argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Корпоративно счетоводство при доц. Фесчиян  (Прочетена 8970 пъти)

juli_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60

съгласна съм с nasko67 и аз останах недоволна от краткото време , но като цяло изпитът не беше труден (ако си учил). достатъчни са само знанията от лекциите.
Активен

mi6oka_mi4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63

Здравейте колеги, ще съм благодарна ако някой има решение на курсовата работа при доц. Фесчиян и ми го изпрати на mi6oka_mi4o@abv.bg  Благодаря ви предварително!  :-)
Активен

kioko5

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Моля, ако някой има някакви материали по корпоративно счетоводство да ми прати и да ми каже как ще протича изпита.
имейла ми е kioko5@mail.bg
Предварително благодаря
Активен

galeto80

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Здравейте колеги, ще съм благодарна ако някой има материали за курсовата работа и лекции при доц. Фесчиян и ми ги изпрати на gugi8@mail.bg  Благодаря ви предварително!
Активен

galeto80

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

 на gugi80@mail.bg  Благодаря ви предварително!
« Последна редакция: 06.02.2010, 14:59:05 от galeto80 »
Активен

asiia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

aleksandra.chalakova@gmail.com ще съм благодарна ако ми пратите лекции или някакви материари
Активен

desi_dk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Моля някой, ако си е решил казусите по Корпоративно счетоводство да пише на svetiilia@abv.bg или скайп desi_dk, тъй като има няколко момента, които ме притесняват, за да обменим информация.
Активен

sesilkmn

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Колеги,изпращам Ви решението на курсовата задача по корпоративно счетоводство така,както аз сам я решила.Ако имате коментари или поправки,можете да ми пишете на sisi_06.1983@abv.bg  :-)
Активен

katerinata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37

Ще изпратя и аз моето решение ако искате. Моля Ви да ми върнете вашите решения за да видя нещо имам ли за корекция. tisheva@gmail.com
Активен

lokibg

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Моля за лекций по корпоративно счетоводство. Решен казус също ще се приеме с отворени обятия.

lokibg@gmail.com

Благодаря предварително.
 :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
Активен

margoto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42

Здравейте колеги!
Моля, ако някой има лекциите и темите за курсови проекти при доц.Фесчиян, да ги изпрати на  mohi83@abv.bg.Благодаря Ви предварително и извинете, че ви моля за това, но нямах възможност да присъствам.
Хубав и успешен ден!
Благодаря предварително!
Активен