argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Група на ФИСН в Google  (Прочетена 4822 пъти)

marseliq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • :)
Re:Група на ФИСН в Google
« Отговор #20 -: 04.10.2009, 13:13:33 »

Zdraveite, i az ve4e stanah 4len na va6ata grupa. Vse o6te ne sam zapo4nala obu4enieto si vav FISN, az 6te sam s magistratura,  no obe6tavam, 4e imam li ne6to...vednaga 6te go ka4vam ;)
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:Група на ФИСН в Google
« Отговор #21 -: 04.10.2009, 17:54:28 »

Писал съм съобщение в групата, пиша и тук за тези, които смятат да се присъединят тепърва. Групата се премести на адрес http://students.uni-plovdiv.bg/ , най-долу има ФИСН - един тестов вариант на нещата. За да можете да станете част от курса Ви е необходима само фокус регистрация, която можете да направите тук: https://focus.uni-plovdiv.bg/ за не повече от няколко минути, като в последствие се идентифицирате с нея във вход системата.
Поздрави
Васил Георгиев
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

rosalinda123

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Група на ФИСН в Google
« Отговор #22 -: 06.10.2009, 11:50:11 »

Моля ви колеги спешно ми трябват теми за държавния изпит на МИО от последния конспект.Пишете ми на pocuto@abv.bg .Много мерси.
Активен

Dr. Feelgood

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re:Група на ФИСН в Google
« Отговор #23 -: 30.06.2010, 09:07:14 »

Чудех се по какъв начин е възможно да улесним достъпа до конспекти, лекции и всичко, което е в помощ на студента от ФИСН, та реших да създам група на факултета в Гуугъл. Единственото, което е необходимо е да си направите профил в Гуугъл и да се присъедините към групата, тя е отворена и всеки може да стане член. Вече съм качил няколко материала - конспекти и лекции, а се надявам и всеки нов член да сподели каквото има, за да може да помогне на останалите. Групата е с име FISN ("група на факултете по икономически и социални науки към ПУ" е описанието), така че очаквам ви.

Групата все още я има, хайде колеги, не се срамувайте :-D и аз качих 1-2 неща, гледайте от бате ви Янко
Активен