argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Бягство към победата  (Прочетена 708 пъти)

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Бягство към победата
« -: 04.09.2009, 01:05:09 »

Да абсолютно вярно ,че природните красоти на Бг са рая на земята. но в този рай има и ад.Това за мен бе много отдавна.когато за 72 часа по часовник стратирахме с един поляк от минно гоеложкия институт на Варшава по следния маршрут.старт спирката на боровец посока връх Мусала, връщанеобратно,рейс, автостоп до костенец,оттам влак до септември,прехвърляне на теснолинейката  за Банско оттам на бегом до връх  Вихрен втория по големина.пропуснах да кажа че  освен  екипировката плюс палатката, носехме и камъни трофеи за изследване във Варшава  около 20 килограма.втория отбор бе от един румънец и един руснак но те остнаха на 2 час а и половина след нас! наградата  беше каса бира и 50 кебапчета !не е нужно да обяснявам как наградата се подели, а имаше и секундантки 2 полякини и 2 рускини които все изоставаха.По онова време нямаше шоуто на слави,нямаше видеокамери с нас но си ги правихме за кеф тези бягства към победите!Има ли мераклии , за да си направим такова бягство към победата -ПУ 2009-2010 година. Аз ще съм рефера,време за сформиране на отборите60 дни! Дерзайте колеги и колежки!. Маршрути има в изобилие.Може и спускане по язовир Кърджали по точно по р. Арда ,защото по язовира не може да се спуска лодка! Пешипреход  по карта в гора и пресечена местност  от точка А до точка Б минимум 20-25 км. и много други варианти имам само да има интерес от Вас!инж. Марин Янков 4-5 курс, Право, ПУ
« Последна редакция: 04.09.2009, 19:05:27 от Калин Димов »
Активен
Всичко е любов