен

prestor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62

Какво стана с тая факултативна !?  :cry:

Изготвих анотацията. До края на седмицата ще я оставя при секретарката. От там нататък нещата не зависят повече от мен а от ръководството и ФС. Ако има нещо ново ще пиша.
Активен