argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Клуб по психология  (Прочетена 18716 пъти)

4arovnica

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Клуб по психология
« Отговор #20 -: 08.07.2009, 11:09:09 »

Не искам да водим безсмислени спорове. Бих се включила.  :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Активен

ObsCure

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
  • Фатални Мозъчни Изкривявания&Co.
Re: Клуб по психология
« Отговор #21 -: 08.07.2009, 15:37:55 »

Та,ако вече имате идеи за дата,място и час би било доста добре,за да може да ги оповестим малко по-рано.
Активен
Acta non verba!

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #22 -: 09.07.2009, 10:42:14 »

Аз предлагам Неделя ...
Някъде, където ще е удобно за всички... Може би пред ПУ, примерно (Стара сграда).. И там някъде да пием се видим, за да изкоментираме нещата.. ? Или в Събота ...
На какво мнение сте вие...
Активен

ObsCure

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
  • Фатални Мозъчни Изкривявания&Co.
Re: Клуб по психология
« Отговор #23 -: 09.07.2009, 18:47:49 »

M-Manolov,а удобно ли ще на 15-ти да се срещнем пред ректората,около 16:30ч примерно?Има известно време за съгласуване с останалите,затова ще изчакаме и тяхното мнение,но предполагам,че някои от хората,които решиха да се включат тази седмица ще са заети,или просто няма да са в Пловдив(в моя случай) и затова ако просто установим срещата за идната седмица няма да е зле.Знам,че не е приятно когато има ентусиасти,а когато стане въпрос за събитието някой каже Ама аз не мога да присъствам поради еди-какво си,но все пак всичко се случва.Но смятам,че средата на седмицата е едно не лошо време за подобно събиране.
Активен
Acta non verba!

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Клуб по психология
« Отговор #24 -: 09.07.2009, 23:19:02 »

Как в 4 -30 след обяд в най-голямата жега. Хубаво е пред ректората , но  най -добре  към   20 часа   ,   по хладно е! :y: :-)
Активен
Всичко е любов

ObsCure

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
  • Фатални Мозъчни Изкривявания&Co.
Re: Клуб по психология
« Отговор #25 -: 10.07.2009, 15:01:08 »

Как в 4 -30 след обяд в най-голямата жега. Хубаво е пред ректората , но  най -добре  към   20 часа   ,   по хладно е! :y: :-)

Добре,нека е 19:30 :)
Активен
Acta non verba!

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #26 -: 11.07.2009, 13:36:44 »

Прекрасно, значи остава на 15-ти, т.е. Сряда в 19 и 30, пред ректората..
За мен е удобно всичко, само да е след 19 часа..
Надявам се да се съберем повече хора, а до тогава ще поддържаме комуникация тук ...
Благодаря предварително, за добрата Ви идея и .. вярвам в осъществяването й ..  :-)
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.
Re: Клуб по психология
« Отговор #27 -: 11.07.2009, 13:53:08 »

Аз не съм на 100 % наясно със седмичния си график, но за сега датата, часът и мястото ме устройват.
Също се надявам да се съберем повече хора и се надявам да се получи.
Мисля, че мога да доведа още желаещи, но първо трябва да се координирам с тях за личните им ангажименти.
Активен
Дзен...

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #28 -: 11.07.2009, 13:58:59 »

Чудесно.. Вярвам, че ще е удобно за всички ..
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Клуб по психология
« Отговор #29 -: 11.07.2009, 23:41:29 »

Как ще се разпознаем! Там обикновено се уреждат много срещи на студентите!   Добре ще бъде да носим в лявата ръка  по един вестник! :y: :-)
Активен
Всичко е любов

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #30 -: 12.07.2009, 11:24:35 »

Въпросите също вършат работа ..  :-)
Ако има хора, ще се разпознаем...   :-)
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Клуб по психология
« Отговор #31 -: 12.07.2009, 14:24:08 »

Добре тогава ,значи няма проблем.А може ли да поканим и приятелки или приятели, които също учат в ПУ?инж.Марин Янков 4 курс ,Право ,ПУ
Активен
Всичко е любов

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #32 -: 12.07.2009, 14:45:20 »

Разбира се, че може.
Колкото повече хора има, толкова по-добре, както от гледна точка на увеличаването на периметъра на идеите, така и ...
Вие, казахте сте правист, събирането на повече хора.. и идеи, може да ескалира в образуването на Неправителствена организация, която може да се регистрира и да увеличи влиянието си сред студентите.
Вие на какво мнение сте .. ?
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Клуб по психология
« Отговор #33 -: 12.07.2009, 15:03:34 »

