argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Хейс и Дженкинс  (Прочетена 1299 пъти)

LADY DI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57
Хейс и Дженкинс
« -: 23.02.2009, 21:24:38 »

Здравейте колеги.Аз съм първи курс Английска филология и сега през втория семестър трябва да избираме между два факултативни курса-меЖду този на Дженкинс и между този на Хейс.Моля ви колеги,нека тези,които са имали курсове при някои от двамата преподаватели да кажат своето мнение за тях защото наистина съм изправена пред голяма дилема и незнам кого да избера. Чувала съм за дженкинс разни слухове,че винаги пишел ниски оценки,колкото и добре да си се справил.Вярно ли е това? А някой знае ли как протича изпитът при Хейс за кура за историята на БИ БИ СИ?Благодаря ви предварително.Всяко мнение  ще ми е от полза.
Активен

dolly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re: Хейс и Дженкинс
« Отговор #1 -: 23.02.2009, 21:47:26 »

Аз карах BBC English предния семестър....честно казано часовете протичаха доста скучно, всеки час раздаваше някакви копия, които той четеше по време на часа, за края на семестъра имахме курсова работа
Активен
“The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do.”

LADY DI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57
Re: Хейс и Дженкинс
« Отговор #2 -: 23.02.2009, 21:58:03 »

само една курсова работа ли? Ккакво представляваше тя и на каква тема беше? Иначе как е в оценяването хейз? Къса ли много?
Активен

ninjatune

  • Гост
Re:Хейс и Дженкинс
« Отговор #3 -: 04.09.2009, 12:33:33 »

при Хейс за кура
:-D еей филми стават с печатните грешки...а то тва стара тема, но все пак-- ако някой някога се чуди между Хейз и Дженкинс и не иска след тва да се обръщат към него със "онзи полу-идиот и истински гъз, който избра Дженкинс",... еми да избере Хейз
Активен

Imperturbable

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
  • Hesitate between two things and take a third...
Re:Хейс и Дженкинс
« Отговор #4 -: 04.09.2009, 13:43:41 »

.
« Последна редакция: 04.09.2009, 15:16:09 от Imperturbable »
Активен