argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Публични Финанси - Консулов  (Прочетена 5976 пъти)

Teofrast2600

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

Някой може ли да прати конспект и евентуално някакви материали за изпита: lorient@mail.bg.
Каква е формата и как протича?

Благодарности предварително!!! :y:
Активен

guiltybydesign

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
    • portfolio
Re:Публични Финанси - Консулов
« Отговор #1 -: 21.06.2010, 22:46:36 »

протича тежко изпита, готви се за ликвидация направо  :roll:
Активен
creatIvo

mar4elka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Публични Финанси - Консулов
« Отговор #2 -: 22.06.2010, 13:30:24 »

Колега, каква специалност си? Изпитът при доц. Консулов представлява 2 въпроса от конспекта + една задача. На всеки дава индивидуален билет с въпроси и задача. Шансът да препишеш клони към минус безкрайност  :-D :-D Общо взето кофти изпит :)
Активен

Marigue

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re:Публични Финанси - Консулов
« Отговор #3 -: 22.06.2010, 13:44:40 »

Като се изключи проблема "преписване", който не вълнува всички, какви са другите трудности за този изпит.?
За пример при симпатягата Велева по статистика, изпитът не е труден, задачата е супер лесна, за сметка на това при най- малката грешчица, от сорта на недотам красива графика, зачерква с дълга червена линия целия ти труд. Да не говорим, че можело да се ползват формули, за което само някои колеги бяха информирани. А с формулите под ръка, този изпит е все едно да отидеш на кафенце в квартала. Което не ни попречи да сме огромен процент от потока насен с песен  :vomit:
« Последна редакция: 22.06.2010, 13:47:32 от Marigue »
Активен

guiltybydesign

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
    • portfolio
Re:Публични Финанси - Консулов
« Отговор #4 -: 22.06.2010, 19:24:36 »

хахах каква минус безкрайност-на редовния изпит писах по 2та въпроса каквото знаех-скъса ме. На поправката единия въпрос ми беше същия, обаче преписах и го взех. ГСМ-а на масата, и си скролвам из документа с темите ;)

Иначе осовопологащо изискване за тоя изпит е, че може да си писал 10страници по единия въпрос, обаче ако по другия не си-2ка. Тва той си го каза на лекции. А задачата я отпиши за накрая, тя има най-малко тежест.
Активен
creatIvo

mar4elka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Публични Финанси - Консулов
« Отговор #5 -: 23.06.2010, 14:12:51 »

Ок, GSM-a на масата, но аз разбрах, че той ти взима всичкия багаж, не прави ли проблем за телефони? А иначе това наистина е така, че трябва да се пише и по двата въпроса. А според мен най-важното е в какво настроение ще го хванеш ...  :? :? :?
Активен

Elena

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:Публични Финанси - Консулов
« Отговор #6 -: 24.06.2010, 03:48:11 »

Той разрешава да се ползва телефона като калкулатор за задачата.
Активен

Dr. Feelgood

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re:Публични Финанси - Консулов
« Отговор #7 -: 26.06.2010, 13:06:21 »

Колегиии, а някой знае ли кога ще излязат резултатите от изпита на 19 (Събота), който вече мина?
Активен

mireto_87

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Публични Финанси - Консулов
« Отговор #8 -: 26.06.2010, 18:09:44 »

Доцента каза, че резултати ще има на 28.06 при инспекторките.
Активен

eti

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Публични Финанси - Консулов
« Отговор #9 -: 29.06.2010, 10:54:24 »

Колеги, моля ако някой има конспект, лекции или въпроси в електронен вариант за изпита по Финанси при Консулов да ми ги изпрати на eti_1980@abv.bg Много благодаря!
Активен

dodinka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Публични Финанси - Консулов
« Отговор #10 -: 29.06.2010, 16:44:51 »

 Aко някой има конспект, лекции или въпроси в електронен вариант за изпита по Финанси при Консулов да  ги изпрати на dodinka@yahoo.com  Много благодаря!
Активен

Dr. Feelgood

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re:Публични Финанси - Консулов
« Отговор #11 -: 30.06.2010, 09:13:37 »

Имам разни неща по Публични финанси. Иначе може да погледнеш в групата на FISN в google groups ;) (време за реклама)
Активен