Мда , на какво мнение съм , по -скоро оптимистичен.Но в тая връзка с неправителствена организация е характерно за ПУ , че по- принцип всяка година се прави в ЮФ, (по скоро се придава правна форма на някаква такава организация , която впоследствие не работи по принцип) в което няма нищо лошо даже и да се направи с учебна цел пак има някаква полза за създателите си ,  че натрупват практически опит ,  независимо дали в бъдеще същите  студенти   биха могли да станат  бели якички или нормални адвокати!Всичко   което се прави , винаги се е правило с добри намерения , затова е невероятно  красиво  човек да се движи по ръба на бръснача и в крайна сметка    да   остане самия себе си - прекрасното Дете на БОГА ,независимо от ЕГН -то.. До сряда!.инж.Марин Янков 4 курс, Право,ПУ
Активен
Всичко е любов

M-Manolov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: Клуб по психология
« Отговор #34 -: 13.07.2009, 10:35:31 »

До сряда...  :-)
Активен

Galichka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re: Клуб по психология
« Отговор #35 -: 30.07.2009, 23:38:41 »

Добър вечер,
страшно много съм заинтригувана от идеята ви и реших да се включа с едно мнение. Значи моята история е такава, че 1 курс учих Психология в ЮЗУ, но в следствие на обстоятелствата вече съм в ПУ  :sun: Занимавам ви с тази информация поради факта, че там имаше (и продължава да има де) Сдружение на младите психолози в България. За една година членство там станах свидетел на отлична организация, една международна конференция (на която дойдоха представители от повече от 17 страни) и страшно много информация. За мен лично това беше от голяма полза, но уви. Както и да е исках да отправя предложение, след като видях, че има интересуващи се от подобни инициативи.
Благодаря за вниманието и извинете ако съм ви отегчила.
 
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Клуб по психология
« Отговор #36 -: 30.07.2009, 23:48:41 »

Заповядай на нашите сбирки така да се каже в сряда от 20 часа пред ПУ. искаме да съберем 10-15 души които се интересуват от Психология.Има от различни факултети желаещи, но ще се радваме ако проявиш желание и дойдеш да се запознаем , хем да ни разкажеш за обучението в предишния си университет!инж. Марин Янков 4 курс, Право ,ПУ
Добър вечер,
страшно много съм заинтригувана от идеята ви и реших да се включа с едно мнение. Значи моята история е такава, че 1 курс учих Психология в ЮЗУ, но в следствие на обстоятелствата вече съм в ПУ  :sun: Занимавам ви с тази информация поради факта, че там имаше (и продължава да има де) Сдружение на младите психолози в България. За една година членство там станах свидетел на отлична организация, една международна конференция (на която дойдоха представители от повече от 17 страни) и страшно много информация. За мен лично това беше от голяма полза, но уви. Както и да е исках да отправя предложение, след като видях, че има интересуващи се от подобни инициативи.
Благодаря за вниманието и извинете ако съм ви отегчила.
  
Активен
Всичко е любов

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Клуб по психология
« Отговор #37 -: 05.08.2009, 21:00:44 »

Ей здравейте, бях извън Пловдив и сега видях, че за днес е имало събиране. Иска ми се и аз да дойда някой път. Ще се радвам, ако пак пишете ден и час. До скоро и благодаря предварително!
Активен

ObsCure

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
  • Фатални Мозъчни Изкривявания&Co.
Re:Клуб по психология
« Отговор #38 -: 06.08.2009, 23:35:23 »

Браво,чудесно е,че все повече хора се включват в начинанието.Към края на Август надяваме се ще се е заформил необходимият брои хора.При все това обаче е по-добре дейностите на клуба да се реализират от началото на учебната година,тей като има хора,които няма как да присъстват на събиранията през ваканцията,а и освен това повечето от новоприетите студенти вероятно тепърва ще узнаят за сбирките.Поздрави :)  :#6:
Активен
Acta non verba!

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Клуб по психология
« Отговор #39 -: 08.08.2009, 13:14:37 »

Аз казах на мои колеги и предполагам, че много от тях ще проявят интерес. Все ще се появяват нови хора, ако ще и средата на годината да е, така че ако се запознаваме на порции едва ли ще е фатално - капка по капка-вир прави :-)
До скоро на всички  :rock: :sun: :#1: :#7:
Активен