argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Английска Филология випуск 2013  (Прочетена 22182 пъти)

|Blackfire|

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
  • Английска Филология, I курс
    • Facebook
Re:Английска Филология 1 курс
« Отговор #120 -: 07.09.2010, 04:54:04 »

Доста празен форум, в общи линий... Както и да е! Важното е, че радва. (както виждам)

Привет и от мен, поредният шмайхел записал Английска Филология.
Забелязах, че тази година няма нов топик за първокурсниците и следвайки логиката пиша тук. За да избегна още повече спам ще стрелям директно в десятката :

-Навсякъде съм познат като Blackfire. Всъщност прякора ми от едно време е именно този.

-Изключително се радвам, че най-накрая ще следвам нещо, на което ще мога да се отдам на 100%. Искам да осъвършенствам езика.

-Ииии... да: Нямам си ни най-малка идея кога, къде и в колко часа започва каквото и да било, и най-вече откриването. Било то под форма на сбирка, попълване на горепосочените тестове или каквото и да било. Всеки вид информация е добре дошла!

P.S. I have browsed around the forum board to find nothing else, but old topics and information. It did help a lot to gain the understanding on how things work around the university. Thank you everyone! And I really hope to see a 2010 topic soon :)

With regrets that he will have to walk to the new building,
Blackfire... <- фукльо :р
Активен
"I've heard stories of my people... that once they were warriors!"
\m/

Vas3to_90

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
  • Превод и бизнес комуникация
Re:Английска Филология 1 курс
« Отговор #121 -: 07.09.2010, 08:55:39 »

Откриването е на 1ви Октомври 14:00 в Концертна зала. Учебните часове започват на 4ти Октомври.
Активен

|Blackfire|

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
  • Английска Филология, I курс
    • Facebook
Re:Английска Филология 1 курс
« Отговор #122 -: 07.09.2010, 19:22:24 »

Откриването е на 1ви Октомври 14:00 в Концертна зала. Учебните часове започват на 4ти Октомври.

Благодаря за бързия отговор. I appreciate it.

Blackfire...
Активен
"I've heard stories of my people... that once they were warriors!"
\m/

Futbolis7aa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re:Английска Филология 2 курс
« Отговор #123 -: 28.09.2010, 10:57:39 »

2 курс  :haha: :rock: модераторите, оправете заглавието на темата ако може че на мен не ми дава :)
« Последна редакция: 28.09.2010, 10:59:56 от Futbolis7aa »
Активен
:)))

petrov1991

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Английска Филология випуск 2013
« Отговор #124 -: 12.01.2012, 15:01:19 »

Колеги, аз съм 1ви курс АФ и се нуждая от малко помощ. Благодарение на чудесните условия в милата ми татковина съм принуден да работя и нямам достатъчно време да се справя със всички поставени задачи. Тази за която ще помоля за помощ е курсовата ми работа по Увод в общото Езикознание на тема Гагаузите в България. Рових се няколко дена, но не намерих нищо което да свързва думите Гагауз --> езикознание. Никакви лингвистични показатели или дори препратки към литература. Разбирате, че нямам време да се заровя в "Иван Вазов", където може би ще открия каквото ми е нужно, затова ви моля да помогнете с материали, линкове, насоки и др. Благодаря ви предварително!
Активен

petrov1991

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Английска Филология випуск 2013
« Отговор #125 -: 12.01.2012, 15:01:42 »

Колеги, аз съм 1ви курс АФ и се нуждая от малко помощ. Благодарение на чудесните условия в милата ми татковина съм принуден да работя и нямам достатъчно време да се справя със всички поставени задачи. Тази за която ще помоля за помощ е курсовата ми работа по Увод в общото Езикознание на тема Гагаузите в България. Рових се няколко дена, но не намерих нищо което да свързва думите Гагауз --> езикознание. Никакви лингвистични показатели или дори препратки към литература. Разбирате, че нямам време да се заровя в "Иван Вазов", където може би ще открия каквото ми е нужно, затова ви моля да помогнете с материали, линкове, насоки и др. Благодаря ви предварително!
Активен