argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Резултати по счетоводен анализ  (Прочетена 853 пъти)

christina26

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Колеги знаете ли дали има резултати от поправката по счетоводен анализ от 05.09.2010 при "любимия" Мин. Велков?
Активен

ivva7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
Re:Резултати по счетоводен анализ
« Отговор #1 -: 10.09.2010, 18:30:03 »

да има резултати на неговия саит
Активен

The One

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Резултати по счетоводен анализ
« Отговор #2 -: 20.09.2010, 21:39:44 »

Надявам се може да се вярва на тези резултати...Странното е, че бях на поправка на 5.09 и по анализ, и по стандарти. Според оценките на страницата на доц. Велков съм взела и двата, а на страницата за проверка на оценките в сайта на университета ми е качена само по анализ...Дано просто информацията не е актуализирана, защото иначе не ми се мисли :-( Има ли колеги с подобен проблем?
Активен

gg777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re:Резултати по счетоводен анализ
« Отговор #3 -: 21.09.2010, 13:18:51 »

Надявам се може да се вярва на тези резултати...Странното е, че бях на поправка на 5.09 и по анализ, и по стандарти. Според оценките на страницата на доц. Велков съм взела и двата, а на страницата за проверка на оценките в сайта на университета ми е качена само по анализ...Дано просто информацията не е актуализирана, защото иначе не ми се мисли :-( Има ли колеги с подобен проблем?

Аз също се явих на поправката при Велков на 05.09.В резултатите,изнесени от него,пише че съм взела изпита,но в сайта на университета,при проверка на оценки,виждам че не ми е нанесена оценката от поправката,а си седи оценката ми от редовната сесия...Най-вероятно информацията не е актуализирана...:):):)
Активен

The One

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Резултати по счетоводен анализ
« Отговор #4 -: 21.09.2010, 14:55:00 »

Явно наистина това е причината! И дано е така... Благодаря за отговора  :-)
Активен