argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Курс по Английски език в ПУ?  (Прочетена 4206 пъти)

Никси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88
  • Искам само любовта ти ...

Никъде в сайта не намерих информация по тази тема, а би трябвало да има след като се провеждат (или поне са се провеждали чуждоезикови курсове). Та на мен сега ще ми се наложи да запиша едно такова курсче понеже Английският език беше "силно" застъпен в учебния план на нашата специалност, а часовете бяха едни от "най-ползотворните"... Та преди да се запътя към някой частен езиков център исках все пак да попитам има ли го - няма ли го все още това животно и в нашия университет, който е минал през такъв курс останал ли е доволен, по кое време на учебната година ги организират, някакви кетапчета издават ли и колко от кожата на гърба ми ще смъкнат за цялото удоволствие?
Не, че няма да се разкарам до университета и лично да попитам, но който има някаква информация по въпроса нека сподели.
Активен
" ... За моята любов стига и това, че ти живееш ... не зная, дори защо те обичам, аз зная само две хубави очи, в чието сияние душата ми потъва и се топи като восък ... "

Val_baby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Курс по Английски език в ПУ?
« Отговор #1 -: 06.09.2009, 22:14:24 »

Здравей НИкси,
ако си се разкарал до университета и си разбрал пиши,
понеже и аз се итересувам от това.
И най-вече кога и колко пари? :-)
Активен

Val_baby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Курс по Английски език в ПУ?
« Отговор #2 -: 27.09.2009, 21:26:40 »

Извинетееее,къде мога да намеря повече информация относно езиковите курсове в ПУ? :roll: :chat:
Активен

wild_lady

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Курс по Английски език в ПУ?
« Отговор #3 -: 01.10.2009, 14:17:00 »

В момента се събира група по английски език при г-жа Попчева. Намира се на 3ти етаж Ректората срещу 1ви езиков кабинет. Записването става мисля, че до 10 октомври. Дано да съм помогнала.
Активен

imvera

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 107
Re:Курс по Английски език в ПУ?
« Отговор #4 -: 22.10.2009, 18:51:35 »

 Занятията са във вторник-9 сем.зала, 3-ти етаж и в четвътртък-11 сем.зала от 17.45 часа (и двете зали са на третия етаж в Ректората.Таксата е 80 лв за 45 уч.часа.
Активен

izzzy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
Re:Курс по Английски език в ПУ?
« Отговор #5 -: 06.10.2010, 18:33:54 »

Здравейте, интересувам се от курс по английски за тази година :) Някой да знае нещо по въпроса? Всяка подробност е добре дошла. Най-много ме интересува на какво ниво е курсът ( ако все още се организира)
Благодаря предварително
Активен