argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Оценки  (Прочетена 2974 пъти)

pumpkin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Оценки
« -: 30.06.2009, 15:17:32 »

Здравейте,
Аз съм от специалност Психология. Получи се така, че с колегите не си знаем оценките от 2 изпита. Бяхме при инспекторката да видим кой какво има в портокола, но както сигурно знаете, тя е в отпуск до 10.08. (!!!). Преподавателите пък не си дигат телефоните :-X . Много е вероятно на един от тези изпити някои от нас да са скъсани и щеше да е хубаво да знаем кои са тези някои, за да си знаем, че ще се ходи на поправка и, например, да не се хващаме на работа извън града и за през септември. Съвсем естествено, всеки си прави планове за работа, пътувания, я в чужбина, я по нашето Черноморие. Питахме при Рени Червенкова, но тя каза, че не можела да ни помогне и трябва да чакаме до август. От разни колеги разбирам, че и при тях се е получило да не си знаят по 1-2 оценки. Това си е абсолютно незчитане и неуважение на нашето време и планове. Искам да питам има ли нещо, което можем да направим по въпроса? Има ли някой, към когото да се обърнем?
Активен

S.Cvetkov

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"
Re: Оценки
« Отговор #1 -: 30.06.2009, 23:30:21 »

Много неприятна ситуация, според мен освен да притесните Деканката на факултета друг вариант невиждам.
Надявам се от следващата академична година да направим така че да качват оценките в базата на сайта. Наистина е кофти положението ви.
Активен
С. Цветков

pumpkin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: Оценки
« Отговор #2 -: 02.07.2009, 22:32:28 »

За щастие не се стигна до Деканката на факултета. Все пак оценки от единия изпит се появиха при Рени Червенкова и няма да се наложи да чакаме до август, както тя твърдеше. Сигурно не е била осведомена добре. Но все пак такива неща не трябва да се получават. Би било много хубаво ако системата за проверка на оценките в сайта работеше за всички. Не може така - студентите да не си знаят оценката почти непосредствено до поправката... .
Активен