argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Статистика 2 семестър ФМ неикономисти  (Прочетена 1221 пъти)

Isa75

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте,ако някой има материали по статистика за 2 семестър ФМ неикономисти  и ако  има желание.може да ги прати този адрес:iskra_rmz@abv.bg.Благодаря предварително!
« Последна редакция: 04.11.2009, 08:28:44 от fisn_adm »
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ
Re:статистика 2 семестър ФМ неикономисти
« Отговор #1 -: 09.09.2009, 00:09:23 »

здравейте,

понеже едно момче вижда проблем с регистрацията тук, бих желал да предам молбата му. дано някои се отзове !!

Цитат
Колеги, в много кофти ситуация съм. По една или друга причина не съм ходил нито на лекции нито имам материали по Статистика и курсовата работа ми се вижда бая невъзможна за писане в момента, пък и имам и други поправки - мани, мани, затова моля ви да ми пратите курсова работа и ако може и конспект и лекции, както и с два реда какво трябва да се прави на изпита. Ако някой ми помогне, ще има яко черпене :D
 Пощата ми е meto_dp@yahoo.com

благодаря и аз :)
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.
Re:статистика 2 семестър ФМ неикономисти
« Отговор #2 -: 09.09.2009, 00:24:50 »

здравейте,

понеже едно момче вижда проблем с регистрацията тук, бих желал да предам молбата му. дано някои се отзове !!

Цитат
Колеги, в много кофти ситуация съм. По една или друга причина не съм ходил нито на лекции нито имам материали по Статистика и курсовата работа ми се вижда бая невъзможна за писане в момента, пък и имам и други поправки - мани, мани, затова моля ви да ми пратите курсова работа и ако може и конспект и лекции, както и с два реда какво трябва да се прави на изпита. Ако някой ми помогне, ще има яко черпене :D
 Пощата ми е meto_dp@yahoo.com

благодаря и аз :)

Мето да си провери пощата и да почерпи теб, Фил  :wink:
Активен
Дзен...

rosito87

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:статистика 2 семестър ФМ неикономисти
« Отговор #3 -: 04.11.2009, 02:16:35 »

да моля ви и аз имам нужда от лекции по статистика,много е спешно е много.емеила ми е rosito87@abv.bg
Активен